10.10.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nobelova cena za zločiny a léky na usmrcení

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Nobelova cenai za medicínu byla právě udělena dvěma vědcům, Dr. Katalin Karikó a Dr. Drew Weissman, kteří pracovali na vývoji mRNA očkování. Podle hodnocení výběrové komise Nobelovy nadace, „mRNA technologie nás vybavila možností bojovat s jedním z největších ohrožení lidského zdraví v současné době.“ Pionýrský přístup těchto dvou vědců, který zabránil šíření COVIDu-19 byl tímto oceněn i když skoro 20 let později, než když v r. 2005 vydali zprávu, která vysvětlovala přínos mRNA technologie.“

Katalin Karikó je biochemička, původem z Maďarska a Drew Weissman je lékař, Američan. Oba učí na Universitě Pennsylvanie. Dr. Karikó působila též ve funkci ředitelky RNA výzkumu u firmy BioNTech, která Pfizerovy vakcíny navrhla. V současné době učí na univerzitě Szegedu, v Maďarsku a také na universitě Pennsylvanie, v Perelmanově škole mediciny. Dr. Weissman pracuje ve výzkumu očkování tamtéž.

Ctěná komise si zřejmě sedí na uších, nosí černé slepecké brýle a je naprosto izolována od současných denních zpráv a už vůbec nerozumí biologii a medicině. Jinak by dobře věděli, že mRNA technologie nezabránila ničemu, ale že zavraždila statisíce, ne-li miliony lidí po celém světě a zmrzačila jich ještě víc.

Je ovšem možné, že právě za to dostali tito dva vědci zmíněnou cenu.

Výbor se dále vyjádřil, že: „ta úžasná přizpůsobivost a rychlost, s jakou je možno mRNA očkování vyvíjet, vytváří cestu pro použití tohoto nového způsobu i pro očkování proti jiným infekčním chorobám.“

Jo, kamarádi, tak tím naočkujte sebe, své děti a vnoučata a uvidíte ten zázrak, za který jste právě vysolili balík peněz! Starý pan Nobel se musí v hrobě obracet, když vidí, za co jsou jeho peníze rozhazovány po světě.

Člen výběrové komise, Rickard Sandberg, jinak univerzitní profesor na universitě Karolinska Institutet k tomu dodal, že vakcíny zachránily miliony životů, zabránily těžkému COVIDu-19, snížily celkový vliv nemoci a umožnily lidské společnosti aby začala znovu fungovat.

Je pravda,“ přiznal, „že očkování ve výjimečných případech způsobilo myokarditidu (zánět srdeční tkáně), obzvláště po druhé injekci Pfizerovy/BioNTech a Moderna vakcín.“

Pan Sandberg je další z těch, kteří nechápou, že se nejedná o žádné ‘výjimečné‘ případy, ale že každý kdo byl touto biologickou zbraní opíchán, dostal myokarditidu. Jestli on sám považuje smrt za záchranu života, pak má pravdu. Vakcíny skutečně usmrtily hodně lidí.

Israelské novinyii ‘The Jerusalem Post‘ zajásaly, když se objevila zpráva, že americký Žid, Dr. Weissman, dostal Nobelovu cenu za svůj výzkum. V krátkém, pěkně napsaném článku vyzdvihly jeho a Dr. Karikó práci, kdy tito již v r. 2005 popsali, jak úprava nukleosidů, což jsou molekulární pokyny, které píšou mRNA genetický kód, dokáže zabránit rozpoznání mRNA imunitním systémem.

Dr. Robert Malone, jeden z těch, kteří skutečné očkování vyvinuli se určitě neradoval, když tuto zprávu slyšel. Dobře ví, že ta cena patří ve skutečnosti jemu a jeho pracovní skupině, ale protože nepatří ke klubu, tak nedostal nic.

Byly i horší případy

Zde je všemi naprosto opomíjena skutečnost, že mRNA očkování proti koronaviru nezabránilo vůbec ničemu, že naopak ublížilo (a stále dál ubližuje) mnoha lidem a že to celé je výzkum špatným směrem. Neboli, jak se v Americe říká, štěkají na špatný strom.

Musíme si ale uvědomit, že Nobelova cena byla udělena za úměrně škodlivé vynálezy a nezodpovědné činy, které všecky byly vydávány – stejně jako současné mRNA očkování – za přínos pro lidstvo.

Na příkladiii, v r. 2022 dostal Nobelovu cenu za ekonomii Ben Šalom Bernanke, který celých 10 let (2006-2016) se v úloze ředitele americké Federální reservy pokoušel zničit americkou ekonomii a finance. V r. 2016 to byl Bob Dylan za ‘poetické vyjádření amerických písní‘, čímž byly myšleny jeho nahodilé verše, které se občas i rýmovaly. Vím, byli horší básníci, ale byli také lepší, mnohem lepší.

V r. 2009 dostal Nobelovu cenu míru americký president Barack Obama, který vedl mnohem víc válek, než kterýkoliv jiný president před ním. Dalai Lama dostal Nobelovu cenu míru v r. 1989, přestože byl tak krutý vládce, že si prostý lid v Tibetu zhluboka oddechl, když byla jejich země převzata komunistickou Čínou.

Dokonce i Evropská unie dostala Nobelovu cenu v r. 2012, prý za ‘více než šedesát let, kdy přispívala k rozšíření míru a usmíření, demokracie a lidských práv v Evropě‘. Jak to asi dokázali, když to není nikde vidět?

OSN přijala Nobelovu cenu v r. 2001 za jejich ‘snahu o vytvoření lépe organizovaného a mírového světa‘. Zajímavé! Přitom je známo, že jejich ‘mírová poslání‘ jsou ve skutečnosti loupeživé válečné výpravy, pokaždé proti slabším a hůře ozbrojeným protivníkům.

Celý seznam příjemců Nobelovy ceny, tak jak je, ve všech odvětvích, tak se zdá být zaměřen pouze na určité vybrané osoby, spadající do stejné kategorie. Velká většina z nich má totiž židovská jména. Člověk se nestačí divit, že tam není také Marx, Engels a Stalin a jim podobní. Ti první dva by tam určitě byli, kdyby nezemřeli dřív, než byl program zaveden.

Ale skuteční vynálezci, zlepšovatelé, vědci, důležití ekonomové, spisovatelé, básníci a vyjednávači o mír, ti tam nejsou. Proč tam není třeba Matka Theresa, vždyť ta se zasadila o mír daleko víc než všichni Obamové dohromady. Anebo americká spisovatelka Maya Angelou? Chybí tam též Dolly Parton, Roy Orbison, snad i Beatles a Rolling Stones, kterým by se Dylan nemohl rovnat. Anebo John F. Kennedy, ekonom Martin Armstrong, biolog Bruce Lipton, inženýr Gottfried Feder, chemik Paul Lohmann a mnoho dalších.

A ještě horší případy

Chemik Fritz Haber dostaliv Nobelovu cenu za chemii v r. 1918, za jeho výzkum syntézy čpavku, což umožnilo hromadnou výrobu umělých hnojiv, ale také výbušnin. Tento člověk vynalezl hořčičný plyn, který byl použit v 1. světové válce, kdy zabil 67 000 vojáků. Je možné, že kvůli tomu se jeho manželka zastřelila; nemohla s tím pocitem viny žít. Hořčičný plyn profesora Habera byl dále využit na neslavný Zyklon-B, který byl používán na odvšivení zajatců v koncentračních táborech druhé světové války.

Jako další, Paul Hermann Müller ze Švýcarska získal Nobelovu cenu v medicině v r. 1948 za výzkum DDT, kdy objevil jeho vliv na hmyz, hlavně pak na komáry. Je pravda, že DDT úspěšně zabíjel škodlivý hmyz, ale stejně úspěšně zabíjel všecko ostatní, užitečný hmyz, ptactvo a ryby a dokonce i lidi. Stejně jako dnešní Roundup.

Antonio Egas Moniz dostal Nobelovu cenu v r. 1949 za vynález lobotomie na léčbu psychiatrických nemocí. Tento postup sice fungoval a z agresivního šílence dokázal udělat mírného človíčka, ale jeho vedlejší účinky byly nezvládnutelné. Zákrok způsoboval u pacientů dokonalou apatii, někdy těžké zranění mozku a smrt. Později byla tato operace nahrazena elektrošoky, které docilovaly to stejné.

Dnes je odrůda lobotomie prováděna skrze mRNA očkování proti COVIDu-19 a za jeho vynález právě obdrželi Nobelovu cenu Dr. Kalikó a Dr. Weissman.

Biologická zbraň

Z toho všehov je zjevné, že nikdo nebere ‘očkování‘ proti COVIDu za to, co skutečně je, což je biologická zbraň, nesmírně nebezpečná a smrtelná. V každé injekční dávce je odhadem 200 miliard úlomků plasmidového DNA, jak říká Dr. Phillip Buckhaults, molekulární biolog, rakovinový genetik a profesor na Universitě South Carolina v Americe. Takže nejen škodlivé mRNA, ale ještě plasmidové DNA!

Při své výpovědi předvi Zdravotním výborem Senátu South Carolina popsal Dr. Buckhaults, jak dělá podobné pokusy v laboratoři zcela běžně. Řekl: „Vezmeme kousky DNA, smícháme je s lipidovou směsí, stejně jak to bylo použito pro současné vakcíny a nalejeme to na existující buňky. Velké množství DNA do nich vnikne a stane se jejich trvalou součástí, čímž ovlivní jejich genetiku. To není nic dočasného, to cizí DNA tam zůstane napořád.“

Přiznal, že proto je zalarmován, protože to DNA je v těch očkováních. To není pouze RNA, které je jiné; tohle je DNA a to tam zůstane napořád. DNA je trvalé, vydrží málem nekonečně, stovky, nebo tisíce let. A v těch injekcích je ho opravdu hodně.

Úlomky DNA byly ve vakcínách úmyslně rozsekány na kousky. Když byly ‘slepeny‘ dohromady, pak bylo možno určit jejich původ: je to plasmid, který je možno koupit od firmy Agilent v Kalifornii. Tato firma, založena v r. 1999, je medikální odvětví firmy Hewlett Packard, výrobce kalkulátorů, počítačů a jejich přídavného zařízení.

Dr. Buckhaults zjistil, že rakovina střev a prsou mají v sobě zcela nové rakovinné geny. Také objevil novou činnost polymorfismu v genu TP53. To všecko ukazuje na to, že injekce proti Covidu byly záměrně navrženy tak, aby způsobily nejrůznější druhy autoimunních nemocí a aby vyvolaly co nejvíce škodlivých a debilizujících vlivů, v čemž skutečně nezklamaly.

Nejmenovaný, státem ověřený odborník na integrativní medicínu potvrzuje, že následkem injekcí proti koroně došlo u dříve vyléčených rakovinových pacientů k novému výskytu rakoviny, která začala málem jako výbuch a postupovala velmi rychle. Ti, kteří nikdy rakovinu neměli a byli očkováni, ji promptně dostali. Tyto náhlé rakoviny byly pojmenovány ‘turbo rakoviny‘.

Je ještě jeden vedlejší vliv této injekce, o kterém se nikdo moc nerozšiřuje: očkovaní prochází změnami psychologického druhu, kdy se u nich projevují různé psychiatrické nemoci. A čím víc očkování, tím výraznější tyto nemoci jsou. Takže lidé, dříve přátelští a příjemní, jsou pak nesnášenliví a trpí mnohými přídavnými psychologickými změnami. Také vliv na inteligenci člověka je znatelný.

Tím pádem je možno přiznat, že současná zdravotní katastrofa, která postihuje všecky očkované, byla vytvořena záměrně, za účelem zabít a ublížit a celá kampaň byla stoprocentně úspěšná. Nejen to, farmaceutické firmy na tom všem úžasně vydělaly.

Současný prudký nárůst náhlého úmrtí nemluvňátek, batolat a větších dětí je rovněž způsoben injekcemi proti koroně a nejspíš byl vždycky způsoben nějakým druhem ‘očkování‘. Jak již bylo psáno dříve, všecka očkování, naprosto všecka, bez jediné výjimky jsou škodlivá, způsobují to, proti čemu byla vyvinuta a ještě jiné nemoci a někdy i smrt.

Nejen injekce, ale i léky

Může nás překvapit, že lékaři nemají dovoleno léčit pacienty podle vlastního uvážení, aspoň v Americe ne. Existuje předepsaný protokol, který je přidán ke každé nemoci a ten musí lékař dodržovat, čímž se z nich stali úředníci. Kdyby se těmto předpisům některý lékař vzpíral a léčil by pacienty po svém a kdyby došlo k nějakým komplikacím, pak by mohl skončit před soudem, měl by odebráno lékařské oprávnění a byl by trestán do plné šíře zákona. Zato když se předepsaného protokolu drží a dojde ke komplikacím, lékař je bez viny.

Tyto léčebné procesy a s nimi související léky jsou popsány v knize, zvané ‘Merck’s Manual‘, což je jakási bible lékařské profese. Určitě jsou tyto metody popsány i jinde, ale Merck’s Manual, každoročně vydávaný, obsahuje i ty nejnovější příspěvky.

Na léčení tak zvaného koronaviru byl pro nemocnice předepsán jednoduchý proces a to Remdesivir a když se pacient dusil, tak ventilátor. A protože skoro všecky nemoci se jako zázrakem staly COVIDem, pak dostávali tuto léčbu všichni nemocní.

Jenže ventilátor je příliš silný a plíce nemocného člověka nejsou schopny absorbovat takový nátlak vzduchu, takže hodně z nemocných na to zemřelo. Remdesivir je přímo jedovatá látka, na kterou umírali zrovna tak. Je taky možné, že předepsaný způsob léčby Covidu byl zaměřen právě na to, aby bylo docíleno co největší množství úmrtí na ‘zákeřnou a velmi nebezpečnou‘ (jak strašila media) KORONU! Brrrr.

Remdesivir

Postupem času vyšlo najevo, že remdesivir byl americkou FDA povolen k používání jen tak, bez jakéhokoliv velkého pátrání a ověřování. Dokonce ani nepřizvali k jeho posouzení nezávislé venkovní odborníky, kteří se většinou sestávají z lékařů, lékárníků, statistiků a spotřebitelských poradců.

Jenže pak se vyskytly studie, které dokázaly, že remdesivir neúčinkuje tak, jak bylo slibováno. Studie, nazvaná ‘Solidarita‘ použila pro vyhodnocení výsledků účinnosti informace z 405 nemocnic ve 30 zemích světa. Pádnost tomu dodala oficiální studie WHO, která potvrdila, že remdesivir neúčinkuje proti koroně vůbec a stejně tak nesnižuje úmrtnost.

Přesto byl remdesivir odsouhlasen k použití jak v Americe, tak i v Evropě a Evropská unie neváhala s jeho nákupem ani den. Evropané nevěděli vůbec nic o těchto studiích, které prokázaly, že lék na nic není a přesto ho předepsali ho jako léčbu i pro svá zdravotní zřízení.

Později bylo dokonce zjištěno, že nejen že remdesivir nepomáhá, ale že ohrožuje játra a ledviny. Těch hlášení o akutním napadení jater a ledvin bylo příliš mnoho, aby mohla být zamlčena. Pokusy na zvířatech docílily to stejné, poškození ledvin a jater. Podrobnější popis i s odkazy na zmíněné studie je na stráncevii.

Remdesivir na léčbu ledvin

Jakoby nebyloviii dost škody napáchané, před několika dny FDA oprávnila použití remdesiviru na léčbu ledvin. Takže tento ‘lék‘, který se vyznačuje pouze svojí škodlivostí a ze všeho nejvíc škodí právě ledvinám, byl povolen na léčbu ledvin.

Oběti této procedury jsou často těžce nemocní lidé, kterým byl vnucen neúčinný a velice škodlivý přípravek, pak jsou dáni na úměrně škodlivý ventilátor a doraženi k smrti tím, že je jim předepsáno sedativum, midazolam – jak si stěžovala Stella Paul, dopisovatelka stránky ‘American Thinker‘. Podle ní, tisíce Američanů, ne-li statisíce, byly tímto způsobem zabity.

Příbuzní některých takto zemřelých zastávají názor, že FDA tuto spornou léčbu ledvin povolila proto, aby se zbavili těch, kteří závisí na dialýze. Dialýza je velice drahý proces, takže to může být snaha o omezení jeho používání.

Soudní řízení zahájeno

Těch zemřelýchix a jinak postižených následkem remdesiviru bylo opravdu v Americe hodně a tak se někteří jejich pozůstalí spojili dohromady a podali tak zvaný ‘class-action lawsuit‘ proti výrobci remdesiviru, což je firma Gilead. Jedná se o hromadné soudní řízení, kde je více žalobců a tito jsou zastoupeni jedním právníkem (nebo právníky).

Jedna z pozůstalých, Deborah Fust říká, že: „Je to strašlivý lék … existují záznamy z nemocnice, kde můžete vidět obrovský rozdíl mezi výškou kreatininu a výškou krevní hladiny poté, co pacienti obdrží remdesivir.“

Je nutno přiznat, že jde opravdu o podvod. Internetová stránka pro tento lék se vůbec nezmiňuje o poškození ledvin. Také letáček, který je pacientům předán, neobsahuje o škodlivém vlivu na ledviny a na játra ani slovo. Veškerá reklama tvrdí pouze, že remdesivir je bezpečná a účinná léčba Covidu-19, i když testy potvrdily pravý opak.

Výrobce remdesiviru, Gilead, se proti snížení prodeje zajistil tím, že remdesivir přejmenovali na VEKLURY.

Midazolam jako další

Společněx s ventilátory, remdesivirem, neboli veklury, je pacientům v nemocnicích přidáván midazolam. Je to praktikováno hlavně v Británii a při předepisování midazolamu jsou upřednostňováni starší pacienti, kterým je řečeno, že je to to nejlepší sedativum.

Mají pravdu, je to opravdu to nejlepší sedativum. Uklidní člověka natolik, že srdce začne pomaleji a klidněji bít, lidé už nelapají po vzduchu, ale dýchají klidně a odměřeně. Dech je pomalejší a pomalejší a pak přestanou dýchat úplně a srdce se zastaví. Člověk zemřel.

Tato léčba Covidu způsobila veškerá nadměrná úmrtí v Anglii dávno předtím, než bylo zavedeno neméně škodlivé ‘očkování‘.

Dokonce i plaquenil

K tomu všemu je možno přičíst i plaquenil, neboli hydroxychloroquin. V mnoha místech došlo k předávkování léku, který je v odměřených dávkách velice prospěšný. Zde se totiž jedná o to, že nikdo z vědeckého světa, ani lékaři sami neví, jakým způsobem chinin, který je jeho hlavní součást, funguje. I když je to velice starý lék, mechanismus jeho vlivu není dodnes znám. Chinin je nevypočitatelná látka a nikdo neví jak se u koho zachová.

Víme dobře, že obdoba plaquenilu, zvaná chloroquin, způsobuje hluchotu, kterou údajně hydroxychloroquin nezpůsobuje. Ale při delším užívání, anebo při předávkování se dostaví záporné vlivy, se kterými málokdo čítá. Pak se může stát, že uživatel léku podlehne svalové slabosti, dostane křeče, ztuhnutí, jehličky v kůži. Dostaví se četné infekce s vysokými horečkami. Nechybí ani angina, vředy v ústech, snížení krevního cukru, pocení, napjatost.

Medikální vražda

Gail Macrae, dříve ošetřovatelkaxi, který byla propuštěna, protože odmítla očkování říká, že procedura, předepsaná na léčbu Covidu je medikální vražda. Má k tomu tvrzení veškeré předpoklady, protože během svého profesionálního života pracovala v několika nemocnicích na odděleních první pomoci (nouzových) a také jako porodní asistentka.

Jak se začátkem r. 2020 začalo strašit s koronou, media trvala na tom, že nemocnice jsou přeplněné pacienty, ale to nebyla pravda. Macrae říká, že „Nemocnice nebyly nikdy plné pacientů … od začátku Covidu, celý první rok pandemie byly nemocnice skoro prázdné.“ Ona sama, kvůli pracovní smlouvě, která toto dovolovala, byla velmi často ponechávána doma, protože nebylo o koho pečovat.

Podle příkazů, ošetřovatelky musely pacientům dávat remdesivir, i když neměli žádné příznaky. To nepřinášelo žádné zlepšení a lidé umírali. Ve spojení s izolovaností nemocničního prostředí, kdy nemocní neměli volný přístup k potravě a k vodě, spolu s jedovatými ‘léky‘, to je zničilo, je přesvědčena.

Někdy v červnu 2021 byly nemocnice opravdu plné. Tehdy si všimla, že bylo příliš mnoho těch, kteří potřebovali nutné ošetření, protože měli buď srdeční, nebo mozkovou mrtvici. Jednu určitou pracovní dvoj-směnu jich zažila 50-60.

A také se zvýšil počet nouzových volání, kdy bylo nutné kříšení a záchrana života. Tyto požadavky se valně nevyskytovaly na jejím oddělením, ale přicházely z dolních pater nemocnice, kde se hromadně očkovalo proti Covidu. Když podala na tyto události stížnost, bylo jí řečeno, že něco takového nemá dovoleno.

A očkovalo se stále dál. Dnes sklízíme výsledky.

i https://www.rt.com/news/583893-nobel-prize-covid-vaccine-mrna/

ii https://www.jpost.com/breaking-news/article-761306

iii https://www.nobelprize.org/prizes/lists/all-nobel-prizes/

iv https://petermcculloughmd.substack.com/p/controversial-nobel-prizes

v https://stateofthenation.co/?p=187249v

vi https://www.science.org/content/article/very-very-bad-look-remdesivir-first-fda-approved-covid-19-drug

vii https://www.science.org/content/article/very-very-bad-look-remdesivir-first-fda-approved-covid-19-drug

viii https://www.naturalnews.com/2023-08-02-fda-approves-remdesivir-covid-treatment-kidney-patients.html

ix https://www.zerohedge.com/medical/class-action-lawsuit-filed-against-remdesivir-manufacturer-over-alleged-deceptive-practices

x https://transition–news-org.translate.goog/grossbritannien-ubersterblichkeit-im-jahre-2020-korreliert-mit?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

xi https://greatgameindia.com/former-nurse-describes-covid-19-protocols-as-medical-murder/

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x