28.4.2023
Kategorie: Ze světa

Tempo změn se má zvyšovat

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra prohlásil, že je třeba zvýšit tempo změn skrytých pod již ikonickými názvy Green Deal a Great Reset. Evropská komise se snaží vyslyšet jeho přání a mnoho nových rychlokvaškových norem tlačí pod tlakem k jejich dřívějšímu schvalování. Některé vlády se nějak vzpírají, jiné, tedy i ta naše, nejsou schopny klást jakýkoliv odpor. Přidejme téměř celosvětové testování digitálních měn, o jejichž uvedení do provozu se Deep State snaží a poskytuje mu neskutečné možnosti v oblasti kontroly a šikany prostých obyvatel naší planety, a máme tu Nový světový pořádek (NWO) jako vyšitý.

Proč se mají všechny procesy urychlovat, to je otázka. Děje se něco, co ohrožuje celou změnu systému, nebo jsou elity pouze nedočkavé? Je válka na Ukrajině pro ně nebezpečím, nebo se obávají změny ve vedení USA? Tuší riziko plynoucí z nového světového hráče seskupení BRICS, nebo jen prostě chtějí zažít své vítězství v podobě převzetí totální vlády nad Evropou a dalšími částmi světa? Možná je odpovědí vše výše uvedené dohromady. Zdá se, že v řadách organizátorů a účastníků WEF vládne jistá nervozita z toho, že se jim pomalu bortí plány, byť se to zatím moc nezdá. Chtějí rychle utáhnout šrouby a zjistit, najde li se někdo, kdo to dokáže zvrátit? Náznaky odporu jsou prozatím okamžitě likvidovány, a to i za použití nástrojů, za které by se nemuseli stydět ani fašisté a později komunisté. Ostatně některé rozsudky u nás nad odpůrci režimu jsou do nebe volající a výrok soudce, že svoboda projevu už dávno není neomezená, je alarmující. Přehlédnout nesmíme ani jednání naší vlády týkající se chaosu v našich financích, které je jakousi ukázkou toho, kam celý tento vývoj spěje. A to se nebavíme o ztrátě národní suverenity, kterou je umístění amerických jednotek na našem území při jejich podléhání pouze americkým zákonům, nikoliv tedy našim. Naše země je tak ukázkou pravdy o tom, kam se WEF snaží pomocí kolaborujících politiků Evropu dostat

Když si to shrneme, podněcování nenávisti vůči Rusku, Bělorusku a částečně i Číně může dovést minimálně Evropu na pokraj velkého ozbrojeného konfliktu, spíše však vede k začátku 3.světové války. Američané se však extrémně bojí rozšíření na jejich území, byť právě to by pravděpodobně změnilo jejich pozici světového lídra po stránce sebevědomí a odpovědnosti za mnoho krizí. Budou dělat vše proto, aby se jich taková záležitost u nich doma nedotknulo. Rusové už jsou však také obezřetní a pravděpodobně nejsou ochotni připustit konvenční způsob vedení boje, takže by použili veškerou svou vyspělou výzbroj k vyvolání strachu a paniky kdekoliv, odkud jim hrozí nebezpečí. Ukrajinskou frašku, pokud jde o používání techniky, nelze brát směrodatně. Jistě, i v oblasti pozemních sil jsou Rusové skvěle vyzbrojeni, ovšem jejich předstih v raketovém a jaderném výzkumu je mnohem markantnější. Kdyby nebyl u moci v Moskvě relativně moderní vládce Putin, ale zodpovědnost by nesli bývalí generálové z dob studené války, rakety by vzduchem přes moře a státy létaly už dávno.

Skuteční vládci světa jsou schováni v pozadí. I oni si uvědomují nebezpečí plynoucí pro ně z jaderného konfliktu. Chtějí mít sice planetu čistou a s málo obyvateli, kteří by na ně za bakšiš dřeli, ale to atomové bomby dopadající na polovinu světa neumožní. Místo toho pár desítek miliard vakcín a umělé epidemie by jim ke kýženému výsledku pomohly. Stejně tak ekonomická a potravinová krize. Ostatně na obojím se usilovně pracuje. Covid byl zkouška, ve které se cvičně pokračuje, jistě ji dokážou restartovat či upgradovat. Ekonomickou krizi už v Evropě podporou Ukrajiny ze strany EU nastartovali, právě odchází dalších 1.5 mld. eur z kapes daňových poplatníků. Zdaleka to není konec a nenenasytná kyjevská díra na peníze a pračka zároveň bude dále díky pokynům elit vysávat většinu Evropy. Pokud jde o potraviny, blbnutí s CO2, NO2 a likvidace chovů hospodářských zvířat či rostlinného zemědělství, nesmyslný pokus vnutit lidem hmyz a geneticky a nebezpečně chemicky upravené potraviny, už mají své výsledky v jejich mizerné kvalitě a vysoké ceně. Byl by zázrak, kdyby vše toto lidstvo bez následků přežilo.

Ekonomiku občanů následně zasáhne zavedení digitálních měn. Jejich využití při kontrole a omezování obyvatelstva je velmi široké. Likvidace svobody je v běhu po více stranách, stačí připomenout elektromobilitu a její velmi snadnou regulaci pomocí odpojování elektronabíječek a dodávek elektřiny, dále sledování mobilů či možnost omezit zónově používání platebních karet. Také je třeba si uvědomit totální kontrolu plateb, což může vést k šikaně. V neposlední řadě tu je už nyní cenzura názorů spojená s justicí a s vynášením rozsudků v neprospěch odpůrců stávajícího vývoje společnosti. Lidé zatím mlčí, čehož je využito k postupnému zrychlování změn. Teď by mělo být jedno, kdo se postaví do čela odporu, důležité je, že vzniká. Je za vteřinu dvanáct, moc času nezbývá a Rusko není všemocné. Navíc vůbec není jistota, že ho osud Evropy zajímá. Přestaňme sledovat tupce Pribáně, Novotného, mainstream, obhajovat Fialu či ignorovat Pekarovou Adamovou či české ministry. Je třeba jít proti nim se vší možnou politickou i lidskou razancí, kterých jsme schopni. Bez toho to prostě nepůjde.

Jindřich Kulhavý

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x