4.10.2022
Kategorie: Politika

Co se stalo s ODS ?

Sdílejte článek:

VLADIMÍR DLOUHÝ

Polovina dřívějších voličů teď volí proti ní a strana co měla třicet procent se plácá na třetím místě za SPD a své oponenty nazývá proruskou lůzou. Samotná už pak existuje jen pro absorpci euro levicových stran typu Top 09 a Lidovců a bez jejich podpory by se jen těžko prosazovala.

Už jim zbývá zbývá vyvěsit nad sídlem ODS zelenou vlajku s Marxem a jít bojovat za zelený úděl a gender i když to se už taky děje.

Kde jsou názorové proudy zevnitř co by ukázaly Signálovi zrcadlo a otočily kormidlo zpátky. Vždyť z bývalé ODS má ta současná společný jen název.

Liberalismus svobody názorů a vytváření, vzájemného konsensu to vše co dělalo vytvářelo ODS, zaměnily za levicový totalismus i když mu říkají dál stejně a tvrdě potlačují odlišný názor.

Zavedli Politruka pro udávání, cenzuru tisku a toho kdo netančí v rytmu válečných bubnů Ukrajiny nazývají pro ruským švábem.

Zakladatel VK volí SPD a Fiala místo sebereflexe naší zem zatahuje do válečného konfliktu co není naší válkou a co nikdo nechce s takovou arogancí, že by jí mohl pytlovat a prodávat před Strakovkou za korunu kus.

 

Vladimír Dlouhý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x