28.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Německé azylové ubytovny a jejich okolí vypadají nápadně podobně jako domovy našich “nepřizpůsobivých”

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Kdo viděl obrázky z Chánova, Předlic, jistých lokalit v Přerově ze Slovenska z košického Luníku IX a mnohé další lokality s podobným osazenstvem, ten by měl pocit, že se jistá menšina stěhuje do azylových ubytoven v Německu, neboť obrázky těch azylových zařízení, v nichž si mají občas dělat pořádek sami azylanti a není tam tedy zajištěn každodenní úklid, vypadají – jak sami můžete vidět na obrázku – velmi podobně.

Jaké smutné zjištění: zdraví, silní a „plní energie“ – noví obyvatelé ubytovaní v částečně nově vybudovaných ubytovnách, které byly postaveny podle nejmodernějších standardů stavební techniky a estetiky, tam zjevně nemohou pobývat bez dozoru a bez pomoci zvenčí vést slušný život. Kdyby ve většině azylových zařízení nebyli správci, nefungovaly tam úklidové společnosti a úklidové služby, pravděpodobně by se tamní obyvatelé zadusili vlastní špínou a navzájem by se zabili. Jak tito lidé zvládají každodenní život ve svých zemích původu?

Jsou odpadky v zemích Orientu a v Africe skutečně odhazovány na zem kamkoli vás napadne? Zdá se, že je to spíše tak, že v určitých kruzích je německá všestranná péče a pohostinnost považována za samozřejmost. Navíc, krátce po příjezdu do země zaslíbené, vidí nově příchozí odpadky, které jsou běžnou součástí kultury muslimského ghetta v německých městských “vyloučených” čtvrtích.

Aby toho nebylo málo: V Německu se od hostů jejich kancléřky ani neočekává, že budou dělat ty nejzákladnější věci, aby mohli vést normální život. Jinými slovy: čistota, úklid, hygiena nejsou tím, oč by se měli nově příchozí sami starat. Nemluvě o vděčnosti nebo dokonce o nějaké pokoře, nic podobného od nich nikdo nečeká a ani sami invazisté nic podobného neprojevují.

Všechno, co se učí naše děti od útlého věku, je těmto lidem z velké části ulehčeno prostřednictvím kompletní úklidové služby, včetně čištění toalet, přirozeně na náklady daňových poplatníků. Mnoho z těchto nově příchozích ve skutečnosti ani neví, jak používat toaletu.  Jejich ubytování pak podle toho vypadá. A podobně zvládnou “zkrášlit” své okolí ve velmi krátké době.

S tím, jak přibývá muslimských vetřelců, se nestíhá úklid jejich ubytoven, neboť se na to již nedostává dostatek personálu. Sociální demokraté pak požadují posílení obslužného personálu, samozřejmě placeného z daní pracujících Němců.

Mezitím občané platící daně dostávají “dobrou zprávu”, že výdaje na udržení nezaměstnaných hostů Merkelové nyní ročně dosahují působivých 6,6 miliard eur. Všechny ostatní náklady nejsou přesně zaznamenány, a proto je lze pouze odhadnout. Jen na další čtyři roky počítá federální vláda s náklady na tyto účely ve výši téměř 64 miliard eur.

A co dalšího v tomto směru hradí německý daňový poplatník?

Podle statistik Federální agentury práce měly v srpnu tohoto roku nárok na standardní dávky přibližně 2 miliony cizinců. V srpnu 2007 pobíralo dávky kolem 1,3 milionu cizinců. Pro srovnání: počet německých příjemců standardních dávek ve stejném období klesl z přibližně 5,8 milionu na přibližně 3,4 milionu.

V případě zahraničních příjemců dávek měli občané z jiných zemí EU od září 2018 do srpna 2019 nároky ve výši přibližně 2,4 miliardy eur. Dobrých 6,1 miliardy eur šlo ovšem lidem z osmi nejdůležitějších azylových zemí původu. Téměř 3,6 miliardy eur šlo azylantům ze Sýrie, 840 milionů eur lidem z Iráku a 810 milionů eur lidem z Afghánistánu.

Co z výše uvedeného vyplývá? Nejen to, že Němci živí stále více muslimských vetřelců, přičemž jim platí nejen ubytování, dávky a stravu, ale hradí jim také pohodlný život – tedy pravidelný úklid ubytoven, které v případě, že nejsou uklizeny, vypadají skutečně podobně jako po jistou dobu neuklízené okolí domů v lokalitách tzv. “nepřizpůsobivých” u nás.

Mimochodem, naše státem protěžovaná a vámi dobře živená menšina přišla zhruba z míst, kde se nachází dnešní Pákistán či severní oblasti Indie. Tedy geneticky mají jistě zejména k Afgháncům či Pákistáncům, kteří multikulturně obohacují nejen Německo, velmi blízko. Pak se nelze jejich velmi podobnému  způsobu života divit…

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x