25.3.2023
Kategorie: Společnost

Ukradená demonstrace proti bídě a utlačování našeho lidu

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Vláda se klidně může tvářit, že je jim to fuk, protože není. Už se začínají bát, protože zničili demokracii a víru ve spravedlnost a to se jim vrátí jako bumerang.

Napřed je prý  dostali do varu, aby si šli vybít vztek a ukázali jistou agresivitu a snaží se nám vnutit, že hlavní vinu za sobotní střet policií s částí demonstrantů u Národního muzea kvůli stržení vlajky Ukrajiny nesou i hlavní řečníci protivládní demonstrace, která se před tím konala na Václavském náměstí. Prý se snažili se dostat shromáždění do maximálního varu. Já si to nemyslím a podotýkám jednu věc. Komu se hodilo, že demonstrace měla takový konec a celý účinek se vypařil a zbyla jen pachuť po incidentu s Ukrajinskou vlajkou. Rozhodně to nepomohlo Rajchlovi ani jiným organizátorům. Naopak jim to hodně ublížilo a proto si nemyslím, že by v tom měli namočený byť jen malíček. Dokonce se nám snaží vnutit, že výtržníci co se vydali strhnout ukrajinskou vlajku tím ukázalo svoji proruskost. Docela mě pobavil výrok o tom, že útok na Ukrajinskou vlajku je pomoc Rusku.

Policie bránila před davem vlajku Ukrajiny na Národním muzeu

Organizátoři demonstrace mohou být v zásadě spokojení, bude se o tom psát a mluvit. Slyšíte tu blbost? Musí být krajně nespokojeni pokud v tom nejeli nějakým způsobem s nimi a to se mi nezdá i když Rajchla opravdu hodně nemusím. Nevěřím mu ani nos mezi očima a pro mě to není nový Mesiáš, ale další v řadě co se chce dostat ke státnímu lizu. Kdyby byl takový vlastenec a dobroděj snažící se chudákům pomoci vypadalo by to jinak. Nemusel utíkat z Trikolory, ale dostat tam další pidi svazky a růst. On se vydal cestou PRO a to je za mě moc špatně. jen další tříštění vlastenecké scény. U nás doma žádná vlastenecké scéna nefunguje, protože všichni co do toho strčili nos to dělali pro sebe a ne pro lidi a vlast. 

Co je krásné a pravdivé jsou Pochody za mír, které pořádají obyčejní lidé a ne spasitelé rychlokvašky. Tam to má velké smysl a já doufám, že tyhle pochody za mír se rozloží po celé zemi a to bude to, na co čekám desítky lid. Odpor obyčejných lidí bez zástupu vyžírků.

.
Ukrajinská vlajka je zástupným symbolem. Tuhle nechuť až nenávist stvořili politici. Tak dlouho nám ji strkají pod nos a tak moc cpou naše peníze do Ukrajiny a jejich zběhů tady u nás, že to musí naštvat každého kdo je nucen  je živit proti své vůli hlavně v době, kdy máme sami vysoko do žlabu. Lidé mají vztek a když uvidí tento symbol jejich chudoby není se co divit, že začnou vidět rudě. Kdyby tam viseli portréty vládních štváčů, tak by je nezachránili ani ti policajti. V podpoře Ukrajinců vidí nespravedlnost, že vláda nepodporuje je samotné. Ano, naše peníze nejdou nám, ale na cizí válku a rozdmychávají tím konflikt s Ruskem které nejde vyhrát a oni to vědí. Být vládou nesnažím se natahovat tětivu našeho hněvu do nekonečna. Mohla by prasknout a taková tětiva je docela ostrý nástroj. Agresivita poroste s cenami a vnucováním Ukrajinu a jejich občanů. Vláda se klidně může tvářit, že je jim to fuk, protože není. Už se začínají bát, protože zničili demokracii a víru ve spravedlnost a to se jim vrátí jako bumerang.
.

Myslíte, že to byli opravdu demonstranti nebo nastrčené figurky které měly celou demonstraci poznamenat a docela zničit a ono se jim to podařilo.

 

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x