7.11.2023
Kategorie: Politika

Čau Praho! Fiala se vydal na turné do Afriky

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Fiala se vydal na turné do Afriky. Prodávat zbraně nedemokratickým režimům! Zatímco jeho vlastní občané a běžní Češi se propadají do chudoby a dluhů, Fiala cestuje po afrických státech a lobbuje za zbrojařský průmysl.

 

Hloupě se pak chlubí na sociálních sítích fotkami s vojáky a etiopským generálem, jejichž politická strana v roce 2015 vyhrála v “demokratických” volbách 100 % hlasů (ano, čtete správně, všechny hlasy). Více se dozvíte ve videu!

V Česku máme mezitím skoro nejdražší energie v EU, reálné mzdy lidí klesají, prudce se zdražují potraviny a inflace dál znehodnocuje naše peníze. Pětikolka není schopná řešit problémy české ekonomiky a hospodářský vývoj ČR po covidu je jeden z nejhorších v Evropě.

Kromě toho se pod Fialovo vládou vrací do Česka praktiky z divokých devadesátých letech. Od vypuknutí korupční kauzy Dozimetr před rokem záhadně zemřeli již čtyři aktéři této kauzy. Jeden z nich před smrtí chtěl ochranku. Neuvěřitelné!

Ministr Bek lhal. Tvrdil totiž, že jeho ministerstvo donutí ze zaměstnání ve školách odejít “jen” 8 tisíc lidí. Nakonec se ale počítá se 17 tisíci! Kdo bude dětem vařit jídlo? Prý na zaměstnance nejsou peníze. Proč ale vláda teda kupuje zbraně za stovky miliard?

Na vyřízení důchodů se i nadále čeká až jeden rok. Jinými slovy senioři čekají rok na to, aby jim vůbec začal chodit důchod na účet. Další velké selhání ministra Jurečky, který mezitím odcestoval do Mongolska prodávat české stroje. Podobně jako Fialu i jeho víc zajímají peníze než naši lidé.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 56. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x