15.5.2022
Kategorie: Společnost

Klamný klid před bouří! Nový světový řád se formuje, co vše se může odehrát?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tak jako v předchozích dvou letech i nyní se opakuje situace, kdy přichází zdánlivé uvolnění před plánovaným přitažením opratí. Jenže to, co jsme zažili v minulých dvou letech, je nic proti tomu, co nás zřejmě očekává na podzim. Pokud pečlivě sledujete dění ve světě a zároveň i různé výroky těch, kdo ve skutečnosti řídí svět, pak je vám jasné, že se něco velkého chystá.

Samozřejmě nelze předem přesně určit, k čemu kdy konkrétně dojde. Až tak daleko do „kuchyně“ globalistů vidět nemůžeme. Ale můžeme se pokusit si trošku zaspekulovat. Níže tedy probereme možné scénáře letošního podzimu a následující zimy s tím, že za rok již sami uvidíme, co z uvedeného se splní a co ne. Jsem si však naprosto jista, že v horizontu podzim 2022 – jaro 2023 se něco z níže uvedeného odehraje. A nepůjde zřejmě jen o jedinou z uvedených událostí.

Přípravy na další nouzový stav na podzim běží na plné obrátky. Proč myslíte, že naše globalisty řízená vláda schválila zcela nestandartním způsobem totalitní pandemický zákon? A stejně v poslední době konaly i vlády po celém západním světě. Europarlament pro změnu prodloužil platnost covid pasů do poloviny roku 2023. Proč myslíte, že tak loutkoví politici učinili?

Možná to i vy sami cítíte: Uvolnění, které je nám de facto po celé Evropě nyní poskytnuto, není nic jiného než klid před bouří. Něco se chystá.

Na základě velmi konkrétních příkladů je jisté, že globalističtí světoví lídři připravují něco velkého. K podzimu vše směřuje ke globální krizi a tentokrát zřejmě nepůjde jen o virus a nouzový stav, ale o mnohonásobnou výjimečnou situaci.

Za rok touto dobou tedy bude možné zrekapitulovat, co vše se skutečně odehrálo a co ne. Nyní mi tedy dovolte shrnout vše, o čem se již průběžně hovořilo a co by nás mohlo na podzim (v zimě) potkat.

Podzim s Covidem a s povinným očkováním

Eskalace války mezi Ukrajinou a NATO

Nedostatek potravin 

Blackout v souvislosti s energetickou krizí

Kybernetická válka

Finanční krach, hyperinflace


Podzim s Covidem a s povinným očkováním

Povšimněte si, jak se v poslední době mezi neustálou „ukrajinskou“ masírkou objevují stále častěji v médiích i zprávy o covidu a očkování. Tedy opět se zvolna navrací toto téma a konkrétně na půdě EU je momentálně dokonce v popředí. Totalitáři odsouhlasili covid pasy až do poloviny roku 2023 a to dokonce i za souhlasu drtivé většiny našich europoslanců.

Mimo covid pasů již postupně schválily všechny země EU na objednávku WHO pandemický zákon (někde se mu říká nouzový zákon apod., ale jde o jedno a totéž). Nyní opět přichází očkovací kampaň a začíná se aplikovat 4. dávka. EU navíc vymýšlí způsob, jak donutit 100 milionů neočkovaných občanů zemí EU si nechat aplikovat genové injekce.

O tom se jednalo tento týden a lze předpokládat, že půjde o stanovení povinného očkování pod hrozbou drakonických pokut nebo o značné omezení života  a pohybu neočkovaných (pravděpodobně však o kombinaci obojího).  Právě k tomuto se jako nástroj využije totalitní pandemický zákon, který již schvaluje drakonické pokuty.

Eskalace války mezi Ukrajinou a NATO

Jak můžeme vidět dnes a denně, tak Západ nemá zájem na ukončení konfliktu na Ukrajině, neboť stále zasílá do země zbraně, které konflikt pouze prodlužují. Situace se dále eskaluje také plánovaným vstupem Finska a Švédska do NATO (přihlášku podávají v zítra a v pondělí) a prohlášeními některých západních politiků o „nutnosti navrácení Krymu Ukrajině.“ Toho Krymu, jehož obyvatelstvo nechce být součástí Ukrajiny.

Už se navíc začíná hovořit o tom, že je jen otázkou času, než se vydají americké a britské jednotky na Ukrajinu. To bude již oficiálním potvrzením, že na Ukrajině ve skutečnosti probíhá válka mezi NATO a Ruskem. Lze jen doufat, že se konflikt nerozšíří po celé Evropě.

Nedostatek potravin 

Již v době nesmyslných covidových lockdownů došlo k narušení dodavatelských řetězců a válka na Ukrajině vše ještě výrazně zhorší. Zejména letošní úroda z obilnice Evropy – Ukrajiny bude nedostatečná (i když na druhé straně nevidím důvod, proč by nemohli zasít a pěstovat na válkou nezasažených územích státu) a protiruské sankce zabrání dovozu potravin z Ruska. A to nejen potravin, ale také hnojiv (či jejich komponentů), která většina Evropy nakupuje z Ruska.

Více k tématu potravinové krize a jejího záměrného vyvolání jste si již mohli přečíst zdezde nebo zde.

Dalším faktorem, který přispěje k utlumení dodávek potravin je po celém světě nyní „řádící“ ptačí chřipka. Jenže i ta je uměle vyvolávána, drůbež je totiž testována nechvalně známými PCR testy a je-li pozitivní jeden kus, vybije se celý chov i chovy sousední. O tomto tématu jsem velmi podrobně psala již zde. Epidemie ptačí chřipky se mezitím rozšířila do dalších zemí  a je na postupu. PCR testování zaručí, že stále bude co vybíjet.

Posledním faktorem, který přispěje k potravinové krizi v Evropě, je nesmyslná politika EU, která nyní tlačí na likvidaci chovů – zejména prasat. To vše pod rouškou „záchrany planety“ a „boje proti CO2“.

Blackout v souvislosti s energetickou krizí

Blackoutem hrozí již nějakou dobu mnoho odborníků – energetiků. Hrozbu samozřejmě zesiluje zejména tzv. „zelený úděl EU“ – tedy ničivá politika Bruselu – a protiruské sankce, které přinutí mnoho lidí, ale i různých průmyslových provozů, přejít z plynu na elektrickou energii.

V Německu již předpověděli blackout v nejbližších měsících až letech, přičemž blackout v Německu znamená i blackout v okolních zemích. Právě válka na Ukrajině a odklon od ruského plynu může příchod blackoutu urychlit. Více k tématu jste si mohli přečíst například zde, zde nebo zde.

Kybernetická válka

Pamatujete si na tzv. „Událost 201“, organizovanou mimo jiné i Billem Gatesem, která předcházela později vyhlášené covidové „plandemii“? Tak podobná událost se již konala i v ohledu k možným kybernetickým útokům a další se plánuje již brzy. Akce pod názvem „Cyber polygon“ již proběhla jak v roce 2020, tak v roce 2021. Schwabovo WEF  plánuje další takovou akci na červenec 2022. Na velmi pravděpodobný kybernetický útok pak upozornil i další globalista – Soros.

Ovšem vzhledem k mnohem závažnějším důsledkům „kybernetické pandemie,“ jak ji nazval šéf WEF a jeden z organizátorů akce Klaus Schwab, je třeba ji zřejmě natrénovat skutečně pečlivě. Důsledky globálního kybernetického útoku by totiž byly dalekosáhlé a očekává se, že by docházelo i k rozsáhlému rabování a v některých lokalitách (zejména v obohacovaných zemích jako Francie či Švédsko) by mohla podobná událost přerůst i v lokální ozbrojené konflikty.

Více na toto téma jste si již mohli přečíst například zde nebo zde.

Finanční krach, hyperinflace

O inflaci snad ani není třeba hovořit, tu vidíme v přímém přenosu sami při každém nákupu. Ale rozhodně nejde o něco, co by se brzy zastavilo. Aby ovšem bylo možné uskutečnit všechny plány globalistů včetně zavedení digitální měny, je třeba nejprve zrušit hotovost a časem i jiné typy plateb.

Ke zrušení hotovosti lze nejlépe dojít hyperinflací. V momentě, kdy bude stát chleba několik tisíc, ztratí hotovost hodnotu a postupně se zruší zcela s odkazem na to, že je to „pohodlnější“. Kybernetické útoky pak budou záminkou k postupnému rušení elektronických plateb a přechodu na digitální měnu, o níž jste si již mohli detailněji přečíst zdezde nebo zde.

Digitální měna, vázaná na sociální kredity, bude de facto nástrojem k zajištění poslušnosti mas. Přechod na ni velmi aktivně připravuje také EU, která již letos – zatím jen pokusně – zavádí digitální ID a na něj navázanou peněženku.


Tolik tedy k předpovědi možných plánovaných událostí, k nimž  by mohlo dojít již v období podzim/zima 2022/23. Slovo „plánovaných“ je zcela na místě, neboť nepůjde o nahodilé procesy, které by nikdo neočekával. Půjde o pečlivě plánovanou cestu k nastolení jednotné světovlády globalistů z WHO a OSN.

Jak jsem zdůraznila i výše, je pravděpodobné, že nedojde ke všemu uvedenému, ale jen k některým z těchto událostí. Ovšem to, co nás nepotká během následujícího roku, nás zřejmě čeká v letech následujících. Vše uvedené je totiž v plánu.

Jde o plány, které mají vést k likvidaci soukromého vlastnictví, přechodu na sdílené hospodářství a zavedení digitální měny, jejímž prostřednictvím lze poslušné masy ovládat.

Vítejte ve světě, kde nikdo nic nevlastní, vše se sdílí a globalisté jsou šťastni…

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x