14.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Předčí rok 2021 invazní rok 2015?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Pokud by vše mělo jít tak, jako v rekordních prvních několika lednových dnech, pak je to více než pravděpodobné. Itálie už nyní hlásí výrazně vyšší počty invazistů, než ve stejném období před rokem, přičemž na jaře a v létě bude situace zcela jistě mnohem horší.

 

Všimněte si jistých rozdílů mezi invazí z roku 2015 a invazí posledních měsíců (výrazně vyšší počty vetřelců jsou hlášeny už asi od října). Rok 2015 byl zcela jistě jakousi zkouškou. Tehdy byl organizován a řízen jeden velký proud muslimských invazistů z oblasti Středního a Blízkého východu směrem do Evropy.

Právě proto, že se jednalo o jeden plynulý tok, nebylo možné invazi přehlížet. Situace byla navíc zcela jiná i v tom ohledu, že v té době zde nebylo žádné další zástupné téma, k němuž by byla většina obyvatel převedena.

Loňská – a především pak letošní, teprve plánovaná – invaze je organizována zcela jinak a za jiných podmínek. Bezesporu se v tomto roce podaří nasunout do Evropy – a to i do většiny zemí, které jsou zdánlivě k invazi odmítavé – mnohem více muslimských invazistů, než v roce 2015.

Jaké jsou rozdíly a proč se podaří invazisty do Evropy přesunout?

  1. Invaze přichází několika různými směry, ne z jednoho jediného, jako tomu bylo v roce 2015. „Přestupními body“ na cestě do zemí EU či Velké Británie už nejsou jako v roce 2015 výlučně řecké ostrovy, případně balkánské země. Mimo této trasy – z Turecka na řecké ostrovy či řeckou pevninu, případně do Bulharska – zde máme i další, nyní nesrovnatelně zatíženější trasy. Do Evropy už totiž nepřichází převážně invazisté z asijských zemí, ale z Afriky. Zde je hned několik tras: přes Kanárské ostrovy, přes španělskou pevninu (celé jižní pobřeží, případně Baleáry), přes Itálii (zejména Lampedusa a Sicílie) a ze západní Afriky jde stále více invazistů přes Turecko a Řecko.
  2. Evropané nijak invazi nevnímají, celý letošní rok se bude podobně, jako vloni, odvádět jejich pozornost ke covidu. Tedy i v případě, že bude invaze nesrovnatelně větší, než v roce 2015, Evropané, jejichž pozornost je odvedena, si ničeho zásadního nepovšimnou. Lidé, uzavření ve svých domovech, si ani nebudou mít příliš možnost čehokoli povšimnout.
  3. Organizátoři celé invaze (EU, OSN a jejich loutkovodiči, či – lépe řečeno – zakladatelé) budou mít k dispozici bezpočet ubytovacích kapacit ve formě povinně uzavřených hotelů, penzionů, či dokonce celých prázdninových letovisek, kam nebude nikdo jezdit.
  4. Za nezájmu drtivé většiny občanů EU dochází k přijímání různých nových pravidel, která mají invazi urychlit a legalizovat. Vyjma Maďarska pak není v rámci EU jediná země, která by neschválila Marakéšskou deklaraci (legalizuje invazi z Afriky) a Globální pakt o uprchlících. To donutí přijímat muslimské vetřelce všechny evropské země (opět vyjma Maďarska). Většina zemí se podvolí, neboť jsou zadlužené u EU (která si tyto peníze půjčila od svých globálních bank).

Chápete už oč se jedná? Podmínky pro plnění plánů Agendy 2030 jsou nyní ideální a je nasnadě, že bude snaha je splnit. V Evropě není aktuálně jediná vláda, která by se neklaněla Bruselu či která by dokonce chtěla z EU odejít. Pak zde tedy není jediná vláda, která by se všemu vzepřela, snad vyjma Maďarska, které se jako jediné může nyní ohánět tím, že nic z výše uvedeného nepodepsalo.

Proto všem doporučuji se zajímat i o záležitosti, které se dějí za koronavirovou clonou. Budete-li je skutečně bedlivě sledovat, budete se hodně divit. Zatím mohu slíbit alespoň to, že vše podstatné, co zjistím, zveřejním zde, případně na starém blogu.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x