15.11.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Fiala udělal mezinárodní ostudu

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Fiala udělal mezinárodní ostudu. Německá média píšou: “U něj doma je draho, tak šéf české vlády nakupuje u nás.” Nevím jak vy, ale já se strašně stydím. Neschopnost pětikoalice je jedna věc, zesměšnit celý náš národ v Evropě ale druhá.

Fiala nakupuje levnější zboží v Německu, kde je DPH na základní potraviny jen 7 %. U nás je 15 %. Když mu to po dvou letech ve vládě už konečně došlo, proč nenavrhne snížit daně a naopak je zvyšuje? Absurdita.

Bizár ministra Rakušana. Česká pošta hledá stovky nových zaměstnanců. Nedávno přitom stovky lidí ministr vnitra nechal kvůli úsporám vyhodit. Dává vůbec něco v pětikoalici smysl?

Česko se ekonomicky propadá. Jsme jediná země v celé EU, která se stále nevzpamatovala z pandemického propadu v době covidu. Ekonomové varují, že se dostáváme do pasti.

Češi si opět připlatí za energie. Elektřina zdraží skokově. Ministr Stanjura odmítá lidem i firmám jakkoliv pomoct. Německo v tu samou chvíli pomůže svému průmyslu miliardami eur. Fialova vláda se diví, že se náš průmysl a ekonomika nezotavuje.

Nálada českých občanů se blíží k bodu mrazu. Až 71 % Čechů volá po naléhavém řešení ekonomických problém. Bohužel, premiér Fiala a jeho kabinet svým chaotickým chováním nedává důvod k naději.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 57. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x