16.9.2022
Kategorie: Společnost

Močí proti patriarchátu!

Sdílejte článek:

PETR HOMOLA

Skotská trans-aktivistická skupina „Pissed Off Trannies“ (POT) uspořádala 6. září dramatickou demonstraci před londýnským sídlem britské veřejnoprávní Komise pro rovnost a lidská práva (EHRC).

 

Maskovaní aktivisté se vykadili na westminsterském chodníku, vylili na sebe několik PET lahví s močí a dalších 60 lahví s močí zanechali na místě. Při tom všem vyřvávali heslo „EHRC má na rukou krev a na ulicích moč“. Po chvíli naskákali do svých vozů a odjeli.

Aktivisté protestovali proti balíčku pokynů Komise z konce roku 2021, který, v zájmu ochrany žen, nabádá veřejné instituce, aby znemožnily vstup na dámské toalety, koupelny a šatny osobám tvrdícím o sobě, že mají opačné pohlaví, pokud své pohlaví neprokáží průkazem totožnosti. O tomto necitlivém přístupu informuje „britský hlídací pes pro rovnost“.

Zmatená ochranka Komise pro rovnost a lidská práva přivolala policii a ta v počtu dvaceti příslušníků uzavřela výstražnými páskami celou oblast. Atmosféra doslova nasáklá močí vyprchala stejně tak rychle, jak začala…

Aktivisté z Pissed Off Trannies tak udělali pro vnímání této problematiky veřejností asi to nejlepší, co šlo… Může být muž v průsvitných dámských plesových šatech politý močí od hlavy až k patě vpuštěn na dámské záchodky, kde právě vykonává potřebu skupina děvčátek?

Posedlost výkaly a vylučováním se v těchto kruzích poslední dobou šíří… Marilyn Frenchová v nejúspěšnějším feministickém románu poslední doby „Ženský pokoj“ píše o teorii „fazole a hovna“.  Podle Frenchové ženy vaří mužům proto, aby samy sobě ospravedlnily své nižší postavení ve vztahu k mužům. Dělají to, protože chtějí, a chtějí to proto, že jejich mysl přetváří poskytnutou potravu (fazole) v mužské výkaly (hovna). Vaří-li vám manželka, pak jde tedy podle Frenchové o formu protestu žen, kterou však muži nemohou postřehnut.

Na obrázku je Kishwer Falknerová, ctihodná baronka Falknerová z Margravine (67). Od roku 2020 je předsedkyní britské Komise pro rovnost a lidská práva, což je veřejnoprávní, tedy na vládě nezávislá komise. Baronka Falknerová je též členkou Sněmovny lordů, kde byla v letech 2015 až 2019 předsedkyní Podvýboru EU pro finanční záležitosti.

Narodila se v Pákistánu a do šlechtického stavu byla povýšena v roce 2004. Je absolventkou magisterského studia mezinárodních vztahů a evropských studií na University of Kent.

Ačkoliv je zřetelnou liberálkou, je pod nepřetržitou palbou z řad LGBTQ+ skupin. Jsou jí vyčítány postoje k gender politice, které by se daly zestručnit, jako: „většina lidí si to nepřeje, tak to u nás ani nebude“. Byla obviněna z tranbsfobie, protože si dovolila sejít se se zástupci ženských skupin, které odmítají označovat muže s penisem jako ženy…

Jurisdikce Komise pro rovnost a lidská práva se sídlem v Londýně však nevládne nad celou Velkou Británií. Severní Irsko má svou komisi a ve Skotsku spolupůsobí společně se skotskou Komisí pro lidská práva. Vedle těchto institucí se můžeme ve Velké Británii potkat také s Národní institucí pro lidská práva a dalšími stovkami státních a nestátních organizací, které se zabývají prosazováním rovnosti ras, rovností pracovních příležitostí, rovností práv zdravotně handicapovaných, apod. Rovnost, jako mantra je i na Britských ostrovech zkrátka dobře prosperující odvětví

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)