4.9.2021
Kategorie: Politika

Dnešní progresivistická mládež tíhne k Pirátům

Sdílejte článek:

ZDENĚK BENEŠ

Drtivá většina naší progresivistické mládeže která tíhne k Pirátům nebo Zeleným, se vyznačuje tím, že pohrdá starší generací a často ji považuje za brzdu pokroku a překážku takových postupů, které oni osobně považuji za přínosné a spasitelné…


Je známým faktem, že mládež obecně inklinuje k levici, což není ničím novým…Stará moudrost praví že kdo nebyl v mládí komunistou, neměl srdce a kdo jím i po dosažení určitého věku zůstal, nemá rozum…

Dnešní komunisté však již netáhnou…Bylo by však bláhové si myslet, že jejich někdejší důrazy umírají s nimi. Prapor revoluce totiž pozvedla tzv. nová levice, která je reprezentována právě Piráty a Zelenými, proti kterým jsou současní komunisté uhlazenými demokraty….

Přestože čisté rudou doplnila ještě černá a zelená, hrozící nebezpečí je prakticky stejné jako v dobách minulých. Tak jako bolševici minulosti diktovali lidem prakticky vše co utvářelo jejich životy, stejně i dnešní zelení anarcho-levičáci mají tendence určovat to, jak budeme muset myslet, koho budeme smět volit a jak budeme vychovávat své děti, které však nebudou již naše, ale státu…

Jedno však současným progresivistům upřít nelze. Dokázali se z chyb svých předchůdců dokonale poučit… Dopřávají totiž plebsu to, co je nezbytně nutné k tomu, aby moc neremcal…Zaručili mu totiž chléb a hry, což je nejlepší prevencí proti případnému odporu. Chlebem je určitá míra prosperity, která umožní jakés takés přežití, hrami pak různé neškodné kratochvíle a stupidní pořady, kterými nás krmí média, totálně ubíjející kritické myšlení. Dalším rozdílem oproti minulosti je zachování možnosti cestování, které pomáhá vytvářet mylné zdání svobody a volnosti (vždyť to přece kdysi nebylo…).

Jak ale může být svobodou něco, co znásilňuje ducha? Jak může mluvit o svobodě taková společnost, které sociální sítě beztrestně ordinují cenzuru aniž by se jen začervenaly nad tím, že v drtivě většině porušují Ústavy států, kde svůj produkt nabízejí a v nichž je cenzura nepřípustná? Jak může soukromý subjekt bez soudního rozhodnutí mazat myšlenky, které svévolně označí za nebezpečné nebo lživé? Jak může takováto společnost mluvit o svobodě, když její media (včetně těch údajně nezávislých) místo toho aby zburcovala veřejné mínění, jelikož jsou bezprecedentně pošlapávána lidská práva, ještě takovému jednání tleskají a podporují ho? Nejde jen o cenzuru jako takovou, ale o totální přeorávaní letitých pravd a jejich nahrazování takovými zvěrstvy, jako je prokazatelně sebevražedný multikulturalismus, gender a bezbřehý liberalismus, což prakticky rozvrací všechny hodnoty, které nás po staletí utvářely.

Jak jsem psal výše, dnešní vyznavači Marxe a světové globalizace se z předchozích chyb poučili. O tom svědčí i to, že zacílili na soudržnost generací a úspěšně je postavili proti sobě. Nabulíkovali totiž těm, na nichž leží budoucí vývoj a kteří tvoří jejich útočné voje, že ti dříve narození jsou překážkou, kterou je třeba odstavit…Proto slyšíme a čteme zhovadilosti o tom, že by mělo být volební právo seniorů omezeno a podobně… Nositelé těchto “mouder” však zapomínají, že i oni jednou budou seniory a pak sklidí přesně to, co dnes pomáhají zasít.

Moudrá společnost kooperuje. Využívá všech vrstev své populace a tím se posouvá vpřed. Stáří přinášejí moudrost a životní zkušenosti a ti mladí sílu a elán, který těm dříve narozeným již z objektivních důvodů trochu schází. Pokud toto funguje, pak se populace ubírá správným směrem a prosperuje k užitku všech.

Bohužel, realita dneška je někde zcela jinde a nic na tom nemění ani pirátská kampaň, ve které dříve opovrhovaným seniorům, slibují osmnáctitisicové důchody. Džin již byl totiž vypuštěn z láhve a jen těžko se bude vracet zpět…Babičky a dědouškové budou možná trochu smutní z toho, že (na rozdíl od minulých generací), o jejich zkušenosti jejich vnuci již nestojí, účel však bude splněn k radosti těch kdo za touto strategií stojí. Mladí praporečníci toho pravého pokroku totiž rozvrátí to, co určuje pevnost a odolnost daně společnosti a o to přece od samého počátku šlo…Národ který není schopen se napříč generacemi sjednotit, není ani schopen odolat vnějším tlakům, které se ho snaží vyvrátit! Možna v budoucnu nejeden současný mladý pirát dospěje a pochopí, čemu že to vlastně sloužil…Tehdy však už může být pozdě na to přiznat si, že jsem kdysi dělal někomu užitečného idiota…Škody, které takové jednání způsobilo, již totiž mohou být definitivně nevratné!

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x