30.8.2022
Kategorie: Společnost

Cenzura jak za totality. Ta totalita se vrací …

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Pomalu, salámovou metodou, tak, jak se ukrajují tenká kolečka salámu jsou oklešťovány naše svobody, dané Ústavou ČR. Mezi jinými svoboda slova, ale nejen ta. Kdo má jiný, než ten „správný“ názor, je zablokován dočasně, nebo zcela. Ano, facebook je sice soukromé medium, které má svá pravidla. To je v pořádku, i když se nám to nelíbí. Ale přerostl v nejsilnější a nejvlivnější mezinárodní komunikační platformu. Proto byl zřejmě vytvořen.


Přerostl v nástroj, který ovlivňuje zásadním způsobem veřejné mínění a blokuje jakékoli oponentní názory. Ovlivňuje naše myšlení, volby, utváření názorů našich dětí. O je naprosto nepřijatelné! Z free komunikační sítě se stal nástroj cenzury, ovlivňování veřejného mínění, nástroj, který je schopen zásadní měrou potírat fakta a ovlivňovat volby!

Co dále v pořádku není je to, jak jsou medii manipulovány, zkreslovány a zamlčovány informace. Jak je tato společnost mrzačena mediální masírkou. Bohužel, už se zaměřili i na naše děti. V mediích, ve školách, ve veřejnoprávní televizi. Co je ale nejhorší, že zase udáváme jako za císaře pána, nebo jako za protektorátu. My jsme tu svobodu jako úlitbu v roce 1989 dostali a dnes ji potíráme? Kde to jsme?

Veřejnoprávní televize namísto vyváženého nestranného zpravodajství produkuje tendenční komentáře a televizní rada i Sněmovna k tomu mlčí. Volby zdánlivě rozhoduje volič, ale je zásadně ovlivněn medii, mediální masírkou. Medii, která někomu patří, a jsou tedy ovládaná kapitálem, zájmovými skupinami. Ty rozhodují.

Nenechme se umlčet, není mnoho času, brzy nás mohou úplně vypnout! Je proto nezbytné dát SPOLU, tedy ODS, TOP-09, KDU-ČSL, Pirátům a STAN v komunálních volbách stopku! Nevolte jejich kandidáty! Je nezbytné, prosadit naši vůli!

 

Michal Malý

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)