2.10.2023
Kategorie: Ze světa

Znásilnění Evropy americkým býkem

Sdílejte článek:

JANA KUNŠTEKOVÁ

„Vždy můžeme snít o tom, že po Ariadnině niti bychom se mohli, možná, vymanit ze současného, žhnoucího geopolitického labyrintu použitím nesmírně přeceňované komodity: logiky.

Ale při rušení všeho předešlého v rámci cancel culture zrušil Západ také logiku.

Když jsme na pochybách, můžeme se alespoň vrátit k základním mýtům.

Vraťme se tedy ke zrodu Západu v Evropě.

Legenda nám vypráví, že jednoho krásného dne Zeus náhodou upřel své oko na krásnou dívku s velkýma, jasnýma očima, dceru z thalassokratické civilizace v Levantě: Európu.

O chvíli později se na neposkvrněné pláži na fénickém pobřeží objevil mimořádný bílý býk. Európa se zaujatě přiblížila a začala býka laskat; samozřejmě, to byl Zeus v přestrojení. Býk řádně „anektoval“ Európu a vrhl se do moře.

Zeus měl s Európou tři syny – a zanechal jí kopí, které nikdy neminulo svůj cíl. Jeden z těchto synů, jak všichni víme, byl Minos, který postavil labyrint.

Ale především to, co nás legenda naučila, bylo, že Západ se zrodil z dívky – Europy – která přišla z Východu.

Vstupte do toxické Medúzy

Nyní narážíme na špinavou Medúzu, která manévruje svými jedovatými chapadly v Bruselu a pomocí sebeoslavného atlantického festivalu chválí šéfa japonské vlády za podporu neonacistického gangu v Kyjevě a boj proti Rusku.

Toto byla preambule jazykového obratu z pekla: „Rusko hrozí, že znovu použije jaderné zbraně“. Tím bylo Rusko implicitně obviněno z jaderného bombardování Hirošimy, ačkoli celá planeta ví, kdo to udělal.

Ohromující lhaní je standardní modus operandi Medúzy, překvapivější je však to, že tyto akcie evropského obchodu s brakem jsou plně normalizovány. A samozřejmě vesele přijaty neokolonií Země vycházejícího slunce.

Takto se nyní vyučuje dějepis na „elitních“ univerzitách po celém kolektivním Západě. A to je také důvod, proč Rusko rezignovalo na hledání byť jen minimálně kvalifikovaných partnerů napříč tímto Západem.

A je to horší a horší. Takové emanace z kulturní bažiny mají reprezentovat „Evropu“. Jsme na světelné roky daleko od zesnulého velkého Gianniho Vatima – jednoho z posledních impozantních evropských intelektů, který navrhl několik nuancí chápání politiky jako formy konsensu, který komunity poskytují v rámci historických a kulturních horizontů.

Zneužívání Evropy je nekonečné. V geoekonomii klesá německý průmyslový export, který byl klíčovým faktorem jeho kladné platební bilance. Německo a různé země EU jsou nyní závislé na velmi drahém americkém LNG.

Zotročená EU byla donucena americkým „spojencem“ jednoduše se vzdát ruského trhu pro export vlastních aut i dalšího zboží, kterým platila za levné dovozy energie. Během několika měsíců se vyvážený obchod směrem na Východ změnil na deficitní obchod s Hegemonem.

To je klíčový odkaz taktického vítězství, které Hegemon získal bombovým atentátem na Nord Streamu 1 a 2 – přesně před rokem.

Zdroje Seymoura Hershe v americkém Deep State odhalily, kdo to udělal. Většina světa s IQ nad pokojovou teplotou ví, kdo to udělal – a kdo to objednal. A současným neoconům ovládajícím americkou zahraniční politiku to klidně projde.

Bombový útok na Nord Stream bylo remixované Znásilnění Európy – nyní v podání amerického býka.

Jak popsal nepostradatelný Michael Hudson, domácí rozpočty Německa a dalších zemí EU/NATO jsou již v deficitním území – s přidanou „pobídkou“ nepřetržité militarizace EU.

To si „vynutí škrty v domácích vládních programech – Německo a jeho sousedé v NATO se posouvají do postindustriální deprese, v níž rodiny a podniky potřebují dotace na pokrytí rostoucích nákladů na vytápění a energii a pojištění v nezaměstnanosti“.

Navíc euro bude nadále klesat vůči americkému dolaru a může brzy klesnout na 90 centů nebo níže.

Závěr profesora Hudsona je strohý: „Takže to, co se zdálo být válkou USA/NATO proti Rusku na Ukrajině, bylo ohromujícím vojenským vítězstvím USA, které uzamklo evropské členy NATO na oběžné dráze USA a zablokovalo jejich plán obrátit se na východ do Ruska a Číny pro obchod a investice.“

Užijte si „laboratoř vojenských inovací“

Mezitím Hegemon zabíjí – doslova – svou zástupnou válkou na Ukrajině.

Základní poznatky: více než polovinu agro-Ukrajiny koupené za babku nyní vlastní Monsanto, Cargill a Dupont, které těží z prostředí zkorumpovanějšího než v jakékoli jiné zemi na světě.

Semena Ukrajiny byla zničena: Monsanto nyní provozuje celou GMO raketu. Ukrajinské cereálie mířící do znásilněné Evropy mají plnou kontrolu nad zemědělským a potravinářským trhem EU.

Na vojenské frontě americká zbrojní matrice a její satelity nadále nesmírně profitují z toho, co je ve skutečnosti praním špinavých peněz z veřejných prostředků. Ukrajina se v současní době stala:

Hřbitovem pro zastaralé zbraně díky potřebě je recyklovat.

Privilegovanou „laboratoří pro vojenské inovace“ (jako dříve Afghánistán a Irák) – jak přiznala dvojka Pentagonu Mara Carlinová na Univerzitě Ronalda Reagana.

Výstavní místností pro globální exporty (no, tanky Abrams, které se chystají spálit Rusové, se nekvalifikují jako silný obchodní úspěch).

Na energetické frontě je to všechno o znovu Nord Streamu. Remixované Znásilnění Európy přichází s dodatečnými finančními býky BlackRocku, Vanguardu a State Street, kteří zcela kontrolují spotový trh se vším, co chce EU koupit, s cenami občas 20krát vyššími než dříve.

Toto je jen krátká verze toho, o čem „pomoc Ukrajině“ ve skutečnosti je.

A stále přicházejí nové „Wunderwaffen“: F16 jsou další v řadě.

Andrej Martjanov vše shrnul stručně: „Spojený Západ ve válce selhal“. Stejně jako v případě NATO přijde vesmírné ponížení. A to přichází s – možnou pointou – pro kterou samozřejmě nelze mít přímé potvrzení v kuloárech moci v Moskvě: „Rusové to plánovali, jen nemohli předvídat, že se Západ tak rychle sebezničí“.

Je pevně stanoveno, že ve strategii Kremlu je konečným cílem demilitarizace a rozbití NATO. Dostáváme se tam, pomalu, ale jistě. Již se prokázalo, že sériové znásilnění Evropy americkým býkem ji totálně zlomilo – fyzicky, ekonomicky, kulturně i psychicky.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x