11.1.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Chcete mobilizaci svých dětí a vnuků?

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Pokud je nechcete poslat dobrovolně do mlýnku na maso na Ukrajině, promyslete dobře, komu hodíte svůj hlas v prezidentské volbě. Není žádný další kandidát, který předem dává stopku mobilizaci a následnému zavlečení odvedenců do války než pan Bašta. Do války, která se nás vůbec netýká. Ti co od rána do večera nám vtloukají do hlav, že ve válce již jsme, jsou obyčejní darebáci.  Ten slavný Klímův orgán, co  má tak bedlivě sledovat národ a chystá zákonem podložené trestání každé dezinformace, by se měl probudit a dokázat, že tu není jen pro srandu králíků !

Nechoďme daleko! Loňský mítink v Otrokovicích.

Na dotaz diváků, proč neustále tvrdí, že jsme ve válce, odpověděl premiér naší republiky Fiala, že je to proto, že nás napadl Putin!! Po této argumentaci byl vypískán a rychle utekl.

Dezinformace ,nebo lež jako věž? V jeho případě naprosto beztrestná?

Opravdu je tak těžké dokázat, že lže a šíří velice vážnou dezinformaci?  Opravdu nás někdo bombarduje, třeba tak ,jak jsme se v roce 1999 celých 73 dní dívali na roje amerických bombardérů které směřovaly nad Srbsko, nad hlavní město Bělehrad, kde prý naprosto humanitárně vysypaly svůj náklad? Opravdu útočí někdo na nějakou naši vesnici, či město podobným způsobem? Máme mrtvé a zraněné?

 Pokud si někdo myslí, že jeho tvrzení je jen nějaká  sranda, tak jej přejde ihned poté, co se  nějaký blbec postará o vyhlášení mobilizace, týkající se jeho dětí , či vnuků a nový prezident, třeba mladá a   pohledná Nerudová ji poslušně podepíše a požehná tak odchodu mladých tatínků, kteří místo vychovávání novorozeňat se půjdou nechat zabít jen proto, že nějaký kokot bude tvrdit, že jsme napadeni?

Ano, teď mluvím jako nasraný děda, jehož vnukům to hrozí. Vnukům, kteří ze mě nedávno spolu se svými manželkami, udělali praděda. Jestli si někdo myslí, že bojovat půjdou potomci politiků, kteří nás do toho zatahují, tak se šeredně plete. Ani jednoho politika a jeho potomků se to týkat nebude. Mohlo by jim to nedej Bože třeba i ublížit!

Na to máme přece jiné!

 Pokud tedy budou volit někoho jiného, než pana Jaroslava Baštu.

 U všech ostatních kandidátů se bude jednat jen o tom, jak dlouho se budou nad schválením mobilizace zamýšlet. Jestli jen hodinu, nebo týden. Nikdo z těch ostatních nedeklaroval, že by mobilizaci nevyhlásil. To, že je spousta lidí nasraných na všeobecné zdražování, je sice problém, ale volit mezi možností jít či nejít do války je teď v této chvíli důležitější! Zamyslete se všichni a zvolte toho, kdo Vám uchrání životy svých blízkých!

Za sebe dodávám jen to, že na rozdíl od mnoha Čechů velice dobře vím, co to je, když do Vás , do mladého vojáka někdo střelí, odcházíte ze světa a pak se Vám podaří vrátit zase zpátky do života  a projektil si pak dalších 60 let v sobě nosíte. Není co závidět. Vyhnout se tomu dá jen tehdy, když se správnou volbou postaráte o to, aby to Vaše blízké nemohlo potkat!!

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x