4.8.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Je konec lidské civilizace opravdu nezbytný?

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Zdá se, že lidstvo je odsouzenou k zániku a nezdá se, že by byla možná záchrana. Nahrnuli jsme se na tuto planetu a rozmnožili se na úkor mnoha jiných tvorů, které jsme tím postupně vyhubili. A teď, když už nám dochází oběti ve zvířecím království, tak se obracíme na lidstvo samotné a zkoušíme se vyhubit. Je proti tomu obrana? Těžko.

Někteří se domnívají, že k tomu konečnému činu dojde skrze jadernou válku. Jiní si myslí, že ten způsob budou biologické zbraně, kterých na příklad americké Ministerstvo obrany vyvíjí a vyrábí víc a víc – ne méně a méně. Možná to bude hladomor?

Evropský časopis hlásí, že 13 národů už souhlasilo, že zruší zemědělství. Co budou jíst, to neříkají. Tyto státy jsou: Spojené státy, Argentina, Australie, Brazilie, Burkina Faso, Čile, Česká republika, Ecuador, Německo, Panama, Peru a Španělsko.

Proč – prosím vás – Česká republika? Proč zkoušejí být papežštější než sám papež? Komu se teď chtějí naši nepodaření politikové zavděčit, předcházet si ho a podlízat mu i za cenu zničení životů svých občanů, které mají správně ochraňovat?

Důvod pro zrušení zemědělství je směšný a vzbuzuje obavy o inteligenční úroveň těch, kteří něco takového říkají: že prý dobytek příliš trpí plynatostí a to ničí planetu. Takže chtějí používat nové technologie na výrobu potravin, které všecky budou na vědecké bázi. Oh!

To, že chtějí maso nahradit brouky, žížalami a hmyzem, to již víme. Všecky tyto náhražky jsou pro člověka jedovaté. Také pěstují v laboratořích umělé ‚maso,‘ které je rakovinotvorné. A jak by nebylo, když používají nejen soju, ale i rakovinné buňky ze zvířat k jeho výrobě.

Chtějí nás všecky na vegetariánské stravě, takže budeme spolehlivě nemocní, protože ne každý přežije na zelenině a se současnou hladinou stresu. Nemluvě o tom, že některé nutně potřebné vitamíny, jako na příklad vitamíny skupiny B ze zeleniny nedostaneme. Ty tam prostě nejsou. A vitamíny skupiny B jsou naprosto nezbytné pro nervovou soustavu.

Také válka na Ukrajině nebyla začata jen tak nahodile. Ukrajina vždycky zásobovala Evropu potravinami. Když jídlo nebude, budeme hladem a pak zahyneme. Válka na Ukrajině byla navržena na vyhubení evropské populace. V současné době, se zamořením ochuzeným uranem, biologickými zbraněmi a s ornou půdou posetou nevybuchlými bombičkami z kazetové munice, budou ukrajinští sedláci těžko schopni hospodařit.

Evropská unie si přidala

Jak jinak! Kazisvěti ve velkém vydali návrh nového zákona, kde všecko škodlivé šikovně schovávají za snahou o ‚udržitelné přírodní zdroje.‘ (Už jsem to psala dříve, jakmile vidíte slovo ‚udržitelné,‘ neboli v Angličtině ‚sustainable,‘ tak se jedná o ublížení nám, lidem.)

Jedná se o dokumenty: „Budoucnost EU příkazů o reprodukčních materiálech rostlin a lesních dřevin“ (Future of EU Rules on plant …) a „Návrh na nařízení … kterým se mění nařízení (EU) 2017/625“ (Proposal for a regulation …).

Nový zákon má zakazovat výměnu semen a kořenů rostlin mezi zemědělci, což bylo dříve běžné a i dnes to na mnohých místech to ještě přetrvává. Sedláci si schovávali semena z vypěstovaných rostlin a často je mezi sebou směňovali, nebo prodávali. To udržovalo rozmanitost zemědělských produktů. Postupná komercionalizace zemědělství se uchýlila k pěstování pouze těch nejvýhodnějších druhů i za cenu ztráty jejich kvality a hodnot.

To všecko nový zákon odstraňuje. Semena budou geneticky měněná (GM), což znamená, že sedláci budou muset každý rok veškeré osivo za drahé peníze kupovat. To proto, že co rostliny vyprodukují, pokud vůbec budou jaká semena mít (tak jako je dnes nemají mnohé GM melouny a hrozny), neporoste dále. A pak budou sedláci záviset na velkých korporacích, jako je Monsanto, Bayer, BASF a jim podobné.

Geneticky měněné potraviny jsou pro člověka nestravitelné, jsou škodlivé a způsobují vznik těžkých alergií, rakovin a mnoha jiných nemocí.

Nová, geneticky měněná semena budou patentovaná a pěstování nových odrůd z nich je zákonem zakázáno. Taky když vítr zanese některá semena na sousední pozemek, který není oset GM plodinami, majitel toho pozemku může být velkými korporacemi souzen za krádež a za zcizení patentovaného majetku a může přijít o vše, co má. To není žádný výmysl. V současné době existuje až příliš mnoho důkazů o pravdivosti tohoto tvrzení. Více informací o GM potravinách poskytuje stránka neziskové agentury Arche Noah.

Ovšem od psychopatických byrokratů v Evropské unii můžeme očekávat jakýkoliv útok. Když dokázali vytvořit celou sbírku zákonů, týkajících se velikosti a zakřivení okurku, což je něco, čeho si normální člověk ani nevšimne, pak můžeme očekávat cokoliv. Už to, že se chodí bratříčkovat s dekadenty na schůzích WEF, by nám mělo něco říci.

V Holandsku už s podlízáním této komunistické byrokracii začali a ve školách servírují nic netušícím dětem brouky a žížaly a prý tím zachraňují planetu před globálním oteplováním.

Který osel přišel na něco takového?!

Pro Německo má Evropská unie nachystáno podstatné omezení masa, na které jsou Němci zvyklí ve velkém. Dávka masa na osobu má být 10 gramů na den! 10 gramů je 1 dekagram! To znamená, že 10 dkg salámu budou mít Němci na 14 dnů. A protože Německo je ten nejposlušnější evropský národ, tak nejspíš budou s lupou v ruce zobat kousíčky masa.

Metan

Že prý výroba potravin způsobuje vylučování 60% veškerého metanu. To samozřejmě není pravda. Podle Wikipedie je množství metanu, který vylučují domácí zvířata zhruba na stejné úrovni jako to, co vydá výroba energie a i to je o hodně méně, než množství metanu, unikajícího z bažin a z mokřin. Ale nejvyšší objem metanu má troposféra, což je nejnižší vrstva naší atmosféry, která metan shromažďuje. Proč asi? To nikdo neví.

Množství metanu v atmosféře se prý začalo zvyšovat kolem r. 1750, v dobách tak zvané průmyslové revoluce. Je usuzováno, že průmysl přispěl k vylučování tohoto plynu. Asi před 20 lety přestalo množství metanu narůstat a nikdo neví proč, jak přiznává i samo WEF (World Economic Forum). Metan je obviňován, že způsobuje globální oteplování (předtím to byl CO2), ale nikdo nezná mechanismus ani příčiny. Nikdo také neví proč hodnoty metanu začaly znovu stoupat někdy kolem r. 2017, jak opět přiznává WEF.

Jinými slovy, nikdo o tom nic neví, ale chtějí popravovat dobytek, aby nevypouštěl plyny, chtějí přestat pěstovat potraviny a jako další přijde zastavení veškerého průmyslu.

I tvrzení, že od r. 1750 začal objem metanu v atmosféře vzrůstat je sporné, protože skutečné a spolehlivé záznamy se datují až od r. 1984. Takže to všecko jsou dohady, domněnky a spekulace. Tito lidé považují za nesmírně důležité snížit celosvětovou teplotu o 2°C. Dva stupně Celsia! To je jako plivanec do moře! To nejsme stavu docílit ani v jedné místnosti s perfektním Honeywell termostatem, protože teplota vždy kolísá.

Chemtrails

A co tak chemtrails? Proč o těch nikdo nemluví. Copak nemají oči aby je viděli na obloze? Jen osel si může myslet že to jsou výpary z běžných letadel, když je celá obloha překřižována sem a tam čarami, které se rozlézají do šířky, mnohdy jsou zbarvené divokými barvami a visí na obloze hodiny a hodiny.

Víte vůbec proč jsou chemtrails vypouštěny? Protože v r. 2007 někdo přesvědčil OSN, že chemtrails zadrží teplo u zemského povrchu a způsobí globální oteplování, jak říká Dr. Vernon Coleman. OSN se toho okamžitě chytilo, protože nás přece musí za každou cenu zpracovat, abychom věřili, že globální oteplování je skutečné.

Jenže chemtrails škodí nejen nám, ale ničí stromy, otravují pitnou vodu aluminiem, bariem, stronciem, magnesiem, vápníkem a manganem. Tím samozřejmě trpí i naše potraviny, zemědělská půda je postupně znehodnocována, takže po čase přestane plodit a stejně tak je napadáno naše ovzduší a pak mizí včelky a jiný užitečný hmyz, spolu s ptactvem.

Ještě jiné důvody

Jsou ještě jiné důvody proč je lidstvo odsouzeno k zániku. Většinu z nich si připravujeme sami a kopeme si tím svůj vlastní hrob. Některé, ty hlavní, jsou následující:

Skoro 80% dnešních lidí jsou natolik nerozumní (nechci je urazit a napsat hloupí), že si ze strachu před chřipkou nechali napíchat injekce, o kterých nic nevěděli, ani lékaři o nich nic nevěděli a stačilo, když se jim řeklo, že to je ‚očkování‘ a už si vyhrnovali rukávy.

Úpadek chápavosti je zjevný a rozšiřuje se velice rychle po celém světě. Školní výchova se zabývá hloupostmi, namísto aby budoucí generace opravdu ‚vychovávala.‘ Když děti neovládají matematiku, tak ji odstraní ze školní výuky. Nahradí ji pohlavní výchovou, která ne pro děti naprosto nevhodná, předčasná a ničivá.

Většina z nás jsou dnes příliš tlustí, líní, hloupí a apatičtí a radši si ničeho kolem sebe nevšímáme, abychom nemuseli odporovat tyranii, které nás naše vlády vystavují. Hodně z nás raději nereptá, aby nepřišli o nějaké výhody, o zaměstnání, o přátele a o kdovíco jiného. Jiní se bojí, že by přišli o vládní podporu, čímž dávají přednost okamžitému zisku i za cenu životu nebezpečných ztrát v budoucnu.

Otrávili jsme úspěšně potraviny, které pak jíme. Naše strava dnes obsahuje ‚věčné chemikálie,‘ které nikdy nevyloučíme a které nás budou navždy otravovat a ničit nám zdraví. Oceány a vodní toky jsou otráveny plasty, atrazinem a jiným odpadem. Naše ovzduší obsahuje průmyslový odpad, chemtrails a ještě jsme ohrožováni škodlivým slunečním zářením, které k nám proniká, protože tyto splodiny zničily ochrannou ozonovou vrstvu.

Ztratili jsme též možnost množit se. Neplodnost je běžná, potraty se postarají o ten zbytek. Následky vakcín proti Covidu zamezí jakékoliv snaze o příbytek lidstva a rozvody zničí ty děti, kterým by se nějakým zázrakem podařilo přežít.

LGBTQ pakultura, což znamená lesby, homosexuálové, transvestitové a jinak narušení lidé, úspěšně ničí rodiny a otravují myšlenky našich dětí šílenými nápady na změnu pohlaví. Pornografie dorazí ty, kteří se nestačili kterýmkoliv z těchto směrů projevit.

Karanténa z donucení nejen že zničila většinu malého podnikání, ale způsobila společenský úpadek monstrózního rozsahu. Mnoho mladých lidí se dnes bojí jeden druhého, někteří stále ještě chodí ven v rouškách, strach z nákazy jim dokonale pomátl mozky. Hodně z nich se spíš zaměří na rande na internetu, na společenských nebo porno stránkách, zřejmě jim taková ubohá náhražka stačí.

Naše státní instituce uznávají globální zájmy a zájmy velkých korporací a ne zájmy lidí, pro které byly vytvořeny. Léky na rakovinu a na mnohé jiné nemoci už dávno existují, ale protože jsou příliš levné, tak se o nich ani mluvit nesmí. Lékaři nejsou ani v nejmenším vzděláváni v záležitostech správné výživy, takže namísto nutně potřebných potravinových doplňků předepisují škodlivé léky, které všecky mají vedlejší účinky. Produkce kvalitních potravin je ignorována, protože zisk a materialismus to tak diktují.

Političtí vedoucí nemají patřičné znalosti, aby mohli úspěšné vést národy. Korupce mezi těmito lidmi ještě víc ohrožuje prosperitu národního celku i jeho občanů. Jejich ochota sáhnout po okamžitém zisku i za cenu ztráty budoucnosti milionů daňových poplatníků je vskutku nepochopitelná.

Lidstvo je v podstatě sebevražedné, jak za každou cenu vyvíjí stále horší a horší zbraně, kterými ohrožují nejen všecky ostatní, ale i naši planetu, ovzduší, úrodnou půdu, vodní toky a celý ten zbytek. Válka, tento primitivní a vulgární způsob řešení politických sporů, by už dávno neměla existovat. Přesto se mnozí snaží ze všech sil, aby přežila a byla stále horší a ničivější.

Naše neschopnost vycházet s penězi, které máme k dispozici je šokující. Jak jednotlivci, tak i celé národy jsou víc a více zadluženi. Všichni přece musí mít barevnou televizi, protože sousedi ji taky mají. Děti musí mít celé hromady drahých hraček, protože jiné děti je též mají. A tak dále. Daňový systém byl vytvořen pouze k tomu účelu, aby lidé neměli ani korunku navíc. K tomu ještě měna ztrácí na hodnotě kvůli inflaci, což je záměrné, takže rodiny nemohou udržet žádné větší peníze a většina z nás je dvě výplaty před bankrotem. Na národní bázi se zadlužujeme nesmyslnými půjčkami na projekty, které nejsou potřebné. Vytváříme překrásné parky, ale ničíme ornou půdu chemikáliemi. Budeme mít kilometry cyklistických stezek a silnice nebudou spravené.

Takže postupně se nám podařilo zničit planetu, na které žijeme, zničit své životní prostředí, zničit své životy honbou za pozlátkem a za mamonem a zničit budoucnost svých dětí tím, že zde pro ně prostě nejsme. Nemáme čas, nemáme náladu, bolí nás hlava, dejte mi pokoj.

Ztráta přitažlivosti

Analyzou bylo zjištěno, že s každou další generací jsou lidé méně hezcí, méně přitažliví. Jak to, že na starých školních fotografiích bylo vidět tolik hezkých lidí? Oproti tomu dnes, když se rozhlédneme kolem sebe, tak stěží najdeme jeden sympatický obličej, ať se jedná o kterékoliv pohlaví.

Je to přisuzováno moderní stravě, změnám denního režimu a posunutým obdobím spánku, škodlivým látkám v ovzduší a ve vodě a i některým zlozvykům.

Nemyslím si, že je to úplně správné vysvětlení. Samozřejmě, že současná strava, ochuzená o podstatné živiny kvůli umělým hnojivům a nadměrnému množství jedovatých postřiků škodí obzvláště těm mladým, kteří se pak nevyvinou tak, jak by měli. Na příklad v Americe vidíte hodně mladých lidí s kovovými rovnátky zubů, protože zuby jim rostou směrem ven.

Ovšem obličej člověka ukazuje na jeho vlastnosti. Chamtivec nebude mít malý nosík a stejně tak vulgární a zlostný člověk nebude mít jemné obličejové rysy. Dnešní člověk je příliš velký materialista a do jisté míry sobec a to se v obličeji odráží.

Jsou také mladí lidé, kteří mají předčasné životní zkušenosti a nepomáhá ani nadměrné holdování alkoholu. To všecko se objeví v obličeji. Také víra v Boha chybí, člověk má pak ze všeho strach. A nesmíme zapomínat na nemoci, ty dokážou změnit nejen obličej, ale i povahu, zvlášť když jsou spojeny s bolestmi. Dnes je příliš mnoho lidí nemocných.

Když vidíte na příklad rodiče s dospělými dětmi, ti rodiče jsou ještě hezcí; ty děti už často ne. Ty už propadly dnešnímu chamtivému stylu života, kdy – ovládáni televizí a reklamou se pídí za hodnotami, které jsou bezcenné a opomíjejí to, co je nenahraditelné.

V Americe si v posledních dobách lidé zvykli neustále zdůrazňovat, že se mají rádi. „I love you,“ můžete slyšet málem při každém telefonním hovoru. Celá konverzace bývá někdy přímo směšná, na příklad: „ … a nezapomeň koupit brambory … no nic, já zase jdu … jo, já tě taky miluju.“ Člověka úplně zamrazí na zádech, když takovou povrchnost sleduje.

Je to možné?

Zřejmě jsme považováni za odpad, takže byl navržen i nový způsob pohřbívání mrtvých: kompostování, neboli terramace. V Kalifornii to již zkoušejí zavádět: uloží mrtvoly do kovové nádoby, kolem dají slámu a dřevěné odřezky a nechají je shnít na kompost. Zkompostovat lidskou mrtvolu prý trvá asi 2 měsíce a vyprodukují se tím skoro dva kubíky kompostu, který může být použit v zahradách a jinde. Asi v polovině celého procesu se kosti pomelou a přidají k tomu zbytku.

Ti, kteří tento způsob pohřbívání obhajují říkají, že je to velice výhodné, není zapotřebí ani rakev, ani urna, neplýtvá se hořlavinami a člověk po smrti nezabírá žádné místo.

Kalifornie je pátý americký stát, který nový druh pohřbívání zavedl. Začali s tím na západě země, ve státě Washington a již asi 252 lidí se nechalo zkompostovat a dalších 1200 si takový způsob pohřbu předplácí. Není to mnoho zájemců, ale to jsou začátky.

Je samozřejmě také hodně těch, kteří s takovými metodami nesouhlasí. Katolická církev v New Yorku se vyjádřila, že člověk není kuchyňský odpad, aby byl kompostován, takže něco takového je nepřípustné. Je těžké odhadnout, jestli na takové tvrzení bude brán v dnešním potřeštěném světě ohled. Když byly tyto změny veřejně ohlášeny, lidé na ně valně nijak nereagovali. Nebyli ani pohoršeni, ani nadšeni.

Byli jednoduše lhostejní – šli s dobou.

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x