25.11.2022
Kategorie: Společnost

Orwellovská prasata zase chrochtají

Sdílejte článek:
VLADIMÍR ČÍŽEK

Milí čtenáři, jestli to nevíte, tak na Bali se sešli ti, kteří vědí, co je pro nás nejlepší. Summit G20.

Dnešní článek bude o jedné jediné větě, kterou z rypáčku vychrochtnul indonéský ministr zdravotnictví. Doslova řekl: „Pokud jste byli řádně očkováni nebo testováni, můžete se pohybovat“. (Viz. toto video, cca 06:45)

Tohle prohlásil v listopadu 2022. Kdy jsou nad slunce jasné dvě věci:

Za prvé: očkování proti Covidu nechrání proti přenosu infekce, a ani nikdy nebylo proti přenosu testováno, jak přiznala jedna z šéfek Pfizeru. Očkovaný člověk tedy může šířit nákazu stejně jako neočkovaný.

Za druhé: testování bylo od počátku založeno na podvodu zvaném “pandemie PCR”. Test nebyl nikdy určen pro tento typ testování. PCR test (nastavený tak jak je) neumí rozpoznat živý virus od jeho úlomku a nedokáže proto odhalit infekčního pacienta. Míra falešné pozitivity testů je ohromující.

Při znalosti těchto dvou faktů nám indonéské orwellovské individuum vlastně říká: „Pokud se nenecháte napíchat nefunkční vakcínou nebo otestovat chybovým testem, nebudete smět cestovat.“ Nebo ještě jinými slovy: „Pokud nebudete absolutně poslušní, a nesplníte naše nesmyslné příkazy, nebudete se smět volně pohybovat. Jen my určíme, kdo může cestovat a kdo ne.“ Chrocht.

Jak se vám to líbí?

Podobnému tématu jako Orwell se věnuje Huxley v knize Konec civilizace. Začátek je nezáživný, ale pak je příběh velmi zajímavý a po dvou stech stranách čtení se doberete k jednomu ze zásadních odstavců:

„Optimální populace je modelována podle vzoru ledovce – osm devítin pod vodou, jedna devítina nad ní.“

Další text budu jen volně reprodukovat: Těm „nad vodou“ říká Huxley „alfy“. Je tedy decentnější než Orwell s jeho „prasaty“. Ti, kteří jsou pod vodou, jsou „delty a epsiloni“ a musí makat. Sedm a půl hodiny denně, a pak dávka drog, a hry, a páření a koukání na obrazovku.

Huxley svou knihu napsal v roce 1932. A ejhle, o devadesát let později prohlásil profesor Harari, jinak též poradce Klause Schwaba: „Ta nejdůležitější otázka příštích desetiletí jak v ekonomii, tak v politice je, co budeme dělat se všemi těmi zbytečnými lidmi? …Jejichž životy jsou v podstatě beze smyslu a bezvýznamné? Řekl bych, předložit jim kombinaci drog a počítačových her jako řešení.“

A na závěr ještě jeden odstavec geniálního vizionáře Huxleyho – o vědě. V knize ji říká jeden z hlavních alfa-dirigentů:

„Celá naše věda není nic jiného než kuchařská kniha, o jejíž ortodoxní teorii vaření není nikomu dovoleno pochybovat. A seznam receptů, ke kterým se smí něco přidat jen se zvláštním svolením vrchního kuchaře. A já jsem vrchní kuchař.“

Po přečtení Huxleyho už lze pochopit dystopické pojetí medicínské vědy v posledních třech letech a výkřiky některých alfa-prasat. „Věda je naše“. „Já jsem věda“. „Jsme vaším jediným zdrojem pravdy“.

Chrocht. Chrocht.

 

Vladimír Čížek

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x