2.4.2023
Kategorie: Ze světa

Republikáni označují obžalobu Donalda Trumpa za hanebné zneužití moci Demokraty

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Rozzlobení Republikáni vnímají obvinění vůči bývalému americkému prezidentu Trumpovi jako jednoznačně jen politicky motivované.

Rozhodnutí Grand Jury odsuzují jako „nehorázné“ a hovoří o „bezprecedentním zneužití moci“.

Mnozí republikánští politici jsou do krajnosti pobouřeni poté, co se Velká porota v New Yorku rozhodla obvinit bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa. Konzervativní předseda soudního výboru americké Sněmovny reprezentantů Jim Jordan označil tento krok za “katastrofálně nehorázný”.

Republikánský předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy uvedl, že Sněmovna reprezentantů bude brát na odpovědnost manhattanského okresního prokurátora Alvina Bragga za jeho “bezprecedentní zneužití moci”, které je obrovskou ostudou americké justice.

Guvernérka Arkansasu Sarah Huckabee Sanders, která byla Trumpovou tiskovou tajemnicí Bílého domu, vyzvala Bragga, aby odstoupil.

Jedna z Trumpových nejvěrnějších podporovatelů v Kongresu Marjorie Taylor Green řekla, že Trump je nevinný a je jediný, kdo “stojí v cestě těmto novodobým tyranům”.

Šlo o absurdní jednání prokuratury ve stylu „třetího světa“, řekl Eric Trump, syn exprezidenta. Cílem obžaloby je eliminovat politického soupeře v předvolebním roce před prezidentskými volbami v roce 2024.

Donald Trump mladší, další z Trumpových synů, řekl, že to je proces, při kterém by se dokonce ještě “Mao, Stalin a Pol Pot hanbou červenali”. 

Toto rozhodnutí je šílené.

Prokuratura potvrdila Trumpova obvinění z trestného činu ve čtvrtek večer. Bragg v tomto smyslu vydal prohlášení a naznačil, že již brzy bude Trump oficiálně předvolán, aby se dostavil do New Yorku jako obžalovaný, kde bude vyslýchán.

roman-bednar.com

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x