25.12.2020
Kategorie: Společnost

Agitace funguje, bankovky šustí…

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝTitulky z našich médií, které předcházely článkům o dlouhé frontě čekatelů na podstoupení PCR testů před vánočními svátky v Ostravě, kterou rozpustila policie, svědčí o tom, jak zmanipulovaní už Češi a Moravané jsou. V rozhovorech s lidmi ve frontě, která vznikla před odběrným centrem, přičemž lidé tito seděli ve svých automobilech i 3 hodiny a podařilo se jim přiucpat blízký kruhový objezd, značí o tom, že lidská poslušnost je nekonečná.

Abychom ještě upřesnili, tyto testy byly hrazené samotnými zájemci, cena lehce převyšovala 1500 Kč a museli jste se dopředu objednat. Ptáte li se, co vedlo dotyčné k stání v dlouhé řadě vozidel, přičemž na mnohé se nedostalo, pak to bylo prohlášení Ministerstva zdravotnictví, které nabádalo občany k tomu, aby nenavštěvovali své starší příbuzné. A pokud si to lidé nechtěli připustit, pak se měli před takovou návštěvou nechat otestovat. Jak už jsme informovali, chybovost testů je vysoká, metoda jejich zpracování neodpovídá tomu, k čemu byly vyvinuty a v podstatě jejich trvanlivost by i za ideálních podmínek v případě negativního výsledku končila v okamžiku opuštění testovacího místa. Byl li test pozitivní, neznamená to zdaleka ani infekčnost, ani samotnou nemoc. Takže v podstatě ti lidé tam čekali především na to, aby odevzdali něco přes 1500 kč, nic podstatného se nedozvěděli, a ještě pomohli navýšit naprosto irelevantní čísla shromažďovaná pro PSA ministra Blatného.

Mediální bušení do obyvatel planety spojené s vyhrožováním od politiků, kteří hrubě překračují ústavy jednotlivých zemí, vytváří si nouzové stavy a plundrují ekonomiky, tak má průkazně své dopady. Lidé ztrácí smysl pro realitu a podléhají bludům, které jsou vytvářeny kolem nás. Lidstvo místo toho, aby se pídilo po skutečných vinících, kteří vytvořili a vypustili tento vir, pomalu začíná věřit ve spásnost vakcín. Kritici očkování jsou nazýváni jako konspirátoři, přestože většina toho, co předvídali již brzy z jara, se stává realitou. Už tenkrát jsme psali o budoucnosti v podobě cestovních očkovacích průkazů, povinné vakcinaci, propadu ekonomiky a likvidaci střední třídy. Pochybovali jsme o návratu do stavu před covidománií, zmiňovali starší rozhovory s tvůrci nynější situace. Gates o podobném stavu hovořil před 10ti roky, podobně dlouho jsou známé výroky publikované Rockefellerovou nadací. Taktéž patentová řízení týkající se uměle vytvořeného viru mají už dlouhé vousy. Ne, odpůrci očkování, lidé protestující na náměstích a autoři cenzurovaných videí a článků nejsou konspirátoři, jsou to pouze drobní bojovníci proti bohatnoucím vizionářským stvůrám, které sami sebe povyšují nad bohy.

V následujících dnech má dojít k rozjezdu největší očkovací akce v historii lidstva. Plány jsou velkolepé. Stovky milionů Evropanů a Američanů mají projít povinně-dobrovolnou vakcinací preparáty, jejichž složení a dopady na lidský organismus jsou nedůvěryhodné stejně, jako propaganda kolem nich. Připomeňme, že do nás mají být vpravovány dva nejdražší produkty na trhu, což nahrává myšlence o obrovském prostoru pro korupci těch, kteří jednotlivé značky výrobců upřednostnili. Zároveň je naprosto ignorovaná možná léčba dostupnými a vyzkoušenými léky, které jsou naopak preventivně stažené z prodeje. I to podporuje teorii o vytvoření dokonalého systému uplácení v řádu stovek miliónů pro vybrané jednotlivce. Celé to došlo tak daleko, že některé země již proces pozastavily, což se týká Švýcarska a Švédska. Naopak německá enkláva v EU včetně předsedkyně Evropské komise Leyenové a ,,říšské“ kancléřky Merkelové tlačí na pilu a snaží se spustit vakcinaci co nejrychleji. Unikátním je Slovensko, jehož vláda je papežštější než papež a již nějakou dobu ukazuje, do jaké úrovně lze povýšit řiťolezectví do jistého německého otvoru. Maťovič udělal ze Slováků pokusné králíky a je třeba říct, že mu to asi Blatný s Prymulou a Hamáčkem závidí a snaží se jej dohnat.

Necháte li se očkovat, je to Vaše věc. Stojíte li ve frontě na zkreslující testy, nikdo Vám v tom nebrání, i když tím dáváte zbraň do rukou fanatických politiků. Pokud v to vše věříte, v pohodě, aspoň se využije část nakoupených vakcín. Ale dělejte to tedy s tím, že Vás tyto preparáty ochrání a zcela logicky nechte žít ty, kteří jsou ochotní riskovat vlastní onemocnění. To je zase jejich právo. Až budoucnost ukáže, zda bude umírat více ,,konspirátorů“ nebo těch, kteří podlehli propagandě.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x