30.10.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Fiala na křižovatce

Sdílejte článek:

NAFTALI

V Třebíči na Vysočině prý řidiči na křižovatkách šílí z podivných semaforů, které blikají, jak chtějí. V ostatních městech proklínají řidiči věčně ucpané silnice a každou křižovatku na které uvíznou. Křižovatka zkrátka není místem, kde bychom se chtěli zdržovat. Naopak snažíme se odtamtud co nejrychleji zmizet.

V této souvislosti je třeba zmínit že nedávno republiku zaplnily podivné plakáty. Fialový premiér na ni s úsměvem sděluje národu že za deset let udělá z našeho státu křižovatku Evropy. Kdo a z čeho ty plakáty platil, asi nikoho nezajímá a zřejmě se na to ptát ani nesmíte, protože mediální ratlíky ten problém nechává v klidu.

Ale ten vzkaz opravdu stojí za to. Takže s ohledem na otřesné zkušenosti řidičů, co to v reálu znamená křižovatka? Divné místo kudy všichni projíždějí, zastavit nechce nikdo. Protože na křižovatce nic není. Na křižovatce nikdo nebude budovat průmysl, pořádat kulturní a společenské akce. Protože všichni odtamtud chtějí pryč. Pokud řidiči na křižovatce uvíznou stoupá jim tlak. Nechtějí tam zůstat. Křižovatky nejsou místo pro život. Dokonce mohou být i nebezpečné, pokud jsou špatně řízené nefunkčními semafory, kde pořád bliká jediná barva. Takže opravdu chceme aby z našeho státu byla do deseti let evropská křižovatka? Místo kudy všichni jen profičí a chtějí být co nejdřív pryč? Proboha ne.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x