14.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Činná kompetence – naděje normálních lidí

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

pavel-oplProč v politice nejsou realizovány ty nejlepší nápady pro prospěch většiny obyvatel ? Protože politici nejsou nejsou činně kompetentní. Může se to změnit.

 .
Není podstatné, jaké byly Vaše politické volební preference. Asi úplně všichni vnímají, že ve finále zvolená politická reprezentace ani zdaleka neprosazuje ta nejlepší řešení pro obyvatele naší země. Bohužel.
 .
Vnímáme to jako realitu, se kterou se počítá a která tak prostě bude vždy. Ale tak to není a každý z nás k potřebné změně může přispět.
 .
Každý zná ze životě bezpočet situací, kdy měl něco dělat a potřeboval poradit. Požádal několik přátel o radu, vyslechl si je a pak vybral nejlepší variantu a tu zrealizoval ke svému prospěchu a užitku. Poslechli jste dobrou radu kompetentního člověka a je to nejen správné, ale i přirozené.
 .
Proč to ale (zatím) neplatí v politice ? Protože lidé volí slepě kandidáty tak, jak jim je nabízejí partajní sekretariáty. A tak vidíme v politice dlouholeté darebáky a nýmandy a zlobíme se, kdo nám to vládne a jak tragicky tak činí.
 .
Přitom stačí celkem málo. Zamyslet se, kdo předkládá skutečně prospěšné konkrétní návrhy problémů a tomu dát svůj hlas. A takoví lidé se nepochybně nachází na každé kandidátce, takže se takoví lidé mohou vygenerovat z celého politického spektra na průřezu volebních preferencí všech obyvatel. Tito lidé, pokud budou kompetentní, budou moci nastavovat systém v naší zemi ve prospěch nás všech. Tedy stát se činně kompetentními.
 .
Prosím vybírejte v příštích volbách kandidáty, kteří budou kompetentní a mohou tedy přinést naší zemi skutečnou změnu k lepšímu. 
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,23 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x