21.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

„Znásilnil jsem více než 200 nemuslimek, byla to moje povinnost“, říká muslim

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Znásilnění nemuslimek patří také k formám džihádu. Znásilněné nemuslimky by měly dát muslimům děti – muslimy. Takto smýšleli i mnozí bojovníci z řad ISIS, z nichž mnozí jsou již v Evropě.

Jeden z těchto džihádistů nedávno vypovídal o svém působení v řadách ISIS. A hovořil nejen o znásilňování, ale také o popravách bezvěrců. Ničeho, co udělal, nelituje, vše dělal ve jménu džihádu. A tím, co konal, jen následoval činy lžiproroka Mohameda.

Islámský stát se rozprchl po celém světě, aktuálně míří většina džihádistů do Evropy. Podobných, jako tento „pravověrný muslim“ jsou zde tisíce…

„Znásilnil jsem více než dvě stě nevěřících žen,“ přiznal člen Islámského státu Amar Husajn. Byl zajat před dvěma lety během bitvy u Kirkúku.

Amaar Hussein, 22,  an Islamic State member sits at his prison cell  in Sulaimaniya , Iraq February 15, 2017. REUTERS/Zohra Bensemra

bojovník ISIS čeká na rozsudek

Husajn při výslechu neprojevil žádné známky lítosti. Pro něj, muslima, bylo normální sexuálně zneužívat nevěřící ženy: jezídky a křesťanky. Byli to stejní islámští velitelé, kteří naléhali na milicionáře, aby znásilnili všechny nevěřící ženy, které chtěli: protože znásilnění je zbraní etnického vyhlazení a utrpením pro bezvěrce..

„Je to nutnost kvůli dětem. To je normální,“ přiznal Husajn v rozhovoru pro agenturu Reuters a připomněl, jak vojáci chalífátu během postupu do severního Iráku dobyli město nevěřících, přičemž se věnovali systematickému znásilňování křesťanských a jezídských žen dům od domu..

Pro tohoto islámského bojovníka byly popravy výstřelem do hlavy nebo setnutí hlavy také „normálním“ aspektem džihádistického života: „Sedm, osm nebo deset najednou – pokračoval – vzali jsme je do pouště a zabili je.“.

Jemu podobní se nyní vracejí do Evropy. Mnozí z nich zde vždy byli. A jsou jich tisíce. Spolu s miliony podobně smýšlejících kompliců. Není to ovšem pouze bezpečnostní problém: je to také demografický problém.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x