29.10.2023
Kategorie: Ze světa

USA: Masový střelec byl nalezen mrtev, podivné okolnosti kolem útoku však stále vyvolávají otázky

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak již víte, tak v USA opět řádil masový střelec, který – jak se nakonec ukázalo – zastřelil 18 lidí a asi 13 zranil.

Připomínám, že mělo jít o instruktora střelby, který však měl sluchové problémy. Než se rozhodl svůj zdravotní problém řešit, byl zcela normální.

Nicméně posléze dostal údajně vysoce výkonné naslouchadlo. Záhy začal slyšet podivné hlasy, což ho nakonec dovedlo do špatného psychického stavu a letos v létě i na psychiatrii.

Nikdo problémy očividně s naslouchadlem nespojoval, i když příbuzní tvrdí, že se u něj vyskytly až poté, co jej obdržel.

I přesto, že byl léčen na psychiatrii, mohl mít doma zbraně (což by nemělo být možné ani v USA) a před pár dny se náhle rozhodl vyjít do ulic a střílet.

Včera byl po několika dnech na útěku nalezen mrtev.

Robert Card, muž hledaný za smrtící masovou střelbu, která měla za následek 18 tragických úmrtí a 13 dalších zraněných, byl nalezen mrtvý. Komisař ministerstva veřejné bezpečnosti státu Maine Mike Sauschuck během tiskové konference potvrdil, že Card zemřel se střelným zraněním, které si zřejmě způsobil sám.

Pachatel je zastřelen, není tedy důvod nadále cokoli vyšetřovat. Případ bude uzavřen a nikdo se jistě nebude zabývat otazníky kolem „náhlého pomatení“ muže, který byl vynikající střelec.

Naslouchátko bude zřejmě pohřbeno i s ním a nikdo se již nebude zajímat ani o to, jaká psychofarmaka při svých náhle vzniknuvších problémech bral.

Nyní považte, jak obrovský počet masových střelců se v USA objevuje. To nikde jinde není.

Někteří z vás si zcela správně vzpomněli na „projekt Monarch,“ který byl součástí nechvalně známého projektu CIA MK Ultra.

Jde prakticky o program ovládání mysli – a to jak jedinců, tak mas. Tento program je samozřejmě víceméně utajován, nicméně již asi před 30 lety mnohé z tohoto programu odhalila Cathy O’Brienová v knize nazvané Trance Formation of America.

Tento program byl zahájen na začátku 60. let a lze předpokládat, že za nějakých 60 let již musí být velmi propracovaný. Zabývá se jak psychologickou manipulací jedinců, tak mas.

Nicméně „programování“ lidí začalo mnohem dřív. Projektu MK ULTRA předcházely i další projekty, které byly úspěšné.

Důkazy z projektu BLUEBIRD CIA (zahájeného v dubnu 1950, přejmenovaného v srpnu 1951 na Projekt ARTICHOKE) naznačují, že je možné zhypnotizovat oběti, aby nevědomky spáchaly vraždu a nastražily bomby.

Předpokládám, že i Covid-19 patří k těmto operacím, vždyť i zde bylo vše velmi propracované a založené na ovládání ohromných mas – v tomto případě miliard lidí.

Pokud se tedy podaří koordinace tak masové akce, jaká nemá v dějinách obdoby, proč ne i v případě jednotlivců?

Proč by to Američané dělali? Cílů je hned několik. Především chtějí přimět co nejvíc občanů k tomu, aby tlačili na zákaz držení zbraní. Tedy jde o to, aby bylo obyvatelstvo v maximální míře odzbrojeno.

Čím víc masových střelců, tím víc lidí s tímto požadavkem přijde. Navíc by to ve volbách za rok nahrávalo i demokratům, kteří zákaz držení zbraní prosazují.

Republikáni, kteří nijak zásadně držení zbraní regulovat nechtějí, by samozřejmě ztratili.

Důvody jsou tedy více než výmluvné a nedivila bych se, kdyby se do voleb, které proběhnou příští rok v listopadu, ještě pár masových střelců objevilo.

Smrt útočníka se samozřejmě hodí, nikdo se jeho osobou nebude dál zabývat.

A v některých diskuzích na sociálních médiích  je již nyní vidět, že stále více Američanů skutečně přísnou regulaci držení zbraní požaduje…

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x