26.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nic se nemá přehánět!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne! A naši údajní zachránci před Covidem, tak dlouho strašili upravenými statistikami počtu nakažených, celkovým počtem nemocných, počtem lidí v nemocnici a pochopitelně neustále stoupající křivkou zemřelých, až narazili.

Mediální mainstream  samozřejmě tyto údaje  ještě  zhoršoval  různým přepočítáváním a srovnáváním ze světem, až  jsme podle něj byli  najednou nejhorší v počtu nakažených a  nejhorší  na světě v počtu zemřelých. Vše v přepočtu na 100 000 obyvatel !!!
 .
Takže najednou byl Andrej Babiš premiérem země, která ve světovém měřítku  v boji s Covidem neobstála, ministr zdravotnictví Blatný, zodpovědný za zdraví národa, také světově nejhorší ministr! Vše na základě přehnaných údajů vysílaných celému světu! Bez  jejich znalosti by nás Německo těžko označilo za  nebezpečnou zemi  a zavedlo tvrdá hraniční opatření !
 .
Z lidského hlediska je proto pochopitelné, že se Blatný začal bránit. Předminulý týden protestoval  proti našemu nejhoršímu počtu nakažených ve světě tím, že tyto údaje jsou zkreslené započítáním bezpříznakových, kterých je tam zbytečně asi 30% “!
 .
A. Babiš na podzim lidi konejšil tím,že je jich 90 %. A na mrtvé a k ostré výměně názorů, došlo  mezi ním a šéfem ČLK Kubkem v  poslední televizní debatě. Blatný se znovu hájil tím, že mrtvých na Covid, kterých je v této chvíli ve statistice 15 453, zemřelo na Covid jen 30 %, 10% jsou aut.nehody a 60% jsou lidé zemřelí na vážné choroby a s Covidem se jen nějak potkali. A že se to teprve bude ověřovat!
 .
Také dodal, že země, které statistiku dělají poctivě jako ČR, pak vypadají proti ostatním, kteří to tak nedělají, jako nejhorší!!! 30% z 15 453 je prosím je jen 4653 zemřelých! Tak má opravdu vypadat poctivost? Strašit údajem vyšším o 10 800 vyšším je poctivost? Nebo lež jako věž ? 
 .
Kdyby Německu a celému světu byly předkládány údaje skutečně poctivé, myslíte, že bychom byli považováni za nebezpečnou zemi? Pokud bezpříznakoví  zkreslují a vytváří zbytečně negativní obraz o ČR, tak proč jsou  tam počítáni?
 .
Pokud není jistota o  skutečné příčině smrti, tak proč figurují jako objasněná úmrtí? V redakci “Seznamu ” vyšel dnes rozhořčený článek o J.Blatném. Autor jej nazval hlavním ” dezinformátorem ” . Tak si již  zvykli  na příděl děsivých čísel, s kterými ještě dále pracovali, aby byly co nejhorší  a najednou taková podpásovka! 
 .
Pokud by to co teď předvedl Blatný, měl být začátek skutečně poctivé a pravdivé statistiky, která by tím přešla od strašení a děšení národa  k užitečným informacím, tak to bude vítáno! V tom případě, by se mělo zdravotnictví  vrátit tam, kam   kdysi patřilo. Okamžitě začít léčit ty, kterým byla odepřena operační lékařská péče, na úkor mnohdy vymyšlených statistických údajů a zabránit tak dalším  zbytečným úmrtím.
 .
Ale to musí začít na MZ a u téhož pána, o kterém byla  teď řeč. On byl ten, kdo pokyn k zastavení plánované operační péče vydal! A také bychom se měli dozvědět poslední část dohody mezi MZ a pojišťovnami, o příplatcích za pacienty s Covidem. Nedávno byl téměř celý zveřejněn, takže víme, že za normální lůžko a týden je taxa 45 8500 s Covidem 62 117. Týden na IP 166 400, s Covidem  579 848 . 
Myslím, že hodně by řekla vědomost jak a o kolik,  poskočila cena  u zemřelého na Covid !
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x