7.2.2021
Kategorie: Společnost

“Tvrdá pěst dělnické třídy” si v USA opět vybrala další oběť

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Tentokráte z řad muzikantů. Proč také ne, herci, politici a nyní došlo i na rockera, Marilyna Mansona, který byl, jak je tomu zvykem, po létech, obviněn různými dámami z toho, že se k nim nechoval hezky.

Měli jsme tu Johnyho Deppa, který přišel o filmové role díky ničim nepodloženému nařčení, nyní tedy přichází čas podat si “Antikrista” tedy Marilyna Mansona. A jak jinak, než tím, že po mnoha letech si různé ženy vybavily na utrpení, které ve vztahu s ním zažily. Obvinění to jsou stejně hrůzná, jako zvláštní. Jedna z nich totiž tvrdí, že nezbeda Marilyn jí odpíral jídlo a spánek a navíc ji nutil kupovat nacistické předměty jako dárek. Tato událost se měla stát v období 2009 – 2010. Mimo to ovšem, obvinění že byla hlady, a nespala je trochu nedůvěryhodné, vzhledem k tomu, že dotyčná je modelkou, takže to by jí musel asi držet v kleci pod zámkem, aby si toho nikdo nevšiml. Ale to by pak nemohla dělat modeling, není liž pravda? Kromě toho, v těch létech Manson byl velice vytížený a prakticky stále na turné.

Zkrátka, všechna tato obvinění jsou jako přes kopírák a využívají faktu, že Manson není zrovna člověkem, který bude dáván za vzor dětem na hodinách náboženství. Co je ale zaráženící je to, že současná světová situace, a v USA to začíná být pravidlem, umožní, aby člověk byl doslova zničen bez toho, aby nějaký soud rozhodl o jeho vině či nevině. Ona obvinění jsou natolik závažná, znásilnění, mučení, že je s podivem, že se tím nezabývá FBi ale i kdyby nějaké vyšetřování bylo na pořadu dne, tak dokud soud nerozhodne definitivně o vině, není možné aby byl někdo perzekuován. Přesto nahrávací společnost přispěchala s prohlášením, že s Mansonem končí spolupráci. Podobně dopadl v minulosti Kevin Spacey, Johny Depp a další.

Bude zajímavé sledovat, kam až toto šílenství povede.

Více najdete zde

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x