8.10.2023
Kategorie: Společnost

Dezinformace covidistů zveřejnil Elon Musk. Přestaňte hltat oficiální pohádky

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Jako dezinformace jsou dnes účelově nálepkovány nepohodlné názory, bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou pravdivé. Slova jako „dezinformátor,“ „dezinformace“ nebo „fake news“ mají vyvolat dojem, že je zde jediný „patent na pravdu“ na straně mainstreamu a systému. Přitom za covidismu se viditelně prokázalo, že zdaleka nejvíc dezinformací šířila mainstreamová média a vlády, zatímco cenzurovaná média měla většinou pravdu.

Všichni odborníci, kteří mainstreamový narativ popírají (a to včetně nositelů Nobelovy ceny) jsou označováni za dezinformátory, vyhazováni ze svých postů, dehonestováni a přichází o různé granty a dotace, které míří jen k těm, kdo jsou ochotni sdílet tu „správnou“ propagandu.

Elon Musk zveřejnil video na X, které potvrzuje, jak se ještě nedávno masově lhalo a manipulovalo lidmi, z nichž mnozí kupodivu těmto lžím i nadále věří.

Není to poprvé, co Musk kritizuje experimentální vakcíny proti covidu-19 nebo prosystémová média, včetně Twitteru, která se spolčila s vládními úředníky, aby cenzurovala pravdu o takzvaných „vakcínách.“

Musk předtím na Twitteru přiznal, že se cítil, jako by umíral po podání druhé experimentální mRNA vakcíny.

Video odhaluje postupný pokles účinnosti vakcín, výzvy k přeočkování, pozdější zprávy o případech poškození zdraví související s očkováním a vážných zdravotních problémech a nakonec zisky miliard dolarů hlášené velkými farmaceutickými společnostmi v mediálních zprávách na platformě X, a Elon Musk se ptá: Slyšeli jste tyto dezinformace?

Reakce uživatelů X doplňují rozsah podvodu

Kompilace tvrzení politiků, že „vakcíny“ jsou vysoce účinné a ochrání vás před infekcí. Za tyto lži však nebyli jejich šiřitelé nazýváni dezinformátory. Dobře známe i od nás.

 

Tvrzení, že jsou takzvané „vakcíny“ bezpečné pak vyvrací toto video. Tito lidé zemřeli po aplikaci genových jedů, jejich osud byl důsledkem výše uvedených lží.

 

Data ukazují, že očkovaní proti Covidu mají větší pravděpodobnost, že se nakazí nebo budou mít nemoc nebo dokonce zemřou, pokud byli očkováni ve srovnání s neočkovanými lidmi. Injekce poškozuje vaše srdce, mozek, reprodukční tkáň a plíce.

 

WHO nyní uvažuje o tom, že jakékoli informace, které by popíraly podobné lži, jaké šířili zkorumpovaní politici, odborníci a média za covidu, mají být nejen cenzurovány, ale dokonce kriminalizovány.

Bod, který by kriminalizaci kritiků podpořil, má být součástí aktuálně upravované pandemické smlouvy.

Kriminalizace kritiků takzvaných „vakcín“ či jiných „léčebných postupů“ propagovaných systémem tak zřejmě povede k tomu, že se již nenajde nikdo, kdo by se v budoucnu odvážil mainstreamovým lžím veřejně oponovat. [zdroj]

Přestaňte hltat pohádky

Včerejší krátký rozhovor na Primě opravdu nezmění mnoho, pokud lidé dál budou naslouchat pohádkám, které jsou jim třetí rok stále stejně opakovány. Osobní zkušenost každého z nás je jiná, než, že je vakcína proti covidu bezpečná a efektivní. A není pravdou, že jediná cesta je vakcinace a že se má očkovat celá společnost.

Očkování není Ochránce. I očkovaní lidé umírají, v evidencích ÚZIS je mnoho zemřelých po covidu, na SÚKLu mnoho po vakcinaci. U očkovaných osob se v mnoha případech zhorší celkový zdravotní stav, rozjíždí se bolesti kloubů, neurologické nemoci, demence, reaktivují se onkologická onemocnění. Tím, že zdravotní problémy neeskaluji hned po očkování, ale s odstupem několika měsíců, nelze je jednoznačně s vakcinací svázat. Je to jen jedna z možných příčin. Bylo by třeba udělat statistiky výskytu těchto potíží v jednotlivých skupinách podle proočkovanosti, ale do toho se nikomu nechce a není to jednoduché. Pokud lékaři na takové studie čekají, teď se jich nedočkají. Chybí ochota, odvaha, vůle. Takže doktoři, je to na vás. Pacienti vám důvěřují, že jim poradíte dobře. Vy se rozhodujete podle svého rozumu a zkušeností a zkuste jim „hlavně neublížit“. Chtějí hlavně nebýt víc nemocní a covid v roce 2023 je úplně jiná hrozba než v roce 2021.

Co vzkázat novinářům?

Děkuji za možnost vystoupit v dnešním vysílání, škoda, že jsem nevěděla, že je za mnou dr. Dražan. Protože třeba by nám vysvětlil, jak je možné – když ta imunita po infekci nefunguje dobře a dlouho – proč mezi 668 lidmi, kteří zemřeli letos na covid, bylo pouze 8 lidí neočkovaných s reinfekcí, ale stovky lidí po očkování. Imunita po infekci je nejefektivnější, ti, co to mají za sebou, nepotřebují očkovat. On to ví, ale potřebuje prodat vakcíny. A možná by nám řekl, kolik těhotných a malých dětí bylo hospitalizováno s covidem. Uvědomuje si potenciální rizika vakcinace na plod a dlouhodobé zdraví dětí?

Chtěla bych vás, novináře, poprosit, vstupujte jim do těch jejich pohádek, které nám říkají dva roky, chtějte reálná česká data z ÚZISu, ptejte se na konkrétní, jiné než na tiskovkách prezentované počty, prostřednictvím zákona o poskytování informací (106). Protože ta čísla na ÚZIS mají, ale na tiskovky si Dušek vybere jen to, co se hodí k prodeji vakcín. Očkování proti infekci nechrání, proč tedy máme očkovat rodinné příslušníky nemocných? Děti a těhotné nejsou rizikovou skupinou a pokud ano, jaká data z českých statistik to potvrzují? To jsou jen mé reakce na dnešní tvrzení pana Dražana…

Dokud je vy novináři nebudete tlačit do kouta, budou ty své pohádky říkat dál… [zdroj]

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x