5.1.2021
Kategorie: Společnost

Hurrrááá k lepším zítřkům…

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Mám v živé paměti, jak jsme celá rodina na začátku loňského března seděli jako přikovaní u počítče a sledovali děsivé záběry z Číny…

Jako na běžícím páse se tam Číňané hroutili pod tlakem nového viru. Jeden jen tak šel po ulici a najednou ležel na zemi, o kousek dál jiný na autobusové zastávce. Záběry nás přenesly do supermarketu, kde právě kolaboval jiný muž u pokladny, střih, a jsme v bance, kde u okénka právě do bezvědomí upadl další muž. Pro všechny, jak jsme mohli sledovat okamžitě přijela záchrana, kde lidé ve skafandrech naložili již k životu opět přivedené pacienty a odvezli je neznámo kam, asi do nemocnice….

Zhruba po týdnu, kdy jsme se již i my doma připravovali na náš pomalý, ale jistý skon, vystřídala videa z Číny, nová, z Itálie. Na nich jsme mohli sledovat zmítající se Italy v křečích a připevněné na ventilátorech jak z posledních sil bojovali s lékaři a chtěli opustit svůj zoufalý stav, útěkem z lůžka..

Pak dorazil nouzový stav i k nám. A my se radovali a cítili se mnohem bezpečněji. Manželka šila známým i neznámým roušky, syn se přihlásil jako dobrovolník k zajištění bezpečnosti v zemi. Jen já, ovlivněn tímto nenadálým bezpečím, jsem získal drobet odvahy a začal se za pomoci internetu zajímat o to, v jakém stavu se nachází i ostatní země a především jsem chtěl vědět něco více o tom zákeřném zabijákovi…

A s tím se začaly dostavovat i otázky. Jak je možné, že Anthony Fauci hovořil o této pandemii již v roce 2017? Jak je možné, že manželé Gatesovi již v roce 2018 s pohrdavým výrazem hovořili o jediném řešením pandemie, tedy o očkování? A hlavně, jak se mohlo stát, že americký výzkum viru, byl za velice štědré podpory, přestěhován do čínského Wuhanu?

Najednou jsem sledoval vědce a lékaře z celého světa, nejvíce však z USA, kteří hovořili o uměle vyvolaném strachu a panice, o tom, že vir je stejný jako běžná chřipka a viděl jsem jak jsou jejich názory cenzurovány a odstraňovány z internetu…

Chtěl bych uvést na pravou míru několik drobností. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, radovat se z něčí smrti a je jedno zda se jedná o dítě nebo kmeta. Jak jsem již výše uvedl, byl jsem ze začátku také šokovaný a vystrašený k smrti, ale postupem času jsem si vytvořil svůj vlastní pohled a tím se řídím. Nikdy jsem však nikoho nenabádal, aby nenosil roušku či jinak porušoval různá nařízení. Sám jsem je dodržoval, i když mi přišla a stále připadají hloupá a neověřená..

Druhá vlna byla jen otázkou času. A přišla a s ní i další utahování svobod a práv občanů. Objevilo se řešení, vakcína. Ano, ta vakcína o které hovořil již Gates v roce 2018 jako jediném a konečném řešení..

Asi zase ovlivněn Gatesem a jeho očkovacími praktikami v Indii či Africe jsem sám pro sebe tuto možnost okamžitě zamítl a stojím i dnes v negativním pohledu nejen k vakcíně, ale všemu co toto divadlo provází.

Jak je asi úžasná vakcína, které musí dělat reklamu lékaři a herci společně s politiky? Jakým asi může být řešením se ukazuje již dnes, kdy se hovoří o tom, že návrat k normálnímu životu na který jsme byli zvyklí se chystá nejdříve na rok 2023?

Nechci se zde rozepisovat o devastaci živnostníků a práv všech lidí na planetě, to snad každý vidí a nebo buď pocítil sám..

Chci jen napsat jednu věc. Nejsem vědec, nejsem lékař a tak bych si nikdy nedovolil radit jinému zda se má jít očkovat a nebo jako já nemá. Ale ty šílené reklamní spoty, nabádající k očkování, kde herci zpívají či přednáší básničky, ty mi prostě napovídají, že je něco v této souvislosti špatně..

Dělají z lidí se stejným názorem jako mám já, idioty, nevzdělance, chřipečkáře a skoro někdy i nestvůry, kterým nezáleží na druhých..

Naopak, protože mi na druhých záleží, nemlčím a přidávám svůj názor a pohled..

Pokud je ta vakcína tak skvělá, měla přijít v tichosti a jako radostná zpráva pro svět, nikoliv jako výsledek reklamní kampaně a tlaku vládních složek a politiků..

Připadá mi to jako když mi z obrazovky někdo říká o zboží jehož prodejnost je nulová, jak je skvělé a jak moc ho potřebuji..

Takže v závěru ještě jednou. Nikoho nenabádám k odmítání, jen jsem projevil přání a touhu, aby lidi více přemýšleli o světě okolo nás….

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,66 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x