5.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

My a oni

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVATlačej na pilu. Hustějí do nás očkování, strach, nepřátelství, ba přímo nenávist k jinak smýšlejícím, udávají nás, cenzurují, dehonestují, zesměšňují. Kdo nejde s námi, jde proti nám. Kašlete na komunisty, kašlete na rozdělení pravice a levice, to jsou jen berličky pro ty, kdo potřebují někoho někam zařadit. Něco takového už neexistuje. Existují jenom ti, kdo nás chtějí zabít, zotročit, zašlapat do bláta a ti, kdo to prohlédli a chtějí se bránit. Jenže ta obrana je po čertech těžká. Mají na své straně všechno. Represivní složky, zákony, které si klidně přizpůsobí, média a strach a moc.

Moc korumpuje…se říká. A nebo spíš moc dokáže jedince dokonale zblbnout. Už se vám stalo, že na vás prodavačka v krámě ječela jak připálená – dejte si tu rouškůůů, dejte si tu rouškůů? Ona nemá až takový strach z neorouškovaného zákazníka…tedy maximálně z toho, že je to kontrola z hygieny, ale ona má momentálně moc.  Ta věčně se nuceně usmívající, zdvořilá a vstřícná osoba, na kterou si občas zákazník vyleje zlost, kterou nevybíravě napadne a ona se nemůže, vlastně ani nesmí bránit, má moc danou jí momentální situací. A tak tu svou moc bezezbytku využije. Stejně tak soused od vedle, zapšklý, možná závidějící, nenávidějící celý svět…a najednou má moc. Moc, danou vládním nařízením, nouzovým stavem. Legální moc pomstít se za svůj zpackaný život, za svoje neúspěchy. Tak zavolá policii na souseda, který třeba slaví svatbu dcery…..
 .
Oni nás strašejí kovidem.  Přitvrzují, zavádějí Covid pasy, testování, které je neprůkazné, očkování, které nikoho před ničím nechrání, reprodukční čísla, která nemusí, ale můžou být vycucaná z prstu, mrtvé, kteří mohli a nebo taky nemuseli umřít s kovidem, neřkuli na kovid….a těm vyděšeným, frustrovaným, poslušným, dávají moc. Moc jediné pravdy, moc kvůli té své “pravdě” ublížit, zničit, udávat a radovat se z problémů udaných. Na vyšší úrovni je to moc zakázat lidem cestování, nejen na dovolenou, ale za svými blízkými, žijícími třeba v jiném státě….uvidím ještě svou matku, když jsem, díky Schengenu odešla žít do jiné země? Uvidím ještě někdy svou dceru, syna, sourozence, přátele? Chtěli by mí blízcí, abych kvůli páry dnům s nimi riskovala své zdraví, svůj život tím, že se nechám očkovat? 
 .
Apropó….očkování. Tak nějak nenápadně se dostává na veřejnost, že to vzývané očkování je v podstatě na …houby. Ono nikoho před ničím nechrání, když už pominu fakt, že to, co dostáváme od všespasitelné EU, očkování  Pfizer, má dost často opravdu nepříjemné vedlejší účinky. Jenže ono má nejen ty vedlejší účinky, ale ono nezpůsobí odolnost proti viru, ale jenom rezistenci. Pasivní odpor. Můžete klidně onemocnět, jenom ty příznaky budou prý mírnější. Ale jste nakažliví, a když se to zvrtne…..Ach bože,. a tomuhle dělají oni masivní, až vlezlou a bezskrupulózní propagandu? Jděte se bodnout.
 .
A vůbec, jděte se bodnout s celým kovidem. Zastavte ekonomiku, zruinujte vzdělávání dětí, zavřete lidi s nechte je vychcípat. Možná by bylo rychlejší a humánnější nás všechny “nadbytečné” postavit ke zdi a postřílet. A ‘Great reset” máte hned. Bez čekání. Ti, co mají ještě mozek v hlavě, vědí. Tak na co to maskovat kovidem, lockdowny, koncentráky pro rebelující, proč prodlužovat tu agonii. A proč maskovat účel celé této frašky ochranou zdraví  širokých mas…Vždyť už si stejně děláte, co chcete. Měníte zákony, ústavu, cenzurujete vlastní poslance, odborníky, dáváte prostor jen těm, kteří jsou “in”. Proč rovnou očkování, proč nehledáte lék? Proč lékaři doporučí paralen a klid na lůžku, když existují lety prověřené léky? Proč očkování, když je všeobecně známo, že koronaviry mutují, a nynější vakcina už může být v podstatě zastaralá? Proč, proč, proč…..
 .
A proč nás chcete zotročit? Proč  vám nestačí, co už máte…proč chcete víc. Sníte víc večeří? Budete bydlet ve více domech, jezdit více auty? Nebo chcete víc a víc moci? Ale nad kým? Když už si zotročíte těch pár miliónů, které vám budou stačit k obsluze, co vám ještě zbyde ke chtění? Rusko? Čína? Celý svět? A co s ním, proboha, budete dělat?
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,42 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x