4.1.2023
Kategorie: Společnost

Otravný, jak žlutá zimnice

Sdílejte článek:

DANIEL VAVRA

Představte si takového člověka. Sedíte si v hospodě s kamarády u stolu a bavíte se skvěle o nějakém vašem oblíbeném tématu. On sedí sám u vedlejšího stolu, nikdo z vás ho nezná, ale když vás zaslechne, hned přiběhne k vám a řekne, poměrně nepříjemným hlasem, že jste všichni idioti a to co říkáte jsou nesmysly.

Druhý den tam zase sedíte, on už tam na vás čeká a jakmile zaslechne o čem se bavíte, je jedno co to je, hned zase přiskočí, řekne vám, že jste idioti a víte o tom hovno.

Časem to začne být trochu otravné, tak mu řeknete, aby vám dal pokoj, že vás jeho názory nezajímají a nemáte zájem, aby vás školil a ještě vám u toho nadával.

Chvíli se zdá, že to zafungovalo, jenže se ukáže, že on celou dobu stejně sedí vedle, poslouchá a nahrává si vás a pak kudy chodí, tudy vás pomlouvá, přisedává si k jiným stolům a ještě než jim řekne, že jsou idioti, tak to řekne o vás a štve proti vám zbytek hospody.

Začnete tedy raději chodit do jiné hospody. Když tu náhle, vedle vašeho stolu zase začne vysedávat on a opět bez vyzvání hned zase přiběhne a řekne vám, že jste idioti.

Zjevně nemá nikoho s kým by si popovídal (což není divu, když si povídá takhle) a má spoustu volného času.

Seznamte se DAN PŘIBÁŇ.

Člověk, jehož předek musel být vzorem pro přísloví “Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se ti oknem, vyhodíš ho oknem, vrátí se komínem”. U nás v rodině pak máme ještě rčení “Jsi otravný, jak žlutá zimnice”, které sedí i co se týče barvy.

Píšu o tom proto, že pan ekologická katastrofa zjistil, že mám Instagram, kde není zabanovaný a začal tam opět pravidelně přispívat v komentářích přesně v tomto duchu. Já vlastně už nemám chuť s ním diskutovat, protože to je asi stejná zábava jako hrát šachy s holubem, nebo šťourat se kružítkem ve vředu v oblasti konečníku.

Co byste mi poradili?

 

Daniel Vavra 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x