8.3.2023
Kategorie: Politika

Tentokrát půjdu …

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Nejsem „demonstrační typ“, ale tentokrát půjdu.

Proč? Protože věci, které se dějí mám za natolik za hranou, že považuji za nezbytné svůj nesouhlas projevit veřejně a osobně. Nikoliv jen zde a tím, jak jsem to dělala doposud. Už to nestačí.

Proč to považuji za nezbytné? Protože jsem o víkendu mluvila s člověkem z nejbližšího okolí Petra Fialy, který mi do posledního slova potvrdil mou domněnku, že on vůbec nemá tušení, že je něco špatně. Že on dělá něco špatně. Doslova mi řekl: „Mohu tě ubezpečit, že on tomu všemu věří. Když ho dáš na polygraf nezaváhá ani minutu.“ Kolem sebe má tým nohsledů, kteří ho v tom udržují a podporují. Veškerá jeho vystoupení jsou autentická a plynou z jeho nejhlubšího přesvědčení. To považuji za extrémně nebezpečné, protože to znamená, že z této cesty k naší řízené likvidaci neuhne.

Je potřeba, aby on i další členové vlády viděli, že to co dělají není v pořádku a že zde existuje narůstající masa nespokojených lidí. Že je potřeba to zastavit. A tak děkuji Jindřich Rajchl Jana Zwyrtek Hamplová Vidlákovy Kydy a další za uspořádání a propagaci této akce a těším se na ni. Nemyslím si, že sama o sobě může něco zásadně změnit, ale může to být první skutečně vážný krok správným směrem.

Těším se, že se potkáme. Možná nebude ideální počasí, ale to je málokdy. Právě jsme ožebračili důchodce, chceme posilovat a uplácet státní správu, do níž si hodláme implementovat stovky a možná tisíce ukrajinských úředníků, omezovat svobodu slova a posilovat represivní aparát. Do měsíce tu budeme schvalovat smlouvu o amerických základnách na našem území, o jejímž znění zatím nesmíme vědět vůbec nic. Máme tu neodůvodněný stav legislativní nouze a vláda si regulérně začíná dělat co chce. Navzdory demokratickým i právním zásadám. Takže možná není ideální počasí, ale je ideální čas říct, že už to takhle dál vést nelze.

Nelze, pokud má být Česká republika k žití pro české lidi, pro nás všechny. Pokud my a naše děti mají mít důstojnou a prosperující budoucnost a možnost čerpat z toho, co vybudovali a vybojovali naši předci. Pokud to tak být nemá, je stávající kurz v pořádku. Pak tu ale nemá co dělat ani Petr Fiala, ani jeho loutková vláda. Takže se uvidíme!

 

Jana Marková

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x