25.9.2023
Kategorie: Společnost

Fakt se má na občanech naší země přiživovat i podobná sebranka?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedalo mi se ještě jednou nevěnovat propagandistické mašinérii, jejíž osazenstvo jako by vyšlo ze školení u Goebbelse.

Mám samozřejmě na mysli onu partičku z Kavčích hor, která v duchu hesla „S Bruselem na věčné časy a nikdy jinak“ působí jako hlásná trouba EU, Washingtonu a vlády.

Je samozřejmě vysoce nemravné, že si za svoji jednostrannou propagandu a politickou agitku dovolí vybírat poplatky, které budou nyní nuceni platit i všichni ti, kdo vlastní třeba jen mobilní telefon.

Co za to takzvaní „koncesionáři“ dostanou? Vymývání mozků 24/7, propagaci jedné z nejhorších vlád v Evropě, adoraci kariérního komouše Pavla a velmi neprofesionální výkony protekčních dětiček.

Přesně na posledně uvedené musím reagovat.

Na jednostrannou propagandou zapáchající žumpu, kterou mnoho lidí považuje za to nejhorší z toho, co naše mainstreamová mediální sféra přináší, se už roky téměř nedívám (výjimkou bylo několik předvolebních debat), takže jen zcela náhodou jsem narazila na následující záznam z debaty k tzv. „konsolidačnímu balíčku.“

Předpokládám, že většina z vás již debatu nebo uvedený úryvek viděla.

Jakub Železný, protekční dítě bývalého šéfa Novy, díky němuž naše země přišla o nemalý balík peněz, se zde projevil jako zcela neprofesionální břídil, absolutní dno takzvané „novinařiny.“

Výše uvedené video jen potvrzuje velmi nízkou úroveň onoho média, které se snaží úlisně podlézat vládě a umím si i představit moment, kdy se osazenstvo ČT vrhá k zemi, aby líbalo nohy svým idolům.

Video, ve kterém Železný naráží mimo jiné na minulost p. Štěpánka, který byl po nějakou dobu členem KSČ, mi ihned evokovalo podlézavost, s jakou se celá mainstreamová mediální žumpa doslova plazila po zemi před kariérním komoušem a rozvědčíkem – generálem Pavlem.

Miroslav Ševčík si samozřejmě zcela neprofesionálního ubožáka Železného namazal na chleba. Opět se ukázalo, že mainstreamová žumpa sestává jen z protekčních dětiček, často odchovaným Aspenem.

Důležité je, že alespoň ve stručnosti zvládl p. Ševčík shrnout celý tzv. „konsolidační balíček,“ který bude v kombinaci s EU prosazovaným Green dealem vskutku „výbušnou“ směsí.

Na uvedeném absolutně neprofesionálním chování moderátora se opět potvrdilo, že není na místě nejen zvyšování povinného výpalného, ale ani jakýkoli požadavek na platbu od všech občanů.

ČT i ČRo jsou organizace, jejichž praktiky lze bez nadsázky nazvat mafiánskými. Žádají totiž peníze i od lidí, jimž za ně odmítají nabídnout jakékoli zboží či službu.

A pokud někdo odmítne platit, ihned mu pohrozí vysokou pokutou či exekucí. To je vskutku jednání, které nelze přirovnat k ničemu jinému než k mafii.  A i té se lze vyhnout třeba tím, že se vydíraný podnikatel přestěhuje nebo přestane podnikat.

Jenže v rámci této země nyní v případě, že vlastníte jakýkoli spotřebič, na kterém můžete přijímat internet, budete muset výpalné – a to zvýšené – platit kdekoli. Jediné, co vás výpalného zprostí, je přestěhování se do zahraničí, kde však často vládnou stejné mainstreamové mafie.

Povinné placení vládní propagandistické mašinérie je nejen nemorální, ale mělo by být v podstatě nezákonné, protože v zásadě tyto nucené platby za jednostrannou politickou kampaň zcela porušují veškeré principy demokracie.

Nicméně nyní zde nemáme demokracii, ale takzvanou „liberální demokracii,“ která – podobně jako každá demokracie s přívlastkem – v podstatě demokracií není. V tomto případě jde jen o jiné pojmenování pro korporátní fašismus.

Je to vlastně totéž jako pojem „koncesionářský poplatek,“ který je pro změnu synonymem pro mnohem trefnější výraz: „výpalné.“

Mimochodem, zveřejní někdy ČT tyto záběry – a to v hlavním vysílacím čase?? Ideálně s doprovodným komentářem Jakuba Železného…

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x