27.10.2023
Kategorie: Politika

České šapitó má své hvězdy

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Petr Fiala v Izraeli. Před ním tam ministr zahraničí Lipavský. Jistě se brzy dočkáme výletu Adamové Pekarové nebo Taiwance Vystrčila, chybět bude už jen naše soukromá bohyně války Černochová. Jestliže ještě nedávno byl oblíbenou destinací našich koaličních politiků Taiwan či Kyjev, teď se na první místo dostává Tel Aviv. I to svědčí o tom, že jejich podpora Izraele je důvodem k zbystření prostého českého občana. Pokud stojí naši přední ,,politici“ za Izraelem stejně, jako důsledně lezli do pozadí šéfům taiwanského protičínského či kyjevského protiruského režimu, znamená to, že je s preferováním Izraele něco v nepořádku.

To jen na okraj. Pětikoaliční skutečné úspěchy vnímají pouze samotní členové partají spolčených v tomto prapodivném subjektu postaveném na dvou potřebách. A to na odsunutí Babiše od moci a na udržení se u poloprázdného koryta. Je totiž stále plnější, než je tomu u zbytku národa. Stoosmičková většina v Parlamentu momentálně drsně vyučuje Babiše a ukazuje mu, jak promrhal roky, kdy byl u moci. Možná se z toho poučí Fico na Slovensku. Babiš za necelá dvě volební období nebyl schopen vymést chlév na Kavčích Horách, což lze považovat za zásadní chybu. Dokonce si lze myslet, že právě prostor poskytovaný tehdy médii (především státoprávní ČT) opozici v podobě ODS, STAN a Top09 zlomil Babišovi vaz. Drsná protibabišovská propaganda přihrála nesourodé vznikající Pětikoalici plno voličů, přičemž jejich dnešní vystřízlivění po poznání, jak moc Fiala lže, přišlo pozdě. Pozor, důvěřivců v lepší zítřky s Pětikoalicí je stále dost, viz volební preference ODS či Pirátů.

Stejné chyby se Babiš dopustil v oblasti politických neziskovek. Dlouhé prsty Sorose a liberálů se v sektoru, jehož králem je Člověk v tísni, projevují už dlouho. Původně financované společnosti ze zahraničí se postupně přisály na národní rozpočet a my všichni tak financujeme škodlivou činnost stáda trojských koní. Devastace charakterů začíná už na školách, kde si liberálové vychovávají z našich dětí svůj dorost připravený v počátku dospělosti volit greendealové šílence. Obrovské množství pro život nepoužitelných absolventů vysokých a středních škol je výsledkem systematického vymývání mozků, přičemž nedostatečné vědomosti v nich uložené doplňuje právě nalévárna z oblasti politického liberálního segmentu. Nelze se poté divit tomu, koho mladí bez zkušeností se skutečnou demokracií volí. Naivní zelená ideologie hrající na záchranu planety jaksi ignoruje skutečné globální problémy, kterými nejsou CO2, automobilismus či cestování, ale spíše militantní pseudoliberální vnímání světa potlačující logiku, fyziku, přírodu a realitu.

Babišovy chyby jsou nevratné a spolu s ním sklízíme plody jeho špatného úsudku. U moci tak jsou lidé, pro které je důležitější, jak je vnímají prohnilé instituce (například Evropská komise), než jejich voliči či oponenti z řad českých občanů. Pekarová Adamová se bije hrdě do prsou poté, co údajně v celé Evropě obdivují naši vládu za zvládnutí migrace, což je v tomto případu přísun milionu Ukrajinců prchajících nikoliv před Ruskem, ale ve skutečnosti před kyjevským režimem ženoucím je do předem prohraného a Američany vyvolaného boje. Fialu & spol. nijak prosperita České republiky nezajímá. Udělal si z ní zdroj vlastní zahraniční popularity.

V podstatě se skládáme na jeho svatozář (ta je pouze v jeho snu), se kterou se pohybuje v místech, kam později směřují naše peníze. Ne, nejsou to české školy, nemocnice či továrny. V čele státu tak máme soubor sebestředných klaunů. Jeden je na Hradu i se svým loutkovodičem Kolářem, druhý ve Strakovce pod vlivem Washingtonu a Leyenové, třetí a čtvrtý ve vedení obou komor Parlamentu, poté řada dalších ve vedlejších rolích. A my potichu sledujeme trapné výkony těchto borců s červeným nosem v hledišti šapitó nazvaném Česká republika. Občas dokonce někdo zatleská, ovšem možná jen ten, kdo dostal vstupenku na představení zadarmo, případně jde o přímého spolukonfidenta implantovaného mezi ostatní do hlediště, možná také o nesvéprávného diváka s omezeným výhledem. Toto tvrzení podporuje zjištění, že byli v hledišti zahlédnuti tleskající Cemper, Hřebenář, Pribáň a pár dalších.

Na Slovensku už představení skončilo, tady jsme v jeho polovině. Přestože se většině diváků nelíbí, zdráhají se ho odchodem ukončit. Cirkus tak jede dál a hlavní hvězdy z manéže mají pocit, že jsou obdivované. Reklamní oddělení se snaží, seč mu síly stačí. Jeho provoz platíme také částečně my, a kde ne, je svázán se zahraničním proliberálním kapitálem. Každý z nás, kdo pracujeme, odvádíme stále se zvyšující daně, aniž bychom řekli dost, se podílíme na sebedestrukci. Pár lidem už to došlo dávno a snaží se vzepřít systému, někteří se přizpůsobili a umí na něm vydělávat, aniž by poškozovali ostatní, dále tu je mnoho parazitů přicucnutých na něm, a nakonec je většina, která ho financuje. Buřiči jsou naháněni a vyhledáváni státní správou, parazité profitují z bezcharakternosti či naivity a zbytek jsou sponzoři bez práva vystavit své logo. Tak kam patříte Vy?

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x