26.6.2023
Kategorie: Společnost

Nemohu pochopit

Sdílejte článek:
PAVEL TYC
Nemohu pochopit, jak rodiče a prarodiče, kterým záleží na lepším životě a lepší budoucnosti jejich dětí, jak mohou procesy destruktivní ideologie tolerovat, příp. podporovat.

Je mi líto nejmladší generace, co jejich rodiče a prarodiče tolerují (podporují) a připravují jim za budoucnost.

Rodiče učitelé, rodiče úředníci, rodiče žurnalisté, rodiče zdravotníci, rodiče policisté, rodiče vojáci, rodiče právníci, rodiče živnostníci, rodiče zaměstnanci, rodiče křesťané, rodiče zednáři, rodiče cikáni, prarodiče, rodiče…….

Vzdělání, které vylučuje tvořivost, kritické a logické uvažování; žádné důchody; zdravotní péče jen pro ty co na ní mají; žádné sociální jistoty; omezování vlastnických a jiných práv; k obědu umělé maso nebo hmyz; zrušení papírových peněz („vaše“ peníze na „vašem“ účtu již kontroluje někdo jiný; moc nad „svými“ penězi již nebude ve vašich rukou“ ); …….

Tolerance a podpora destruktivní ideologie se neprojeví hned, neprojeví se za týden, neprojeví se ani za měsíc. Je to pomalý proces, jehož projevy se objeví v horizontu několika desetiletí. Z destruktivní ideologie nemohou vznikat pozitivní procesy.
Pokud lidé ve volbách volí strany, které podporují ideologii LGBT, tak souhlasí s ideologií LGBT a tudíž souhlasí i s projevy, které budou z daných procesů ideologie LGBT vyplývat. Z biologického hlediska (a nejen z biologického hlediska) ideologie LGBT není schopna zajistit přežití biologického druhu homo sapiens na planetě Zemi. Z podpory této ideologie plynou pouze destruktivní procesy, nikoliv prosperující procesy.

Uvedu příklad: lidé ve straně Piráti prosazují ideologii LGBT. Jaké strany spolupracují s touto stranou nejen ve vládě? Spolupracuje např. vedení stran KDU-ČSL, ODS, STAN atd. s lidmi ze strany Piráty? Podporuje vedení magistrátu města Prahy, lidé z magistrátu města Brna ideologii LGBT? Ano!

Jací lidé a z jakých politických stran sedí ve vedení těchto magistrátů? Tím, že lidé volí strany, jejichž vedení se spolu účastní na zavádění procesů ideologie LGBT do života společnosti, tak tím podporují dané procesy a vyjadřují souhlas s následky, které z toho budou vyplývat. Lidé svůj souhlas vyjadřují také tím, že k volbám nechodí a svojí neúčastí umožní zvolení zástupců ze stran, podporujících danou ideologii.

Nejenže drtivá většina obyvatel kolonie česko (bývalé ČR) toleruje tyto procese, ale dokonce je přímo (nejen ve volbách) podporuje. „Tady máte můj hlas, vzdávám se své moci a své svobody a svoji moc a svobodu přenechávám vám. Volím vás, abyste o mém životě (svobodě, ekonomickém zajištění, daních, přístupu ke zdravotní péči atd.) rozhodovali, jak se vám zlíbí. Abyste nade mnou vládli a panovali.“
Projevy destruktivních procesů jsou následující:
 • počet obyvatel českého národa na území ČR se postupně snižuje (probíhá depopulace) a obyvatelstvo je nahrazováno obyvatelstvem z jiných národností
 • omezuje se přístup k důchodům
 • kvalita výuky se snižuje
 • poskytování služeb zdravotní peče se zhoršuje
 • psychických problémů obyvatelstva dané společnosti přibývá
 • zvyšují se daně a snižuje se kupní síla peněz
 • bohatství občanů ČR je odváděno do zahraničí
 • zhoršuje se dostupnost bydlení
 • cena za energie se zvyšuje
 • lidí bez domova přibývá
 • procesů byrokracie přibývá

Za jak dlouho budou zaznívat požadavky „na kvóty“, aby ve školách, vzdělávacích institucích, nebo v různých kroužcích „vyučovali“ v určitém množství zástupci nejrůznějších sexuálních menšin (nedej Bože přímo pedofilové)?

Že je to nemožné? Cca 60-70let nazpět, dokázal by si někdo představit, že se budou opět německé tanky prohánět na Ukrajině a zabíjet rusky hovořící obyvatele?

Dokázal by si někdo představit, že z území ČR se budou opět ve velkém vyvážet zbraně určené k zabíjení rusky hovořících lidí – převážně Slovanů (stejně jako v letech 1938-1945)?

Dokázal by si někdo představit, že pod dohledem městských úředníků, budou číst dětem „pohádky“ transsexuálové; „pohádky“ o homosexuálních tučňácích?

Dokázal by si někdo představit, že tu budeme mít několik desítek pohlaví a sexuálních identit? Že to jsou jenom bláboly? Čas ukáže …….

Každopádně obyvatelé českého národa jsou tak tolerantní, že tolerují (a někteří i aktivně podporují) i likvidaci českého národa a Českého státu.

Rodiče tolerují vyhlídky na lepší budoucnost pro jejich potomstvo. Už ani nechtějí Českou republiku, chtějí jakési „česko“ (kolonii, která okrádá vlastní obyvatele).

I podle vyvěšených vlajek si připadám jako v jiném státě, jen ne v ČR. Pokud lidé tolerují procesy vedoucí k likvidaci státu, ve kterém žijí, tak z hlediska nadnárodního a globálního řízení jim bude daný stát (příp. státnost) odňat.

A přitom stačí tak málo. Nepodporovat destruktivní procesy, ale podporovat ty procesy, které vedou k rozvoji společnosti.

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x