15.8.2022
Kategorie: Společnost

Svetrem navíc k vítězství nad Putinem?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Neuvěřitelná hloupost a zarputilost předsedkyně Top09 a Parlamentu ČR Markéty Adamové Pekarové je výsměchem celému českému národu. Přestože i po jejích naše občany urážejících výrocích jistě existuje ještě dost takových, kteří visí na jejích rtech a s nadšením aplaudují každému blábolu, který tato osoba vypustí z úst, dle různých a většinou cinknutých průzkumů mínění veřejnosti by se jí vedená strana už do sněmovny nedostala. I když to, že tam je, je především zásluhou spojení do koalice Spolu a vystoupala tam podobným výtahem, jako Piráti. Ono je to vcelku jedno, protože ani ostatní partneři z ,,Pětikolky“ nejsou zrovna zářivou přehlídkou inteligence a politické kultury.

Nenávist k Rusku a Putinovi můžeme u zástupců vládní garnitury nazývat chorobnou. Aspen Institut, kterým řada z nich prošla, je pravděpodobně nalévárnou ideologických slátanin, které jsou poté šířeny dále formou infekce. Není přeci možné, aby někdo normální vypustil slova o vítězství nad Putinem pomocí svetru, který si navíc oblečeme, když nám bude zima z důvodu udržování nižší teploty v místnostech, ve kterých budeme trávit zimní měsíce. Musíte mít notně zmanipulovaní, abyste něco podobného řekli třeba i jen jako vtip, natož to mysleli vážně, prezentovali to v televizi a brali to jako vlastní doktrínu určenou národu. Ten musí považovat za smůlu, že se Pekarová Adamová rozhodla před třemi roky odsunout založení rodiny a místo plánovaného otěhotnění dala přednost budování nenávisti vůči Ruské federaci. Soros z ní musí mít skutečně radost, lepší žákyni by těžko hledal. I když Džamila Stehlíková je také unikát. Nicméně předsedkyně Topky je natolik ovladatelná, že by za určitých okolností mohla mít před sebou perspektivu zářné budoucnosti ve strukturách Evropské unie, dokonce možná lepší, než usilovně budující image liberála Petr Fiala. Podívejte se, kam až se dostala devastátorka německého ministerstva obrany Leyenová.

Pekarová Adamová si dala úkol porazit Vladimíra Putina za každou cenu. Vzhledem k tomu, že má kolem sebe partu stejně postižených jedinců, kteří mají v hlavě prázdno, a tím dostatek místa pro jedinou iluzi, kterou je potřeba zachránit Ukrajinu a svět před Putinem, muselo by být zajímavé dostat se někdy nepozorovaně na jejich jednání. Produktem programované nenávisti k Rusku je nejen Pekarová, ale i Pirát Lipovský. Personální možnosti Pirátů musí být skutečně velmi omezené, nominovali li tohoto diplomatického amatéra do funkce ministra zahraničí a nakonec ho i prosadili. Stejně tak bídně je na tom ODS, když se Stanjura stal ministrem financí. A přihlédneme li k tomu, že Jurečka bral jakýkoliv post ve vládě a vzdal se zemědělství, protože by bylo evidentní, že jeho hospodářství by z toho profitovalo, což takto může také, jen to není tak vidět, musíme se ptát, kde jsou skuteční odborníci, kteří by dokázali být nápomocni vybřednutí České republiky z fatálně se projevující krize. Jak je možné, že nám vládnou hospodářští analfabeti a zvrácenou proamerickou ideologií prolezlí jedinci tvořící dohromady politickou reprezentaci našeho slovanského národa?

Jak už víme, největší zisky mají momentálně obchodníci s energiemi a komoditami, kteří jsou základem energetiky. Pracujete li tedy s plynem, elektřinou a ropou, jste na nejlepší cestě k luxusním profitům. Předešlé české vlády se zbavily zásobníků plynu, rafinérie ropy, je prodána část ČEZu. Ve stávající situaci by bylo logické, že hlavní představitelé státu horečně hledají cestu z tohoto průšvihu. Krátkou dobu byly některé zásobníky v nabídce k prodeji, Fiala místo okamžité reakce poslal potřebné miliardy na Ukrajinu. Na tu, která nám později uzavřela proudění ropy ropovodem Družba, na což europoslanec za Top09 Jiří Pospíšil reagoval tím, že ruský plyn proudící ropovodem nepotřebujeme. To je jen další ukázka politické i lidské demence. Prodej naší rafinérie polském Orlenu společně se sítí benzínových čerpadel pod hlavičkou Benziny byl také strategicky naprosto špatným krokem, na který po letech Fialova vláda reagovala tím, že je problémem Orlenu, když k nám ropa neproudí.

O plynu se napsalo mnohé. To, že jako jediní v Evropě nemáme zajištěn odběr v nízké cenové relaci napřímo, je politické selhání každé z vlád, které se pod to podepsaly. Vinou té současné je, že se v rámci svého poblouznění nesnaží tento ,,nedostatek“ napravit a místo dialogu s Gazpromem vyvolává stále větší napětí mezi Prahou a Moskvou. Maďaři zachovali logickou neutralitu, plynu do 7mi korun za m3 mají dostatek. Nám chybí i ten za trojnásobek a Fiala se cachtá v moři a je mu to úplně jedno. Spřádá plány, kde vzít další peníze na výpomoc Zelenskému, navíc Pekarová už má připraveného kupce na Budvar, a to se vyplatí. Ztrácející vliv na ČEZ, respektive preferování zájmů Německa a minoritních akcionářů ČEZu pocházejících především z USA už je jen třešničkou na vládním dortu.

Nakonec tedy na ten svetr dojde. Ideální by bylo, kdyby ho museli členové stávající vládní garnitury navléknout v nevytopených celách vazební, a posléze i klasické věznice. To, co předvádí, je totiž genocida vlastního národa řízená pravděpodobně ze zahraničí. A kolaborantství bylo vždy trestáno velmi přísně. Přitom tito zloději křičí chyťte zloděje, to když každého, kdo upozorňuje na jejich vládnutí a projevuje nesouhlas, označují jako ruského trolla. Realita je jinde. Potřebujeme ruský plyn, ropu, pšenici, chceme nakupovat, prodávat a vyrábět, mít Rusko za partnera, ne za nepřítele. To není nic jiného, než logická úvaha vedoucí k běžným, a dosud obvyklým standardům. Těch se současnou vládou nedosáhneme. I proto musíme být pořádně slyšet. Homosexuálů a deviantů prý bylo v ulicích Prahy 60 000. Nás musí být 10x tolik. Nejméně.

Jindřich Kulhavý

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x