Úřad proti desinformacím, který bude závadný obsah vyhledávat, by schválením tohoto „náhubkového zákona“ proti teroristickému obsahu v médiích, dostal do rukou nástroj, kterým by se mohl konečně „efektivně“ vypořádat se svobodou slova na internetu. Samotné sousloví teroristický obsah je natolik gumové, že se pod něj vejde prakticky cokoli, co neodpovídá vedoucí úloze globalistů ve společnosti.
Dnešní protiteroristický zákon, který připravilo ministerstvo vnitra pod vedením Víta Rakušana ukládá sociálním sítím a dalším platformám, jako jsou diskuzní fóra či online média, povinnost odstranit závadný obsah do hodiny po obdržení příkazu k odstranění. V případě neuposlechnutí bude subjektům dle návrhu hrozit pokuta do výše 200 tisíc korun.
Nová pravidla se mají týkat veřejně přístupného internetového obsahu, který propaguje nebo šíří „teroristické myšlenky“. Definice má vycházet z bruselské směrnice, která definuje teroristické činy mimo jiné jako výhrůžky směřující k zastrašení či ovlivnění kroků vlády a destabilizaci politických a hospodářských struktur.
Přeloženo do normálního jazyka to znamená, že jakákoliv kritika vlády či Evropské unie či za nimi skrytých globalistických struktur a jejich jednání namířené proti zájmům českých občanů, může spadat pod tento zákon a bude muset být z internetu do hodiny odstraněno pod sankcí 200 tisíc korun.
Tento cenzorský zákon za který by se nemusel stydět ani říšský ministr propagandy Joseph Goebbels implementuje nařízení EU z loňského roku. Policie bude na základě tohoto cenzorského zákona moci vydat příkaz k odstranění závadného obsahu umístěného nejen na českých, ale i zahraničních internetových platformách (podnikajících v rámci EU). Podřídit se tomuto zákonu budou muset i nadnárodní korporace jako Facebook, Instagram, Twitter nebo Google. Společnosti budou muset odstranit video nebo příspěvek do hodiny od chvíle, kdy na něj budou upozorněny. Dohled nad dodržováním cenzorské legislativy má provádět protiteroristická sekce Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ).