29.1.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Kruh se uzavřel

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Tak je hotovo. Komunistická smyčka, která naši vlast svírá už od sametové revoluce, se definitivně utáhla. U vlády máme eurosocialistické marxisty, kteří ovládají i sněmovnu a senát, a na Hrad se nám posadí Petr Pavel, člen KSČ, lampsácký rozvědčík. 

Co k tomu říct? Pro člověka pravicového antikomunistického smýšlení je to nekonečný smutek. Můžeme jen predikovat, můžeme ještě možná ve zbytečcích svobody slova ještě chvíli psát na tomto webu, že nás bolševici zválcovali na všech frontách, že sametovka byl jen blud, že končí občanské svobody, že jsme se vrátili ke konzumnímu socialismu západního typu, a že jediný rozdíl bude v tom, že nám jej sem nebude zanášet Moskva, ale Brusel.

Budeme nejspíše sledovat jak Fialova vláda bude dále a razantněji prosazovat eurosocialistické manýry, jak bude likvidovat svobodu slova, jak bude ničit volný trh a svobodné podnikání, jak bude utahovat šrouby svobody a z Hradu jim k tomu bude kynout bolševický lampasák aniž by hnul brvou. Prostě jen splní rozkaz.

Pokud si někdo takto představoval budoucnost České republiky 33 let po “revoluci”, musí to být blázen. Pokud si někdo myslí, že to je lepší než svoboda jednotlivce a volný trh klasického kapitalismu otců zakladatelů USA, je to idiot. Pokud si někdo myslí, že se takto naše společnost bude posunovat dopředu a prosperovat, je to šílenec. 

Čekají nás krušné časy. Čeká nás socialistické peklo, maskované bruselským hávem prázdných frází, korupce, likvidace svobod občana a pseudoekonomických experimentů. Čekají nás prvomájové průvody pražské kavárny a dehonestace vlastních opozičních názorů. Čeká nás kriminalizace všech svobodných webů, všech svobodných myšlenek, které se nebudou líbit vládnoucí bandě. Čekám, že brzy opět budou chtít zavřít i tento internetový deník. 

Bůh se všemi, kteří eurokomunismus nechtějí … 

 

Jak jste spokojeni se zvolením Petra Pavla presidentem?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
101 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)