19.8.2020
Kategorie: Společnost

Žijeme v Orwellovské utopii 1984

Sdílejte článek:

COM/FB

Milí občané, pokud jste si ještě nevšimli, tak žijeme v Orwellovské utopii 1984 velkého bratra a zvířecí farmy zároveň! Jsme velkochovem pro potřeby elit!

Centrální ‘mozek’ lidstva, neboli ministerstvo zdravostnictví se svými chapadly, vydává příkazy do tlampačů (vyhlášky a informační tabulky na KAŽDÉM mediálním serveru) a většina jak nemyslící ovce jednoduše poslouchají a podvolují se nesmyslným nařízením bez mrknutí oka! Kdyby vyhlásili, že musíme všichni skočit zítra od 6 hodin do Vltavy, tak se lidi normálně sbalí a postaví se ráno do řady!

Svět, ve kterém žijeme není prostor lásky a tvorby, ale zvířecí farma! Jsme chováni pro práci, kterou vykonáváme pro “spropitné”. Bydlíme v kójích, kterým říkáme domovy. Předhazují nám nějaké toxické mršiny k jídlu a my po tom skáčeme jako diví a ještě jim děkujeme! Nevíme ani o svém otroctví, o svém božském potenciálu člověka-tvůrce, syna božího a právoplatného vládce vesmíru! Lidi jsou opravdu tak přihlouplí, že si nedají ani 2 a 2 dohromady a musíme to my, “konspirátoři”, dělat za ně.

Mediální masírka je tak totalitní, všudypřítomná a jako parazit kolonizovala naprostou většinu našeho životního prostoru! Ovce jí podlehly. Toto není demokraci, toto je totalita! Totalita zvůle, jež se vydává za opatření “pro naši bezpečnost”! Zvířecí farma!

Lidé jsou spokojená ,ochočená, chovná zvířata, jako dobytek, nic více! Orwellovská utopie se stala realitou, bez velké pompy, bez sebemenšího reflexe nějakého autora srovnatelného s Orwellem.

Žijeme v autoritářské režimu pokud si toho ještě někdo nevšiml, tak to raději říkám znova a na plná ústa!

Žijeme v totalitě, v obludném systému, jež jako leviatan, chobotnice či hydra prostupuje všechny sféry našeho života! My, kteří máme ještě poslední zbytky rozumu, o tom aspoň víme a můžeme vykonávat určitý odboj, sláva Bohu! Proto nesmíme přestat, musíme se obracet i vůči těm, nad kterými jsme už “zlomili hůl”, protože čas se plní a mám takový pocit, že FINAL BATTLE (poslední boj) už v tichosti probíhá nebo brzy bude! Nenechme se zmást obrázkem, jež produkují masmédia.

Svět je v pozoru, všude a na všech úrovních, fyzickckýh i duchovních. Státní elity potřebují vyvolat konflikt za každou cenu, musíme jim v tom zabránit, tím že budeme uklidňovat společné kolektivní vědomí, tím že budeme dělat osvětu a rozšiřovat boží i lidské poznání mezi nevědoucí, apod. To je osvobodí od strachu a dodá jim tak potřebnou jistotu v sebe sama, ve svět a v možnost vybudovat znovu naši krásnou a důstojnou vlast! – variantu “ráje na zemi” či překrásnou zahradu.

Myšlení stojí úsilí a bolí, proto se do toho nikomu nechce. Většina je navíc napojena na matrix, na program, který je řídí a ti lidé se změně myšlení i změně svých návyků brání, ale nejsou to oni kdo se brání, je to ten program, jež se brání vypnutí, protože on žije Z TĚCH LIDÍ, jako parazit. Ten program žije jen skrze ty lidi, na nichž parazituje (viz různé filmy jako Matrix, Terminátor, apod.). Zhoubný parazitující program je v lidech jako nádor. Ten nádor je však nutné odstranit mají-li lidé zůstat lidmi, spolutvůrci universa, a ne bezduchými bioroboty plnícími cizí vůli centrálního mozku – nějakého zlovolného architekta! (zase mnoho filmů o tom pojednává, snad Já robot Akimova).

Je nutné, ať se to líbí nebo ne, provést radikální řez a program-nádor odstranit. Co nejšetrněji. Cestou poznání a osvěty. Vykřesat jiskru poznání a boží plamen v člověku! pak už bude hořet sám! (Platón) Poznání je důležité. Říká se Vědění je moc a je to pravda! (Bacon, Spinoza) Vědění přímo transformuje člověka. Myšlenka přímo programuje tělo. Podle toho co si myslím o realitě, tak tak se realita strukturuje (do značné míry) do té podoby.

Máloco se nestane bez svolení mysli! Kdo se vzdává své vůle ve prospěch obludného parazitujícího autoritářského systému jménem demokracie, pak se skutečně stává otrokem. Kdo si je vědom své boží a lidské důstojnosti, pak je pánem sebe sama a nikdo na něj nemůže, ani okultní systém vymýšlený tisíciletími státními elitami! I ony elity vše dělají s naším svolením! Znají velmi dobře zákony vesmíru a karmy. Vědí, že by se jim to vrátilo ve zlém. Oni vše musí narafičit tak, abychom my to přijali svobodně a z VLASTNÍ vůle! To je ona svádivá, napodobující práce ďábla a jeho pomocníků (falešných obrazů), jež na nás nemůže přímo, a on to ví, tak to zkouší oklikou, “po dobrém”, samozřejmě “pro naše dobro!”. Proto je potřeba zvednout ruku, a s plným vědomím svého duchovního těla říct této falešné spáse jasné a kategorické NE!

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x