2.1.2021
Kategorie: Společnost

Proč se papalášům líbí nouzový stav

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Opravdu nepotřebujeme u nás doma takové posery, ale potřebuje lidi, co se jen tak něčeho neleknou.

Co je to nouzový stav

Z pozice vlády je to to nejlepší co se jim mohlo stát. Nouzový stav umožňuje vládě udělat tři věci:

1. Umožňuje vládě dělat zakázky bez výběrového řízení. V tom se točí miliardy a vláda si určuje dodavatele jak jen sama chce a navíc bez trestné odpovědnosti protože se budou zaklínat slovem, bylo to v nouzovém stavu.

2. Víte o tom, že vláda co vláda v nouzovém stavu nemá za své jednání žádnou odpovědnost? Tak teď to víte a je vám naprosto jasné proč si v tom už skoro rok náramně hoví. Pokud udělají jakoukoliv chybu, nikdo je nemůže popohnat před soud. No neberte to. Nouzovka je naprosto ideální pro bandu lumpů co si s námi dělá co chce.

3. Další bod je, že v nouzovém stavu jsou omezena práva opozice. Vláda prostě může vyhlásit legislativní stav nouze a v tomto zrychleném řízení může během pár dní přijmout vládní zákony většinou a opozice nemůže ve stavu nouze navrhovat zákony. Takže opozice je tam k ničemu. No takový stav se musí každému členu vlády náramně hodit. Musí se cítit jako ničím neomezení vládci a to jim sakra lechtá přebujelá ega a pořádně plní peněženky.

Ale proč to všechno? Proč je půlka státu uzavřená a lidé se cítí na laboratorní myši. Vždyť ohrožených je 17% obyvatel a 83% neohrožených je s nimi v nouzovém stavu. Také se vám ta čísla zdají naprosto šílená? Proč neléčit jen ty co to potřebují a neničit ekonomiku, nepřipravovat našim dětem svět bez radosti a vykašlat se i na jejich vzdělání. To jim opravdu předáme zplundrovanou zemi?

Co mne opravdu pobavilo byl jeden přitroublý Brit který se rozhořčoval nad naší českou nezodpovědností.

„Nedokážu pochopit, že nemáte strach, vždyť už umřelo tolik lidí, copak mi někdo můžete vysvětlit, že nemáte respekt z této závažné nemoci? Co jste to za národ, který se nebojí o své blízké? Já to nechápu. Všichni apelují, aby obyvatelé omezili kontakt, aby zůstali pokud možno doma. V Anglii se to dodržuje, kolegové z Izraele jsou nešťastní, tam nemohou několik měsíců vůbec nikam, o Itálii nebo Americe ani nemluvě. U Čechů mi to přijde tak, že je jim to jedno. Samozřejmě tím také trpím, protože všechny tyto věci akorát prodlouží agonii a budou znamenat to, že se čísla budou celkově ještě zhoršovat.“

Milý Jime, jestli jsou ostatní národy připosraní strachem, tak to se máte od Čechoslováků co učit. Kdyby jste si prožili to co oni a zažili zradu všechno okolo, taky by jste se už nebáli viru. Celá staletí nás utlačovali, okupovali, zavírali, vraždili a zrazovali, včetně vaší země, tak se starejte o sebe a plavte se bát domů. Opravdu nepotřebujeme u nás doma takové posery, ale potřebuje lidi, co se jen tak něčeho neleknou.

Potřebujeme jen jedno, ukončit nouzovku a ať nám dá EU pokoj.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x