30.7.2023
Kategorie: Ekonomika

Konečně to někdo řekl na plná ústa!

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Respektované německá televizní stanice Deutsche Welle zveřejnila dokument, z nějž plyne, že celá elektromobilita je obřím politickým podvodem. Současně je v něm uvedeno varování, že až se za 20 let probudíme, tak bude situace ještě mnohem horší.

Já k tomu dodávám, že podvod není pouze elektromobilita, nýbrž i celý Green Deal a perverzní systém emisních povolenek, na němž tato fantasmagorická koncepce stojí.

Tvůrcům Green Dealu a propagátorům elektromobility ani na vteřinu nešlo o klima, o životní prostředí a o naši planetu. Šlo jim jen o vlastní peníze.

A dnešní aktivistická mládež v čele se svatou Grétou ve svém naivním nadšení pouze slouží coby užiteční idioti právě těm korporacím, proti kterým údajně bojují.

My v PRO jsme jednoznačně PRO ochranu přírody a naší planety. Ale PRO ochranu racionální, jdoucí ruku v ruce s ekonomikou a přirozeným technologickým vývojem.

Odmítáme Green Deal, odmítáme překotný a nepromyšlený odklon od automobilů se spalovacími motory, odmítáme předčasné uzavření uhelných elektráren, za něž nemáme adekvátní náhradu, a zcela kategoricky odmítáme systém emisních povolenek. To je totiž čisté zlo, jehož jediným účelem je přesun peněz z kapes obyčejných lidí do kapes největších investičních fondů světa.

Chraňme přírodu, ale s rozumem a nikoliv za cenu devastace našeho průmyslu, našeho automobilismu a všeobecného ožebračení obyčejných lidí.

 

fb

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x