14.1.2023
Kategorie: Politika

Druhý den voleb

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Přestože jsou prezidentské volby díky možnosti prezidenta jmenovat si svého předsedu Ústavního soudu důležité, plno lidí se jich opět z lenosti nezúčastní, aby později kritizovali výběr těch, kteří k urnám dorazili. Vzdát se možnosti zkusit ovlivnit dění v zemi, ve které žijeme, je prostě projevem neschopnosti vnímat směřování společnosti a její devastaci.

Nejsme naivní a nevěříme v poctivost voleb. Přestože došlo k podání trestních oznámení na způsob sčítání a přímo i na společnost, která ho provádí, absolutně nic se nestalo. Takže opět si můžeme myslet cokoliv. Přesto je třeba zkusit zastavit tažení Pětikoalice napříč všemi státními institucemi. Jen málokdo tuší, co vše se na nás připravuje, ostatně jednání Světového ekonomického fóra je opět velmi utajené a hlídané 5000 vojáky. Oni vědí, že se musí bát, protože to, co chystají pro celý svět a pro Evropu především, je horší než nejstrašidelnější sen. A Pětikoalice je sluhou tamních pánů a často ještě papežštější než papež sám.

I přesto je společnost kolem nás hluchá a slepá. Kdo doufá v nasazení opozice proti vládě, musí být momentálně velmi zklamán z chování Okamury. Zdá se, že většinou sice pěkně a ostře mluví, to je ale asi tak vše, co dokáže. Bude zajímavé sledovat chování SPD při blízkém pokusu vyjádřit vládě Petra Fialy nedůvěru, který iniciovalo ANO. Matematika říká, že se to nepovede, ale zázraky se dějí. V to samé lze doufat v boji předsedy ANO proti dvojbloku Sorosovi dívky a obrtlíkového generála. Posloucháte li názory kolem sebe, jste často šokováni tím, proč lidé preferují některé kandidáty, aniž by vnímali jejich historii, pozadí a zdroje peněz na kampaň. Dokonce i u přátel vnímáte tupost, kterou byste u nich nepředpokládali. A uvažovat čistě politicky, to už vyžaduje větší intuici a mozkovou činnost, nestačí volit srdcem, protože to snadno podléhá iluzi. Nikdo z kandidátů není čistý, jen každý z nich má jinou schopnost podstoupit boj o skutečnou váhu prezidentského úřadu. Mohou se Vám při vhazování volebního lístku do urny kroutit palce, pochopíme to, máme to stejné i my ostatní, ale je opravdu třeba pochopit širší souvislosti.

Večer budou známy výsledky prvního kola a mohou totálně zlikvidovat možnost cokoliv změnit na devastačním tažení Petra Fialy institucemi rozhodujícími a kvalitě našeho života, svobodě slova a prázdné peněžence. Je třeba si uvědomit, že podpora Pětikoalice je podporou Fialy, Pekarové, Černochové, Rakušana, Langšádové, Lipavského a dalších naprosto neskutečně arogantních podporovatelů ukrajinizace, inflace a špatného kšeftu s energiemi, eurounijního řiťolezectví a greendealového šílenství postrádajícího logický i vědecký základ. Prosíme, zkuste hodně pečlivě přemýšlet.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x