11.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Na základě nového migračního paktu EU může státy EU zaplavit 60-70 milionů vetřelců během pár let

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Toto číslo udává Marine le Pen, která si nechala nová migrační a azylová pravidla prověřit. Jak jsem upozornila již v několika předchozích článcích během minulých tří měsíců, tak od samého začátku bylo zcela jasné, že celý tento pakt je vymyšlen tak, aby na první pohled vyvolával dojem, že invazi, která pokračuje v různé míře již od roku 2015, zastaví. Ve skutečnosti skrývá spoustu záludností, které mají za cíl zaplavit miliony muslimských vetřelců nejen ty země, které jimi zatím zaplaveny nejsou,  ale dokonce i ty, jejichž cesta k chalífátu je již patrná.

MARINE LE PEN SERAIT PARMI LES 100 PERSONNES LES PLUS INFLUENTES AU MONDEMarine Le Pen v pátek 9. října oznámila, že její strana zahájí kampaň ve Francii i v evropském měřítku proti evropskému paktu o migraci a azylu, který Evropská komise předložila v září. Podle ní se jedná o „organizovaný plán jak zničit Evropu a národy, které ji tvoří, prosazováním imigrace, která neskončí“.

Neskrývala své hluboké rozčarování z Evropské unie a uvedla, že pakt není nic jiného než globalistický projekt, koncipovaný diktaturou Evropské komise. Marine Le Pen pokračovala ve stejném tónu a neváhala jej popsat jako „skutečný pakt s ďáblem s dopadem, který by byl sebevraždou Evropy“.

Podle Marine le Pen způsobí  migrační politika zavedená EU zkázu našich sociálních systémů, zhoršení nezaměstnanosti, bytovou krizi, nárůst kriminality a komunálních konfliktů, šíření islamismu a terorismu a zpochybnění hodnot naší civilizace “.

Za účelem boje proti evropskému paktu, který pouze podporuje přistěhovalectví a povede k možnému příchodu 60 až 70 milionů muslimských vetřelců do Evropy za několik let, navrhla bývalá kandidátka na prezidentský post zahájit kampaň k záchraně Evropy a Francie.

Na francouzské úrovni hodlá její strana mobilizovat všechny místní a národní volené zástupce. Na evropské úrovni hodlá její strana vést kampaň se svými spojenci v europarlamentní frakci Identita a demokracie pod heslem „Zachraňte Evropu“ (Save Europe). Bude zahájena petice proti paktu s cílem shromáždit milion podpisů.

O záludnosti nových azylových a migračních nařízení EU ve vztahu k nám, tedy k zemím, které zatím nejsou muslimskými invazisty ve větší míře zaplaveny, jsem již psala v tomto článku. Jen velmi stručně shrnu, že největší záludnost se skrývá v tom, že země, které odmítají dobrovolně muslimské vetřelce přijímat, by se měly starat o jejich deportace. Jenže nemalá část vetřelců je nedeportovatelných, přičemž ti by pak na našem území zůstali. Nemusím snad zdůrazňovat, že se jedná do značné míry o somálské kriminálníky.

Jenže jedna obrovská záludnost je v paktu skryta i v případě zemí, které jsou již silně islamizovány, zejména v důsledku invaze posledních let. Pakt totiž mimo jiné požaduje slučování širších rodin, přičemž dosud to umožňoval pouze u rodin nejbližších. Legálně si tak může jeden “sirotek bez doprovodu” přizvat do Evropy celou vesnici, neboť by se jednalo o jeho příbuzné. Už chápete, proč je proti paktu třeba i Marine le Pen ze silně islamizované Francie?

Na závěr jen dodávám, že to číslo, které uvádí Marine le Pen, není v kontextu výše uvedeného nijak nadsazené.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x