24.12.2022
Kategorie: Společnost

Vánoční přání

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Vážení přátelé, čtenáři a příznivci, dovolujeme si vám všem, ale i těm, kteří ne vždy souhlasí s našimi myšlenkami, popřát příjemné prožití vánočních svátků, domácí pohodu a klid na duši.

Víme, že se nacházíme ve velmi složité době. Především odpůrci současného politicko-ekonomického směřování České republiky jsou vrženi mezi pomyslné mlýnské kameny a podobně jako v případu odporu proti covidovému teroru, tak i v současnosti podstupují těžké boje ve společnosti, ale i uvnitř svých rodin, mezi přáteli a kolegy v práci. Nyní jsou však Vánoce, tedy aspoň na pár dnů zahoďme zášť a spory, popřejme si navzájem zdraví, lásku i jistou ekonomickou odolnost vůči záměrům strůjců Green Dealu a Great Resetu. Vraťme našim životům jejich morální hodnoty se zaměřením na přirozené lidské štěstí. Všichni si přejeme návrat k vzájemné úctě, důvěře v sebe, své přátele a kéž by, i ve státní instituce a k všeobecné prosperitě. První dvě složky závisí na nás, druhé dvě jsou za současného stavu chimérou.

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Ten bohužel nedaleko od nás není, přestože bychom si ho jistě přáli. Situace na východu je složitá a řešení v nedohlednu. S ní je spojeno mnoho neblahého včetně ukrajinizace naší země. Lidem k nám došlým tedy přejeme krásné Vánoce u nás prožité a zároveň i to, aby ty příští slavili už u nich doma. Pro Ukrajinu musí najít řešení lídři zůčastněných států, přičemž náš názor jistě znáte. Válka má vždy své oběti a tady za zájmy Západu umírají Slované. Doufejme, že najdou opět společnou řeč, byť jsou na různých stranách. Klidné Vánoce nepřejeme těm, kteří oprášili staré smrtící ideologie a ve jménu nacifikace a nenávisti zabíjí.

Dnešní vánoční přání se nese v mnohem vážnějším duchu, než tomu bylo kdysi. Omlouváme se, ale příliš na nás doléhá kritičnost současné doby, neschopnost české vlády hájit zájmy Čechů, Moravanů a Slezanů, také uvědomění si dopadů na velkou část našich spoluobčanů. Nikdy jindy nebyla solidarita mezi námi Čechy tolik potřebná jako nyní.

Přejeme vám všem Šťastné a veselé Vánoce, dostatek potřebných dárků a také těch, které udělají radost. Pamatujte, že tím nejkrásnějším darem jsou dětský úsměv, láska, zdraví a dobrá budoucnost. Nechť se vám tedy dostává od každého aspoň trochu. Hodně štěstí.

Jindřich Kulhavý

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x