Dva milióny modelce Schillerové, dvě miliardy komunistickým fízlům … co všechno snese český daňový otrok?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Platíte rádi daně? A sledujete, co se s vašimi těžce vydřenými a poté státem ukradenými penězi děje? Myslíte si, že daňové zatížení je v pořádku?

Stát nás okrádá o více jak 70% našich výdělků na daňovém výpalném. Že to není tolik? Jen si spočítejte všechny daně, které platíte a to i ty, které se třeba daně nejmenují. Dojdete k tomuto děsivému číslu. Ano, stát nám z každé vydělané tisícikoruny v konečném důsledku vezme více jak sedm stovek. Na stát děláme více jak na sebe. Je to normální?

Samozřejmě, že není. Velmi se blížíme onomu bájnému komunismu se zdaněním 100%. A blížíme se stále. Progresivně, liberálně, demokraticky. Prolhaní a vyčůraní politici to však důsledně zamaskovali daňovou džunglí tak, aby to normální občan nebyl schopen rozklíčovat a pochopit. Protože kdyby měl reálně a poctivě při každé výplatě 40 000,- Kč ihned vyplatit daňovému drábovi 30 000,- Kč na prkno, asi by to přeci jen neprošlo. Jenomže to tak dnes skrytě platíme … a prochází jim to.

Ještě horší je stav, když se podíváme na co se takto státem ukradené peníze nakonec použijí. Pravda, zaplatí se důchody, hasiči, zdravotníci, učitelé a ještě pár skutečně potřebných věcí, ale co zbytek? To už je kořist politických loupežníků, kteří právě chrochtají u erárních koryt.

Tak si ministryně financí, sic!, dovolí pořídit fotečky na sociální sítě dva miliónky, senátor si vyjede na osobní propagační cestu do zahraničí za 4 miliónky, tam si úředník ulije 7 miliónků ze stavební zakázky … a tak dále, a tak dále. Ano ve státním rozpočtu kapky v moři, jenže … těch kapek jsou tisíce, desetitsíce. Kradou, že ani poledne nedrží. A my to platíme. Všechno. Všechno je to lup z naší poctivé práce.

Ale to jsou tedy jen milióny. Co teprve miliardy? Za všechny zlodějiny jmenujme jednu. Děsivou, neskutečnou. Prý jsme v roce 1989 zvítězili nad komunisty. Pche, nenechte se vysmát. Všem těm bolševikům, kteří tady drželi komunistický režim u StB ještě dnes vyplácíme za jejich poctivou práci pro socialismus měsíční rentu. A ne malou. Ročně zaplatíte vy i já všem těm estébákům na přilepšenou dvě miliardy korun českých. To už je, s prominutím, na poblití.

Jak je to možné? To je jako by Německo dodnes připlácelo nacistickým pohlavárům za jejich práci pro Říši. A není síly, která by toto zvěrstvo zrušila. Oběti komunistů, které často prošly jejich koncentráky, byli mučeni téměř k smrti, nechali ve vězení své zdraví a pak často museli pracovat na podřadných pozicích mají mizivé důchody, neboť jim tak byly dle zákona vypočítány. Jejich trýznitelé si však užívají důchodů tučných a ještě k tomu něco navíc. A my to tak platíme. Z našich daní. Souhlasíte?

Ano, takto obludně s k nám chová náš “sociální” stát. Takto necháme s námi jednat naši politickou reprezentaci. Za naše peníze nám močí na hlavu a ani nepředstírají, že je to déšť. V kontextu výše uvedeného: Cítíte se jako plnohodnotný občan ČR? Nebo jen jako obelhávaný daňový otrok?

Nebylo by na čase narovnat hřbet? Není čas na nějakou občanskou neposlušnost? Není náhodou čas konečně těm loupeživým papalášům nakopat prdel? Třeba to zkusit jako v Kanadě?

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x