14.11.2023
Kategorie: Společnost

Digitální stát podle Bartoše

Sdílejte článek:

FB

K digitalizaci státní správy, za kterou ve vládě místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj ČR Ivan Bartoš odpovídá, říká: „Některé služby jsou již dávno digitální, jenom lidé o nich nevědí,“ a oznamuje: „Do konce roku, možná jako vánoční dárek, konečně přijde moderní funkční aplikace do telefonu – Portál občana.“

Tak lidé o nich nevědí! No asi je prostě nechtěli a do doby, než jim to začala státní moc násilím nutit, je ani nepotřebovali. A k tomu dárek ty kráso. Dárek! A dokonce vánoční. Jako by to platil ze svého a ne z vydřených daní lidí a nových státních dluhů, které budeme splácet my i naše děti. Stamiliony korun, které to stálo doposud, a další hromady peněz na správu a údržbu něčeho, co když lidé využívali málo a náklady by byly neobhajitelné, tak v mnoha oblastech života, práce a podnikání nakonec politici zákony přikázali povinnost to pod sankcemi používat jako jediný možný způsob komunikace s veřejnou a státní mocí. Vánoční dárek! 

Na základě poctivého podrobného sledování politiky od roku 1993, což mi poskytuje kvalifikovanou informační základnu pro pevnost mých závěrů, konstatuji, že jsme tu ještě nikdy neměli vládu, která by byla tak vzdálená lidem, zaměstnancům, živnostníkům, firmám a podnikatelům, kteří dohromady každou vládu z daní živí, jako je tato. 

Problém je, že to nevylučuje možnost, že by po volbách mohlo být ještě hůř. Proto ze srdce podporuji a vždy rád pomůžu komukoliv, a to s velkým pochopením, respektem a úctou k takovému rozhodnutí, kdo se snaží žít maximálně možně mimo systém. Žít a nechat žít je víc než jakákoliv vláda. Jakákoliv.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x