20.11.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Propagandisté ze Seznamu nám chtějí namluvit, že je v pořádku, když se biologický muž účastní ženských soutěží

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávno jste si zde mohli přečíst článek o soutěži Miss, jejíž vítěz byl obézní mladík, který se prohlásil za ženu. Dnes totiž stačí se za nějaké pohlaví prohlásit a hned jste za toto pohlaví považováni.

Zatímco z řad skutečných dívek – tedy těch biologických – se mohly soutěže účastnit jen ty štíhlé a hezké, tak tomuto chlapovi stačilo se prohlásit za trans a mohl nastoupit do soutěže určené výhradně pro dívky, kterou také vyhrál. Soutěž byla určena pro dívky, tedy ne pro muže nebo trans. Soutěží pro ženy se tedy mají účastnit jen biologické ženy. 

Trans si mohou udělat svoji vlastní soutěž, nikdo jim jistě nebude bránit. Účast obézního muže v soutěži pro ženy je pro ostatní účastnice úplně stejně degradující, jako účast mužů, kteří se prohlásí za ženy, v různých sportovních soutěžích.

Mladá, ideologicky správně kovaná redaktorka propagandistického Seznamu se pohoršuje nad tím, že ostatní média se nad výhrou pozastavují a dokonce ji kritizují. Podle ní totiž biologický muž, který se prohlásí za ženu, má právo soutěžit s ženami. A také tvrdí, že Miss není o kráse.

Jenže, (ne)vážená eurosvazačka nezmíní jeden zásadní háček, že tato soutěž byla určena jen pro mladé ženy. A ten, kdo vyhrál, jednoduše není žena, ale muž, který buď využil zvrácenosti systému, který dopouští, aby v ženských kategoriích soutěžili muži nebo je jen psychicky nemocný, ale stále je to muž.

Biologicky totiž existují jen dvě pohlaví, což dokládají i světově uznávaní odborníci, kteří také zdůrazňují, že vše ostatní je psychická porucha.  A pak (a to jen velmi výjimečně) jsou zde hermafrodité, což ovšem podle všeho případ onoho výherce soutěže Miss není.

Nad šíleností této soutěže se mimochodem pozastavovalo mnoho médií po celém světě, nejen u nás. Mladá eurosoudružka ze Seznamu je příkladnou „wokistkou“, jak se dnes říká podporovatelům současné ideologie, která podobné zvrácenosti prosazuje. I proto se tak ostře trefuje do těch, kdo soutěž kritizovali.

Zřejmě jí připadá stejně normální, když v ženské kategorii v různých sportech soutěží  biologičtí muži, kteří se prohlásí za ženu a pak díky své lepší tělesné konstituci (dané tím, že jsou biologičtí muži), vítězí. To již zcela degradovalo ženský sport a pohled na stupně vítězů u takových soutěží vypadá opravdu velmi bizarně. Ať už se jedná o plavánícyklistikurugby nebo atletiku.

Muži, kteří se prohlásí za ženu, se objevují všude.

Malá děvčata dnes nemají žádnou motivaci sportovat, neboť ví, že v konkurenci mužů nemohou obstát – tedy snad vyjma sportů jako krasobruslení, gymnastika nebo akvabely, kde by zřejmě nad biologickým mužem měly biologické ženy slušnou šanci zvítězit.

To vše se děje jen díky pomateným „wokistům“ jaké můžeme vidět i v týmu propagandistického Seznamu, kterému se nelíbí, jak jiná média komentují soutěž Miss.

Mladé eurosoudružce se dokonce podle toho co píše, líbí, že se konečně nikdo neohlížel na krásu, ale na jiné přednosti. A tvrdí, že jde jen o místní soutěž. Jenže tato propagandistka již zamlčela, že tento obézní muž má ambice na celostátní soutěž Miss America, jak je také uvedeno v originál článku. Doslova prohlásil:

„ Jsem u vytržení z toho, že jsem PRVNÍ transgender žena, která se stala místní držitelkou titulu Miss America, a doufám, že na mě budou všichni hrdí a že se stanu první, kdo vstoupí na pódium Miss America. Jsem Brían Nguyen, vaše slečna Greater Derry 2023 .

Takže pak bude samozřejmě pokračovat ambicí na Miss World a Miss Universe. Ostatně, jak uvádí původní zdroje, tak právě na Miss Universe si tento biologický muž již nějakou dobu dělá ambice. Tato soutěž je ostatně automatickým pokračováním Miss America, jejíž součástí je právě ona lokální soutěž.

Tento obézní biologický muž tak automaticky postoupí do soutěže Miss America a pokud vyhraje, tak i Miss Universe, v níž  běžně nemá šanci biologická dívka, která měří pod 175cm a váží více než nějakých 55-60kg.

Takže redaktorka dokonce lže, když tvrdí, že soutěž není o kráse. Není mi tedy známo nic o tom, že by se kritéria u těchto vyšších soutěží jakkoli změnila. Navíc tato soutěž – i když regionální – je součástí soutěží Miss America, takže tento obézní muž automaticky postupuje do dalšího kola.

Alarmující je i fakt, že muž dostal stipendium pro dívky. Za rok se tak může do soutěže přihlásit sousta dalších mladíků, kteří budou chtít získat stipendium. Stačí se prohlásit za ženu. Jak jednoduché!!

Podle webové stránky Miss Greater Derry je záměrem stipendia poskytnout „mladým ženám ve věku od 17 do 24 let“ příležitost „oceněním jejich mimořádných úspěchů ve školních schopnostech, talentu, charakteru, komunitních službách a držení těla“,  nastíněné směrnicemi Miss New Hampshire a Miss America.

Tedy soutěž podléhá stejným směrnicím jako další oficiální soutěže Miss, což je vždy chápáno jako ženská soutěž krásy. Zdůrazňuji slovo ŽENSKÁ a ne trans, ať už si pravidla wokisté upravují jak libo.

Redaktorce vůbec nevadí, že díky tomuto šílenému wokismu je nejen degradován ženský sport a nyní i soutěže krásy, ale jsou také znásilňovány vězenkyně, ale i ženy v nemocnicích nebo dívky na školních toaletách.

To jen proto, že se může kdejaký úchyl prohlásit za ženu a pak se dostat tam, kde bude mít možnost svoje zvrácené choutky ukojit. Jiný muž, který se prohlásil za ženu, pro změnu oplodnil dvě spoluvězenkyně.

Redaktorka v propagandistickém dílku účelově zatajila fakt, že tento vítěz lokální soutěže Miss chce pokračovat v dalších soutěžích krásy. Jen tvrdí, že šlo o „nadanou trans ženu“, která získala korunku zcela oprávněně. Údajně v soutěži nešlo o krásu. Ano, šlo i o jiné atributy, ale jak je možné, že mezi ostatními finalistkami – skutečnými ženami – není ani jedna obézní či třeba tělesně postižená (viz titulní obrázek)?

Protože taková dívka by prostě do této soutěže ani nemohla vstoupit. 

Na článku není nejhorší ani tak to, že redaktorka schvaluje výhru obézního mladíka v soutěži pro dívky. Nejhorší je, že všechna ostatní média, která se nad tím kriticky pozastavila, obviňuje z manipulace, neboť – jak ona tvrdí – údajně nešlo o soutěž krásy. Přitom manipuluje především ona tím, že nepřiznává, že tento obézní muž si dělá ambice nejen na Miss America, ale také na Miss Universe.

A v těchto soutěžích je to především o kráse.

Tedy článek ze Seznamu nám opět jasně ukazuje, jak dnes mainstream manipuluje ve prospěch prosazení dokonce i velmi zvrácených ideologií. A současný wokismus, podle něhož existuje více než 100 genderových identit, přičemž jakýkoli chlap se může prohlásit za ženu a být za ni považován, jednoduše zvrácený je.

Soutěže krásy pro ženy jsou o kráse, ať si o takových soutěžích myslí kdokoli cokoli. A jsou určeny pro ženy  a ne pro biologické muže. Měnit pravidla a umožňovat mužům účastnit se ženských soutěží není žádný pokrok, ale jen a pouze degradace těchto soutěží.

Pokud se chtějí podobných soutěží účastnit muži, kteří se převlékají za ženy, tak si přece mohou uspořádat soutěž pro trans, různé Sorosovy fondy je jistě s radostí finančně podpoří. A většině lidí to bude jedno a zřejmě ani nebudou mít tendence se nad tím pozastavovat.

Ovšem například diskriminace dívek, které jsou nuceny soutěžit ve sportech proti od přírody fyzicky lépe konstituovaným mužům, progresivistům samozřejmě nevadí.  Ta je úplně v pořádku, neboť je přesně v duchu ideologie, kterou tito takzvaní „wokisté“ prosazují…

 

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x