21.7.2023
Kategorie: Politika

Černý den v naší samostatnosti

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Poslanecká sněmovna schválila obrannou smlouvu s USA, což je de facto nový zvací dopis pro cizí armádu na naše území. Zfanatizovaná Pětikoalice společně s kolaborantsky laděnou částí opozice z řad ANO překonaly odpor SPD a poměr hlasů předurčený obsazením Sněmovny nás předurčil jako potencionální přednostní cíl zbraní namířených v případu konfliktu proti NATO či USA. Chybí už jen podpis na Hrad dosazeného generála, který rozhodně nebude dělat žádné obstrukce a s radostí ho přidá.

Veškeré sliby Pětikoalice hovořící o tom, že se pro nás nic k horšímu nemění, jsou naprostou lží. Je neuvěřitelné, jak média a politici z vládní koalice a zástupci ANO manipulují s myslí ovcí věřících, že je pro nás Rusko zásadní hrozbou a Američané ve zbroji spasitelem. Ve skutečnosti se stáváme další americkou vojenskou kolonií, v níž mají tito predátoři výsadní práva povýšená nad české zákony. Dostali k dispozici část našeho území s nadstandardními výhodami, přičemž za to nejsou žádným přínosem. Tvrdit nám, že Ruská federace chce rozšířit své území, je pouze účelovou lží vypouštěnou zrádci národa a jejich mediálními sluhy.

Samozřejmě o schválení smlouvy poslanci se mluví v médiích až v níže přidaných článcích, protože by se muselo hovořit o výrazném odporu SPD, a naopak společném postupu Pětikoalice a Babiše. Toho zlého Babiše, kterého Fiala & spol. neustále pomlouvají. Je evidentní, že od Vrbětic jede Babiš protiruskou agendu, a je jen otázkou, co se tehdy přihodilo, že se stal tak výrazně odpůrcem Moskvy. Jediná SPD se vzepřela, i když bylo dopředu jasné, že prohraje, a s ní i celá Česká republika. Je vcelku dost vnímatelné, že tu chybí zákon o referendu, které by v takto zásadní situaci mělo být použito.

Ono referendum je jediným skutečným zdrojem odporu proti naprosto diskutabilní pozici parlamentní demokracie. Ukazuje se to právě nyní, tedy v době, kdy nám vládnou lidé točící se v názorech jako korouhvička. Fiala z roku 2012 je úplně jiným člověkem než ten z let 2018 až nyní. Muž mnoha tváří a názorů dává zapomenout na sklerózu Babiše schopného popírat sám sebe v průběhu několika vět. Fialova transformace do unijního a proamerického řiťolezce byla zákeřná a dlouho skrytá. Možná aspenské studium a dostatečný bakšiš od Sorose udělaly své, to je ale spíše spekulace. Podstatná je bezcharakternost premiéra a lidí kolem něj doplněná prolhaným mainstreamem. Referendum by dokázalo zvrátit ideologickou poblouzněnost současné politické reprezentace. I proto u nás nikdy nebude umožněno.

Americká armáda u nás nebude mít žádná zásadní omezení, dostala možnost nastavit si vlastní pravidla a není tu pro naši obranu, ale jde o další provokaci ruského medvěda. Ruku v ruce s informací o schválení smlouvy byla uveřejněna ničím nepotvrzená jiná, a to o jisté hrozbě jadernými zbraněmi použitých Ruskem i proti nám. Jde o další mediální trapnost, protože kdyby Rusové chtěli použít svou elitní výzbroj, důvodů by k tomu na Ukrajině měli už dávno dost. Manipulace s myslí stáda je úspěšná pouze tam, kde padala na úrodnou půdu covidová strašení, nenávistné tažení proti Rusku a přidat lze i používané modrožluté symboly, kterými si prezentují občané neuvědomující si souvislosti. Ti jsou snadným cílem současné vládní propagandy.

Obloukem se nám tedy vrátil rok 1968 a vyměnily se pouze strany, způsob je stejný. Nepřátelé českého národa převléknuli kabáty, podřídili se cizí mocnosti a z nás udělali sluhy a terč zároveň. Za vlády Pětikoalice jsme se tak dostali na ekonomické, morální a lidské dno, přičemž sousloví svobodný, svébytný a samostatný národ je považováno za trestuhodné. Tyto škody budeme v budoucnu dlouho vnímat a jejich náprava bude drahá a složitá. Fiala si tímto krokem zajistil ochranu výjimečně nebezpečnými sekuriťáky zajišťujícími mu beztrestnost. A to je jeden z důvodů, proč tady Američané budou.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x