15.4.2023
Kategorie: Politika

Zdechovský: Může za to Schillerová

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Poslední dobou se nám europoslanec Zdechovský snaží z nějakého záhadného důvodu (asi volby příští rok) vecpat, kde se dá. Díl první. Může za to Schillerová.
A úplně nejvíc se snaží vecpat do koaličního zadku, protože jako předseda již roky, na úbytě zacházející strany pod hranicí regulérní volitelnosti, by se bez toho zadku mohl tak maximálně vrátit k lichvářským půjčkám. No a to víte, člověk si na jiný standart života zvykne lehce. Na jiný standart chování se zvyká ovšem těžko, jak prosím posuďte sami z přiložených videí.

V kostce:

– Za to, že místo 85 miliard z tzv. Speciální válečné daně, kterou jsme my schválili a zdůvodnili se vybere jen ani ne 30 nemůžeme. Za to může Schillerová! (Ne to, že jsme idioti, kteří neposlouchali opravdové ekonomy a většinu odborné veřejnosti a vydupali si hovadinu.)

– Jak za to proboha může Schillerová? No tím, že tam po ní zůstalo spousta neschopných lidí, kteří nám to zatajili, celý to nafoukli a vůbec tam nemají být! Proč teda neposlouchali ty ekonomy a proč ty neschopné lidi nevyházeli a ještě je poslouchají, zůstává ovšem záhadou.

– Pan ministr Stanjura musí být „tvrdej“ protože to jsou právě ti řadoví úředníci co zadlužili Českou republiku! Ha! Konečně máme viníka, bravo! Musíme se jich všech zbavit. Jako až teď?

Stanjura je vynikající manažer a ministr! On za to nemůže! To oni! To Schillerová! (Jak ta dokázala úředníky naschvál Stanjurovi obměnit tak, aby zničili český státní rozpočet je opět záhada.) Zdechovký zpoza klesajících víček oznamuje, že on to říkal. Už dávno mu říkal koho má vyhodit a koho se zbavit. Jak tentokrát neuvedl. Jenže Stanjura neposlechl. Ale jinak je manažer dobrej samozřejmě. Tak samozřejmě…..

Díl druhý: Víme kdo to byl! Víme, kdo ty materiály předal!

Ministr financí “ty materiály” komentoval, ale komentoval neměl, proto je premiér o dva dny později dementoval. Takže to nebyla pravda a ministr neví, co říká? Nebo to byla pravda a premiér neví, co popíra?

– K tomu bych řekl jednoznačně, že kdo v koalici být nechce, tak ať z ní vypadne! (Hajzl, dodáváme.) A my víme kdo to nebyl! Takže víme i to, kdo to byl. A já ho tady teď na CNN prásknu. To dělám rád. Nebyla to KDU, ODS, STAN, TOP09. A už mě už to s těmi Piráty nebaví! Ale já tu nebudu komentovat ani dělat žádné úniky.

„Koalici si rozvracet nenecháme! Pokud má někdo jiný názor, tak ať vypadne! Už mě to nebaví. Já můžu z pohledu europoslance říct, že mě to nezajímá.“

Ano to víme, že vás Česká republika nezajímá. Ale je před volbami a to víme, že vás zajímá hodně.

Jenže pan europoslanec je prý férový. U nás se tomu lidově říkávalo „cikánská férovka“. Navrhuji upgrade na lidovecká férovka.

 

Jana Marková

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x