30.8.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Ukrajina a Darja Dugina

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Je opravdu zajímavé sledovat, jak málo lidé ví a jak snadné je způsobit, že se chovají proti svým vlastním zájmům. Údajně advokát Petr Němec přišel s nápadem, jak oslavit srpen 1968 (nevím co je zde k oslavování) tím, že pošleme peníze na Ukrajinu, na podporu zkoruptovaného režimu Vladimíra Zelenského. Přidali se k němu dva ukrajinští chytráci Jevhen a Olga Perebyjnisovi a pak lidé horlivě posílali určenou symbolickou částku, 1968 Kč.

Ruská tisková agentura TASS právě přiznala, že opravdu, Česká republika poslala Ukrajině 3,8 miliard korun, což činí asi 152 milionů euro. Peníze sice nebyly označeny jako pomoc zemi, prý kvůli bezpečností. Není jasné, co je tím myšleno. Snad byly ty peníze poslány jako osobní dar Zelenskému? Ať tak či onak, obyčejní lidé na Ukrajině z těch peněz nebudou mít vůbec nic.

Je v tom obrovské množství ironie a člověk si pak říká, „ti nás zase dostali!“

To proto, že o v pád Sovětského svazu, nebo lépe řečeno Varšavského paktu v srpnu 1968 se zasloužili hlavně Ukrajinci. Jak napsal poznámku k jednomu z mých jiných článků někdo, kdo si říká „novota:“ „O situaci v Československu jednalo politbyro KS SSSR ve složení: 7 Ukrajinců (včetně L.I.Brežněva) a po jednom: Bělorus, Litevec, Kyrgyz, Kazach a Rus. Když po vášnivé diskuzi došlo k hlasování o intervenci do ČSSR, tak intervence zvítězila v poměru 10:2. Litevec se zdržel hlasování a Rus byl proti.

V první vlně do Československa přišlo celkově 63 Rusů(!), z toho bylo 42 armádních žurnalistů! Až v roce 1970 se začal záložní sbor stahovat zpět do SSSR a 1. ukrajinský front začal být nahrazován nově vzniklým 3. sborem, jemuž se přezdívalo zahraniční a v něm pak už byla většina Rusů, kteří s rokem 1968 neměli nic společného.

Ve své podstatě okupace Československa byla ukrajinskou záležitostí!“ Potud „novota.“

Dnes víme, že Sověti nás tehdy přišli zachránit před politickým pučem, který měl v záměru zabrat už tehdy Československo jednotkami NATO. Takže bychom měli odpad ze Západu o 21 let dříve, ale přesto to byl pro všecky řádný šok, protože nikdo neznal to pozadí.

Peníze a další zbraně Ukrajině škodí

Je to pravda. Veškeré peníze na podporu válečného konfliktu a stejně tak zbraně, na Ukrajinu posílané, jsou běžným lidem ke škodě. To proto, že podporují válku, která je již prohraná, ale kvůli neustálému přílivu nových zbraní a peněz je pořád jaksi udržována, čímž přichází o život o to víc Ukrajinců a jsou zničeny větší a větší části země.

Ukrajinská armáda je poražena, nejsou schopni zorganizovat útok proti Rusům a tak se pouze brání a ustupují a přitom ničí všecko kolem. Jak říká starosta města Doněck, Alexej Kulemzin, obytné budovy ve městě dostaly přímý zásah 155 mm dělovými náložemi NATO. Tři lidé na to doplatili životy. Jiné obytné a veřejné budovy byly zasaženy taktéž, mezi nimi i kancelář vedoucího Doněcké republiky, Denise Pušilina.

Protitankové miny francouzské výroby EMP F2, byly nalezeny v místech, která předtím okupovala 72. mechanizovaná brigáda ukrajinských vojsk ve městě Artěmovsk. Tyto miny jsou zakázány Ženevskou smlouvou, kterou podepsali jak Ukrajina, tak Francie. Takže obojí se vědomě proviňují proti svým slibům.

Jsou to miny, které jakmile jsou jednou nastaveny, tak je není možno ani přemístit, ani zneškodnit. Mohou pouze vybuchnout. A před měsícem poslali Francouzi na Ukrajinu miny HPD-2A2s, které mají elektronickou pojistku, vybavenou senzorem na pohyb, takže je rovněž není možno bezpečně zneškodnit.

Ukrajinská armáda rovněž používala PFM-1 miny, které volně rozhazovali po městech a po venkově, kde tyto způsobily množství ublížení na těle a smrti civilního obyvatelstva.

Velitel oddílu „Kraken“ ukrajinských vojsk otevřeně přiznal, že zabírají obytné domy, odkud střílí po ruských oddílech, čímž ohrožují ty, kteří v nich bydlí a celé okolí. Když byla jednotka 58. motorizované pěší brigády zničena ruskou střelbou, stovka vojáků, kteří to přežili, utekli ze svých míst, aby nebyli rovněž zasaženi. Za to je členové Krakenu demonstrativně postříleli. Ano, ukrajinští vojáci postříleli sto svých vlastních soudruhů za to, že ustoupili před nepřítelem. Prý to udělali proto, aby zabránili panice a zastrašili ostatní vojáky.

Jméno „Kraken“ ihned vyvolává podezření, že už jsme je někde slyšeli. A opravdu, bylo o nich psáno v článku „Presidentské volby v Americe – co je nového,“ z 8. prosince 2020. Skupina Kraken byla skutečně v těchto volbách zainteresována. Ukázalo se, že to je 305. oddíl vojenské rozvědky (není řečeno kterého státu), který spolupracoval s tajnou klikou, která usilovala o odstranění Presidenta Trumpa z Bílého domu.

Útok na Krym

Po sabotáži ruské vojenské základny a letiště, které ukrajinští záškodníci vybuchli a tím zničili 9 ruských bombardérů, prohlásil nejmenovaný člen Bidenovy administrace, že útoky Kyjeva na Krym budou v Americe považovány za sebeobranu. Cokoliv na ukrajinské půdě se Ukrajinci rozhodnou napadnout, je akt sebeobrany. Podle nich, Krym patří Ukrajině a ani dvě referenda na tom nic nezmění.

Ukrajinci se chystají použít k útoku na Krym americké HIMARS rakety. Amerika si sice vyhradila podmínku, že tyto nebudou použity proti ruskému území, ale podle ukrajinského Ministerstva obrany je Krym „okupované území,“ takže rakety použít mohou!

Rusové se k tomu vyjádřili, že útok na Krym vidí jako vystupňování války. Dimitrij Medvěděv, zástupce vedoucího ruské Bezpečnostní rady řekl, že „ukrajinské útoky na Krym budou znamenat konec světa pro vedení Ukrajiny.“

Darja Dugina byla první oběť

Ukrajinský President Zelenský varuje, že teď nastává nepříjemná část celé války. Je usuzováno, že Kyjev se bude soustředit na ojedinělé sabotáže a vraždy důležitých osob. A je pravděpodobné, že právě zavražděná Darja Dugina byla jejich první oběť. Její smrt byla s největší pravděpodobností nájemná vražda ze strany Ukrajinců.

Darja a její otec, Alexander Dugin se zúčastnili festivalu v blízkosti Moskvy. Oba měli jet domů stejným vozem, ale v poslední chvíli se Dugin rozhodl, že nepojede a Darja odjela sama, s jeho autem. Po asi 10 minutách jízdy auto vybuchlo a začalo hořet. Darja byla na místě mrtvá. Je sporné, jestli tento zásah byl určen pro ni, nebo pro něho.

Alexander Dugin je poměrně svérázný ruský filozof, jehož názory údajně ovlivnily i ruského Presidenta Putina, i když ti dva se nikdy nesetkali. Dugin je vlastenec ale ne tak zvaný „nacionalista,“ neboli „nacista.“ Jeho názory jsou v naprostém rozporu s globalistickým Západem a snad proto ho západní tisk přestavuje jako fašistu, což v žádném případě není.

Darja pracovala jako novinářka a vojenská dopisovatelka. Pro její znalosti francouzské historie a všeho francouzského, byla v jejích kruzích vyhledávanou odbornicí. Další předmět jejího obdivu byl filosof Platon a po něm si někdy říkala Platonova.

S ohledem na tuto tragedii prohlásil Zelenský, že Ukrajinci si musí být vědomi toho, že tento týden může Rusko udělat něco opravdu hnusného. A přitom nějakých 8 hodin před tím, než byla Darja zavražděna, řekl vedoucí presidentské administrace na Ukrajině, Andrej Jermak, že: „Náš úkol je zajistit, aby nejen současná generace Rusů, ale jejich děti a vnoučata platily (za to, co se stalo na Ukrajině).“ Co mají děti a vnoučata současných Rusů společného s dnešní válkou na Ukrajině? Vůbec nic!

Zelenský a jeho režim nesnášeli novináře

Zde je nutno připomenout, že mnoho novinářů bylo kyjevským režimem obviněno, vězněno, mučeno a i zavražděno. Velká spousta jejich jmen a osobních údajů se nachází na neslavném seznamu „Mirotvorec,“ což je seznam osob, určených k likvidaci.

Vláda na Ukrajině, stejně jako mnohé jiné vlády, nesnáší pravdu. Ti novináři, kteří podávali pravdivé zprávy, byli persekuováni a terorizováni. Takoví byli ihned označeni jako „Putinovi propagátoři,“ zato ti, kteří psali a mluvili v souladu s kyjevskou propagandou, byli „reportéři.“

President Zelenský byl toho názoru, že novinářům je možno vyhrožovat třeba i smrtí. Při jedné příležitosti prohlásil: „Všichni Skabejevci, noční žvanilové, hlavní lháři a jejich šéfové v Moskvě si pamatujte, že váš konec života bude v nejlepším případě za mřížemi.“ (Pozn. Skabejevci podle novinářky Olgy Skabejevy)

To jsou velice silná slova od presidenta státu!

Kdo zorganizoval vraždu Duginové

Podle novináře Thomase Röpera, který Darju osobně znal a často se s ní stýkal, za její vraždou je skupina, podporovaná Sorosem a Kyjevem. Západ věděl o plánovaném atentátu, ale za vraždou stál Kyjev, takže se zde ve skutečnosti jedná o státní terorismus ze strany ukrajinské vlády.

Ruský politik a podnikatel Ilja Ponomarjev, který se velmi brzy přidal k Sorosovi, byl již v r. 1998 vedoucím v ropné společnosti ruského oligarchy Michaela Chodorkovského, který byl později odsouzen za podvod. Západ ale vydává Chodorkovského za ruskou opozici. Ponomarjov byl rovněž ve styku s Navalným a s jinými členy ruské opozice. Navalný a spol. byli od prvopočátku financováni jak Sorosem, tak Chodorkovským.

Ponomarjev později pracoval v ruské nadaci, kde zpronevěřil peníze a odmítl je nahradit. Aby se vyhnul soudům, utekl do USA, kde pracoval a psal pro americký vojenský průmysl. Když se později vrátil na Ukrajinu, nijak se netajil tím, že spolupracoval se Sorosem, kterému pomohl získat velkou část ukrajinského frakování plynu.

Po vraždě Darji zveřejnil několik videí. V jednom z nich se otevřeně z její smrti radoval a řekl, že vraždu naplánovala ruská skupina jménem „Rospartisan,“ kterou sám podporoval. Prý do Ruska přišli vojáci z ukrajinské armády, kteří vraždu provedli.

Samozřejmě, že v celé akci byla zapletena ukrajinská Státní bezpečnost (SBU) a jelikož tito neudělají nic bez souhlasu CIA, kteří dokonce mají kanceláře v jejich budově, tak je zjevné, že je v tom zapleten i Západ.

Výsledky ruského pátrání

Ruská tajná služba vypátrala, že osoba, která bombu pod auto přidělala je Ukrajinka Natalia Vovk (také Šaban), členka Azovova praporu. Spolu s dcerou Sofií přicestovala do Moskvy a ubytovala se ve stejném domě jako Alexander Dugin a jeho dcera Darja. Z Ukrajiny vyjela se SPZ Doněcké republiky, které v Moskvě je vyměnila za kazašskou a po činu, když utekla do Estonska, už měla ukrajinskou SPZ. Celou dobu tajně špehovala Duginovy.

Když se tito zúčastnili festivalu v blízkosti Moskvy, Vovk se podařilo přidělat bombu zespodu na auto, přímo pod řidičovo sedadlo. Později, až Darja odejela, tak bombu odpálila s pomocí mobilu. Hned nato ujela i s dcerou do Estonska a jsou pochybnosti, jestli ji Estonsko vydá.

Tento souhrn je totožný s Ponomarjovou výpovědí, i když není úplně jasné, jestli skupina Rospartisan, o které se zmiňuje, opravdu existuje.

Vražednice zavražděna?

Včera přišel rakouský časopis Exxpress se zprávou, že Natalia Vovk (Šaban) byla nalezena mrtvá v pronajatém bytě. Její smrt byla způsobena 17 bodnými ranami. Neudávají ale ani město, ani stát, ve kterém se tento byt nachází.

Rakouské Ministerstvo vnitra, po konsultaci se Státní bezpečností a ředitelstvím rozvědky prohlásilo, že nemohou potvrdit, že se něco takového přihodilo v Rakousku. Takže je možné, že se jedná o pouhou senzacechtivost za každou cenu.

Je ale pravděpodobné, že život Natalie je nesmírně ohrožen, protože ukrajinská vláda, která účast na zavraždění Darje oficiálně popřela, bude chtít zničit stopy, které by vedly k jejímu odhalení, kdyby byla Vovková vyslýchána a vypovídala.

Západní samozvané „elity“ nepřežijí

Geopolitický poradce několika ruských presidentů, Sergěj Karaganov varoval již dávno kvůli blížící se válce na Ukrajině. Vedení Ruska si ale nemyslelo, že k něčemu takovému dojde, protože měli za to, že Západ spíš zkrachuje, kvůli špatné ekonomické situaci a celkovému politickému a morálnímu úpadku.

Jenže Západ se rozhodl využít Ukrajinu jako odstřelovací rampu proti Rusku a proto muselo Rusko zasáhnout. Válka na Ukrajině tudíž není válka Ruska proti Ukrajině, ale je to válka Ruska proti Západu. Na jejích výsledcích záleží přežití západních „elit,“ které ještě ke všemu musí čelit ztrátě důvěry jejich vlastních lidí.

Už to, že západní televizní zprávy jsou dokonalá fraška, že noviny podle nového zákona nemají povinnost psát pravdu, ale mohou psát i vlastní úvahy a za pravdu je vydávat. Lži kolem Covidu a následně očkování rovněž nepřispěly k důvěryhodnosti západních vlád.

Tak zvaná „kultura zrušení“ (cancel culture), taky někdy zvaná „woke“ si přidala své, když všichni na západě „ruší“ svoji historii. Je to historie křesťanských hodnot a morálky, což je všecko jimi ničeno. Fanatikové strhávají i historické sochy a nejraději by je nahradili nějakou pornografií. Z nedostatku důvodů je vydávají za rasistické.

Velice byste se divili, co je dnes považováno za rasistické. Je toho celý dlouhý seznam. Několik ukázek je přiloženo: strach z kriminality; ohňostroje; pohlavně přenášené nemoci; letní horko; jahody; balet; jména psů; šachová hra; strach z pistole; stanování; svoboda slova; mužství; bílé tabule (ve školách); spropitné v restauraci; tělocvik; maso; fotoaparát; Mount Everest; vánoční píseň „Rolničky“ a mnoho jiných – to všecko je „rasistické.“

Podle Karaganova, ruské cíle na Ukrajině jsou jednak celou zemi demilitarizovat a politicky neutralizovat. Rusko chce docílit pevné a stálé světové zřízení a k tomu nemůže potřebovat rozbroje přímo na svých hranicích. Ten nový světový řád, který bude zaveden bude mnohem spravedlivější a volnější systém mnoha národů a rozdílných civilizací a kultur.

Válka byla nevyhnutelná, kvůli NATO. Pro Rusko nebylo snadné se rozhodnout udeřit první, ale bylo to naprosto nutné, aby se ta hrozba nestala ještě smrtelnější. Ale válka na Ukrajině bude použita k předělání ruské společnosti. Ta se stane více vojensky a národnostně založená a i z ruských elit se postupně stanou vlastenci.

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)