1.10.2022
Kategorie: Politika

Ozvěny senátních voleb

Sdílejte článek:

COM

Sociální sítě dnes odpoledne žijí senátními volbami. A jsou z nich i dobré zprávy, byť ne úplně všechny. Co je pro nás jako redakci PP to hlavní, že konečně bude mít v Senátu ČR zastoupení i politická alternativa, ošklivě nálepkovaná mainstreamem. Politická alternativa, která stojí mimo hlavní eurosocialistický proud a přinese do Senátu konečně i naše myšlenky. Uvádíme níže tedy pár postřehů, jak jsme je na FB posbírali:

 

Jinřich Rajchl:

Je to tam!!!!!
Velká gratulace Jana Zwyrtek Hamplová fanpage!
Vyhráli jsme proti všem!
Pamatujte si datum 1.10.2022. Dnešek je začátkem velkých změn!
Takovou radost jsem už dlouho neměl.
Děkuju všem z Kroměřížska! Jste úžasní!

Zuzana Majerová:

Z celého srdce a s velkou radostí chci poblahopřát těmto dvěma úžasným dámám. Jana Zwyrtek Hamplová • Kroměřížsko do Senátu a Daniela Kovářová v Plzni.
Za celou Trikolora přeji hodně úspěchu v nelehké práci, která vás čeká. Ale vím, že s vámi přichází do Senátu konečně právo a hájení normálního světa. Ať se vám daří.

Tomáš Měšťan:

ČR: Nové senátorky Daniela Kovářová & Jana Zwyrtek Hamplová!
Tož, tak úspěch ve II.kole senátních voleb!
Gratulace oběma bojovnicím! Jejich hlas v senátu je potřeba!
P.S. A pak, že to nejde!

Karolina Stonjeková:

Ve druhém kole zafungoval faktor “všichni proti ANO”. Jestli to AB bral jako test na prezidenta, tak si ho jako kandidáta můžeme rovnou škrtnout.

Jana Zwyrtek Hamplová:

Děkuji všem za podporu, je to tam!!!! Jsem šťastná kvůli nám všem!!!! Zhluboka se nadechnu, s pokorou výsledek přijmu, a budu tam pro vás!!!

Vlastimil Budík:

V Jihlavě to projela Babišova sebestředná umanutost, že tam nasadil na truc Nagyovou. To byla od něj jasná a zbytečná provokace. V Jihlavě šlo primárně o to, aby nebyl zvolen Vystrčil než o to, kdo jiný bude zvolen. Tímhle umanutým tahem prohrál celé opozici „referendum proti vládě“.

František Matějka:

Cituji: „Kroměřížsko zvolilo advokátku spojenou s dezinformátory. Ve druhém kole voleb do Senátu zvítězila na Kroměřížsku advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. Proslula jako kritička protipandemických opatření nebo svými výroky na protivládních demonstracích.“ (konec citace)
Ani po volbách si s tím nálepkováním nedají pokoj. Prostě ji chtělo víc voličů z těch, kteří k volbám dorazili. Pro některé zjevně těžko přijatelné, když volby nedopadnou podle představ a nejvyšší suverén to vidí jinak, než parta v redakci. 
Tak tedy gratuluji! A umím a chci, na rozdíl od lidí v redakcích, v klidu pogratulovat nejen paní Janě nebo paní Daniela Kovářová, jejíž úspěch mě těší dvojnásob, nýbrž i všem ostatním bez rozdílu, protože jít do voleb a nechat se redakcemi skvéknout do naha, to chce kus velké odvahy. Znám to.

Daniela Kovářová:

Vážení voliči, milí moji přátele, sousedi a podporovatelé.
Jsem ráda, že se u nás potvrdilo, že volby se nevyhrávají z křesla pracovny, ale že je nutné se zvednout a jít za voličem, mluvit s každým z očí do očí. Takto jsem vedla kampaň já. Ne přes média, ne přes stovky plakátů a desítky billboardů.
Jsem ráda, že jste přišli i ke druhému kolu, dokonce ve vyšším počtu než k prvnímu. Moc vám všem děkuji. A nejen za vhození mého lístku do urny, ale hlavně za celých těch úžasných sedm měsíců plných srdečných a velmi otevřených setkání. Čeká mě teď děkovací turné, opět obejdu maximální počet míst a podám každému ruku. Jsem připravena za vás bojovat, protože vy si to zasloužíte.

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
107 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)