26.5.2022
Kategorie: Společnost

Šándor? Trapas roku …

Sdílejte článek:

PL

Zklamání. Trapas roku. Známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová neskrývá rozčarování nad tiskovou konferencí, kterou ve čtvrtek uspořádal generál Andor Šándor. “Čekali jsme, že to bude odborné a bylo to odporné,” konstatovala Hamplová.

Veřejným prostorem velmi negativně rezonuje tisková konference, kterou svolával bezpečnostní expert a bývalý šéf Vojenské rozvědky Andor Šándor. Předem totiž nespecifikoval, čeho se tiskovka bude týkat. Pouze avizoval, že půjde o “důležitou bezpečnostní výzvu občanům České republiky”.

Výsledek všichni znají. Jednalo se o komerční akci, na které proběhla prezentace nového produktu, podzemního krytu, který specializovaná firma za “velmi výhodnou” cenu dodá a nainstaluje. Na sociálních sítích lidé od prvních chvil začali generála nazývat novým Horstem Fuchsem, což je slavný teleshopingový prodejce. 

Nyní přišla brutální kritika takřka z vlastních řad. Velké zklamání projevila advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. Podle jejích slov to bylo odporné. 

Hamplová, která hodlá na podzim kandidovat do Senátu za obvod Kroměříž, se často s Šándorovými názory překrývá a na svých sociálních sítích dokonce sdílela pozvánku na tiskovou konferenci. Napjatě ji proto sledovala.

“Léčba Šándorem: Čekali jsme, že to bude odborné, a bylo to odporné. Nemohu se nevyjádřit, protože jsem jako tisíce jiných sdílela pozvánku na tiskovou konferenci, a komentovala ji s vážnými obavami. Pokud však byl myšlen vážně obsah tiskové konference pana Andora Šándora, kterou jsme všichni pochopitelně očekávali s těmito vážnými obavami, musím říct, že jsem podobné využití situace tímto způsobem především nepochopila, a nic podobného jistě nikoho nenapadlo. Pan Andor Šandor se tímto krokem především zdiskreditoval,” míní advokátka. 

Současná doba totiž podle ní přináší mnoho negativního, ale jedno pozitivní – tříbí charaktery. “S důvěrou lidí se zkrátka neobchoduje. Znám Andora Šándora jen z médií, přesto cítím obrovské lidské zklamání. My právníci tomu, co představovala ona pozvánka na tiskovou konferenci, říkáme “zastřené jednání” a jednání “v rozporu s dobrými mravy”. V dnešní době je to obzvláště odsouzeníhodné. Pokud pan Andor Šándor četl reakce lidí, co od této tiskové konference očekávají, a jaké pocity v nich vyvolává, byla tu jediná možná reakce. Zrušit ji. Tedy – buď se pan generál zbláznil, nebo jsou v tom tak velké peníze, že mu to stálo za to. Kdyby nešlo o vážné věci, nazvala bych to trapasem roku,” dodává Jana Zwyrtek Hamplová.

 

PL

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x