15.1.2021
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Stát chce své … a co my?

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Stát chce své peníze, své poplatky, své pokuty. Armáda dozorců slídí, kde by se ještě dalo něco zpoplatnit či zdanit. Čím víc se sebere, tím víc se může rozházet. Nikdo z berňáku pro pírko plot nepřeskočí, ale na někoho zakleknout ….. to je jiná. Poplatník má právo mlčet, modlit se, doufat, že hned zas nepřijdou a že bude líp. Stát se o nás tak dobře stará, že nám na to sebere víc než polovinu toho, co vyděláme. Když mu to nestačí, tak si někde půjčí a zadluží i naše vnuky.


Pak vidíme, jak přichází válkou trpící cizinec třeba ze Somálska. Cizinec přichází s právem se usadit, bez omezení plodit se svými ženami děti, které mají stejně jako oni právo na zaopatření, léčení a vzdělání. Náklady s tím spojené hradí stát – tedy my. To vše bez toho, že by rodiče čímkoli společnosti přispěli. Na oplátku pak všichni společně se svými bratry ve víře, zemi „dobrých srdcí“ rozloží a ovládnou. Nepřijeli měnit sebe, ale nás. Přes to, že jsou tyto procesy zřejmé, tak většina vlád starého kontinentu tento proces podporuje a zrychluje. Své spoluobčany pak krmí sny o šťastné budoucnosti. Ti hloupí jim to věří, ti co z toho profitují nadšeně spolupracují a ostatní se někde víc někde méně bojí protestovat. Dopadnou ale všichni stejně.

Připadá vám tento stav spravedlivý? Ne? Pak počítejte s tím, že každý váš protest bude označen za projev nenávisti. Ti, co nejvíc křičí o vaší nenávisti jsou jí sami plni. Chtějí naši zem rozdat a nás prodat. Tato skupina toužící po výměně spoluobčanů není u nás, na rozdíl od jiných zemí, příliš silná, obsadila však ideální místa pro šíření těchto sebedestruktivních myšlenek. Je třeba odejít ze spolku zemí, které už nejsou schopny tento kurz změnit. Současná naše vláda však není schopna změnit přístup ani ke svým občanům, ani ke kolonizaci naší země EU.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x